Скандальний павільйон на Привокзальній площі Ковеля демонтували

29 Серпня 2017, 13:00
4231

Ковельська міська влада не дотримала слова, що торговий павільйон буде демонтовано у понеділок.

Як напередодні повідомляло наше видання, заступник мера Андрій Товстига запевнив, що «до обіду вони його мають забрати», а під кінець зустрічі з ковельчанам ще раз особисто гарантував, що павільйону сьогодні, тобто у понеділок, не буде. Очевидно, власник контейнера проявив «витримку», показавши всім – і владі, і мешканцям, хто на площі «головний»…

«Тут кіоск стояв. Не підкажете, коли його забрали?» – поцікавився наш журналіст у бабці, яка торгує поруч.

«Сьогодні рано. Кран приїхав, машини. Хлопці погрузили і увезли. Дуже рано. Ще темнувато було», – пояснила старенька. 

 



 

Коментарі
29 Серпня 2017, 16:04
А Я ВЖЕ ХОТІВ ОБІЛЕЧУВАТИ
29 Серпня 2017, 16:15
То там місце вільне .Будемо продавти самогонку і цигарки
29 Серпня 2017, 16:36
Я стою трошки далі зліва
29 Серпня 2017, 16:45
можемо, якщо схочемо. так їх падлюк треба вчити. тепер пора за кнопин братись. а де філон з бандою? Що від господаря команди фас не було?
29 Серпня 2017, 16:49
Пропоную нахєр міськраду розігнати. А з будівлі торговий цент зробити. А з сесійної зали для дітей розважальний комплекс. І назвати цю херню КІНДЕРЛЕНД. Оди хрін там безголові довбні сидять. Не булол б тих придурків проблем у міста було меньше....
29 Серпня 2017, 16:52
Ми прготували для Конащука і його шефа мішки під капусту
29 Серпня 2017, 17:21
А такий вирапнястий, приземкуватий... похожий на недодєланого цигана серед тих "хлопців" був?
29 Серпня 2017, 17:49
Все подобається, тільки якщо можна назвіть Кіндерляндія
29 Серпня 2017, 18:08
Причина цієї маленкої перемоги - невтручання в процес кукукнутого Косцьов'ята
29 Серпня 2017, 19:37
так чий же це всетаки ларьок? Кажуть памідориха поставила,
30 Серпня 2017, 01:05
Павільйон на привокзалці<br/>Дуже схожий на сарай<br/>Помідорисі поставить<br/>За хабар дала Мурай.
30 Серпня 2017, 01:26
А чого мене забрали, а Конащук .І. ні?Чим я гірша? Де на світі справедливість?
30 Серпня 2017, 01:41
Бо в тебе, квіточко, немає чоловіка - радника-порадника міського голови, така то &quot;печалька&quot;.
30 Серпня 2017, 12:05
На все свій час, квіточко. Тебе поставили щоб &quot;прощупати&quot; громаду, як реакцію. Вже й про реконструкцію привокзалки оголосили. Але всевидящі очі депутатки Стасюк Галини вгледіли цей бардак і ти кудись зашелестіла так само як і появилась.
30 Серпня 2017, 19:08
Інні щастить, її павільйон колом стоїть і ніхто не знесе. А я... Жек продала, хотіла далі торгувати, вже не помідорами, а ромашками. І то не дали...
30 Серпня 2017, 19:26
Зашелештіла звідки прийшла до власника Слайги
30 Серпня 2017, 21:53
Люди кажуть що то нібито Пархонюка Ромашишка
30 Серпня 2017, 22:11
А ЧОМУ ВЛАДА НЕ ПРОЯСНИТЬ.А потім дивуються що щось згоріло...
30 Серпня 2017, 23:58
Зашелестіла Ромашка, значить злочину нема. Поліція може полегшено зітхнути, заяву депутатки можна списувати. то й не судилось знати чий кіоск літає як хванера над Парижем.
31 Серпня 2017, 10:25
Мабуть вже всі разом...