Борчиня родом із Ковеля здобула «срібло» на чемпіонаті світу

25 Серпня 2017, 11:04
1688

У третій день чемпіонату світу-2017 зі спортивної боротьби у Парижі (Франція), на п'єдестал вперше піднявся представник України.

«Срібло» світової першості у середу, 23 серпня, здобула чемпіонка світу-2014 Юлія Ткач-Остапчук родом із Ковеля, – повідомляє Укрінформ.

Вихованка борцівської школи волинського міста Ковель на шляху до фіналу вагової категорії до 63 кг перемогла Ілану Кратиш з Ізраїлю (10:0), росіянку Валерію Лазінську (5:0), Хафізе Шахін з Туреччини (13:5), але у вирішальній сутичці Юлія поступилася Орхон Пуревдорж з Монголії (3:6).