День Незалежності України: як у центрі Ковеля танцювали «Картошку»

25 Серпня 2017, 00:07
4924

Після завершення офіційних заходів до Дня Незалежності України в центрі Ковеля святкування продовжились концертно-танцювальною програмою.

Біля міського фонтану ковельчан та гостей міста розважав фольклорний гурт «Намисто». Його керівник Наталія Гончар усіх запрошувала на веселий танок та до участі в караоке.

Танцівники показували старовинні народні танці. Зокрема, «Картошку» – парний танок. 

А ввечері свою програму «Зі святом, ковельчани!» мешканцям міста подарував джаз-бенд. 

 


















 

Коментарі
25 Серпня 2017, 04:28
А пісяти куди ходили?
25 Серпня 2017, 05:02
Туда куда і какати
25 Серпня 2017, 09:57
Свято було совдепівська жопа з попами,Кіндер і твоя команда це повернення в нікуди.
25 Серпня 2017, 12:11
А ЩО ДАЛІ.Ахметов і компанія планує зрівняти ціну на електроенергію як у ЧЕХІЇ .По 5,33 гривні
25 Серпня 2017, 12:12
Зате у нас свічки дешеві
25 Серпня 2017, 12:51
Що за слово таке "картошка"? Це якої держави День Незалежності святкували, Росії, Білорусі?
25 Серпня 2017, 13:01
Москаль - це не житель Росії. А та падлюка,яка живе на Україні і йому не подобається все - ні їжа,ні мова,ні наші вродливі жінки.Але ж і до Росії ця тварюка їхати не хоче!
25 Серпня 2017, 13:04
А де ти тут попів бачиш?Покайся - придур!
25 Серпня 2017, 14:10
"Картошку" хай у Москві танцюють. А цей танець дуже схожий був на український, який називається "Гречка". Не дивно, що так мало народу цьогоріч. Зовсім невесело було.
25 Серпня 2017, 18:30
А чого веселитись? Що святкуемо.? Приводу для свята нема.війна стоимо на порозі голоднлйі і холоднойі зими.а шоколадний півень у Кіеві медалі іноземцям роздае.і розповідае про Ато.яке гах.. Ато ВІйна.
26 Серпня 2017, 15:02
Ти вже придур світланою став?
26 Серпня 2017, 23:20
Кому танці, веселощі, а на Донбасі - війна для наших хлопців!
27 Серпня 2017, 11:08
Туда этим сукам и дорога