«Автохами»: у Ковелі авто не зупинилось перед поворотом і ледве не створило ДТП

27 Серпня 2017, 17:00
5366

В мережі YouTube виклали відео на якому дві машини ледве не потрапили в ДТП.

На відео видно, як у Ковелі автомобіль «Мерседес» рухається по вулиці Грушевського і повертає у сторону Ковельської виховної колонії. На кільцевому повороті проїджає зустрічне червоне авто і зупиняється посеред дороги.

На що водій «Мерседесу» відповів нецензурними словами у сторону водія червоного автомобіля.

Уникнувши аварії, водії роз'їхались.

Нагадаємо, нещодавно, на цій це же дорозі «Ауді» протаранило «Опель».

 

 




 

 

 

Коментарі
27 Серпня 2017, 20:07
Ти самдибіл
27 Серпня 2017, 20:22
Явно в Ковеі новин бракує.Всяку муть висвітлюють.Типова ситуація.Давайте будем кожного перехожого фотографувати ,який не по зебрі дорогу переходить і всіх в новини.Бо ж більше нема про що писати.Мабуть добре пердуна на мерсі налякав .
27 Серпня 2017, 20:33
Десь о 16,30 Автопідари на польських бляхах їхали з прапорами і сигналили по Володимирській. На перехресті де вопак машин 5-7 проїхало на червоне світло (там камери спостереження мають бути) Тим самим створивши аварійну ситуацію. Перехрестя не перекривали патрульні значить права так грубо порушувати вони не мали... Висновок Чіпляй не чіпляй прапор але коли ти підар то ти підар.
27 Серпня 2017, 20:49
P.S. Коли зараз зчитати відео з камер спостереження і зафіксувати порушення правил... Як пробити машину на бляхах? І кому штраф виписувати???
27 Серпня 2017, 20:51
Так це поляки-дальтоніки.Приіхали Украінців з святом привітати
27 Серпня 2017, 21:04
Потрібно кожного фотографувати і відео знімати, щоб ковельчани знали своїх ХЕРОЇВ і брали з них приклад.
27 Серпня 2017, 21:08
Це їхали з прапорими щось про євромашини. Там одні корита їхали на одній дверцята іншого кольору були. Одним словом хлам. Ще раз підтверджує теорію що на бляхах 90% не знає правил. А по грушевського сьогодні бмв кольору хакі (в наклейках) стритрейсінг влаштовувала від кільця до перехрестя міцкевича на максимальній шводкості бичок гонився. Питаня нахрін камери поставили на деяких світлофорах. Бабасики потрібно було оприходувати? Толку від них немає. Вони мабуть не працюють навіть. Муляж. Чи поліція тільки вагітних ловить?
27 Серпня 2017, 22:03
А де увімкнений сигнал повороту праворуч?З цього відео той що назвався дебілом має їздити по колу.Потрібно читати посібник користувача авто.Під кермом з лівого боку є перемикач.Відео нічого не показує.
27 Серпня 2017, 22:14
Водій Мерседеса-лошара
27 Серпня 2017, 22:20
А де бик калхозний з Староі Вижви La bandit пропав?
27 Серпня 2017, 23:03
Польськs бляхи пробити дуже просто. раз в 5 днів та бляху мусить виїхати в Польщу. ось і дайте повідомлення митникам і прикордонникам, що на даному авто їде особливо небезпечна тварюка. Ось і вся проблема.
27 Серпня 2017, 23:22
La Bandit-це номери польської реєстрації на авто Chrysler 300C ?
27 Серпня 2017, 23:49
На цьому авто лошара іздить з Ст. Вижви
28 Серпня 2017, 00:04
Ти бля сука баран, ти де правила вчив, як їдеш по головній, скрізь включаєш поворотнік?
28 Серпня 2017, 00:15
Я права за сало купив
28 Серпня 2017, 01:29
Тож пише що купив...но не пише що не баран....,до ковельчанина....підар ти сука...,бо вони нехай на червоне но виіхали з прапорами...а ти падлюка на дівані своі тупі коменти пишеш....підар...
28 Серпня 2017, 01:46
Ну ти і казковий довбой%б. <br/>З твоїх дебільних слів виходить прапор вчепив і закони не писані??? <br/>А який хоч прапор вчепили знаєш??? <br/>А требуло веселковий бо якраз він і підгодить ....<br/>За що вони виїхали??? <br/>За те щоб папіроси і далі возити...<br/>Підар в твого батька син )))
28 Серпня 2017, 02:00
То всім підарам по прапору потрібно видати. Щоб здалеку було видно. І хай їздять на чарвоний. Бо вони ж з прапорами.
28 Серпня 2017, 02:02
Оператор лох
28 Серпня 2017, 02:05
Редактору газети,прохання такий бит щоденний не висвітлювати в газеті.По друге бидлюкам і не образованим йолупам які тільки вміють гавкати як дворняги,а як взяти за жопу то всцикаються і біжать жалітися в поліцію.Створити свій чат дворняг і там спілкуватись.А не пишете різну хрінь,ви так рветесь в культурний світ то ведіть себе належно
28 Серпня 2017, 02:14
Ти грамоті повчись. А тоді корчи &quot;культурного&quot;.
28 Серпня 2017, 02:18
Ти спідом не захворііш....знаіш чому?????? Купи вазелін)))))))))))))))))
28 Серпня 2017, 02:19
Ти спідом не захворііш....знаіш чому?????? Купи вазелін)))))))))))))))))
28 Серпня 2017, 02:22
Ти спідом не захворііш....знаіш чому?????? Купи вазелін)))))))))))))))))
28 Серпня 2017, 22:42
Угу, декілька блоків цигарок - це вже контрабанда і кримінал (напевно від дуже високих зарплат), а офрошени панамські -це політика) димінський у швейцарії і клав на виклики, а тоша геращенко уже сказав, що шуфричу малому умовно дадуть) ось, і все, що потрібно знати.
29 Серпня 2017, 15:38
Цікаво чому ви всі крутелики що катаєтесь з прапорами і ті хто материться так круто промочали коли чиновники по виписували собі зарплати по декілька мільйонів мабуть вам подобається коли вас так нагинають