Дубове: хазяї господарства кілька місяців не платять людям заробітної плати

30 Серпня 2017, 18:40
6677

Наталія Тхоржевська із сарказмом зазначає, що в Дубовому є частинка Європи і порівнює керівника підприємства з піратами Карибського моря.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук. 

До чого тут Європа,спитаєте? Цікавий факт: Тортола – острів у Великобританії ( Віргінські острови в Карибському морі), на якому зареєстровано безліч офшорних компаній, які здійснюють господарську діяльність у багатьох країнах світу, в тому числі й фірма, структурною одиницею якої є СтзОВ «Україна» в Дубовому.

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб вказано, що засновником дубівського СТзОВ «Україна» є товариство з обмеженою відповідальністю «Орхідея-В» (розмір внеску до статутного фонду становить 189 677 гривень), кінцевим бенефіціарним власником (контролером) – громадянин Сербії Небойша Пантеліч, а керівником з 17 травня 2016 року – Борис Дричик.

Засновником ТОВ «Орхідея-В» є компанія «Кіммер Інвестмент енд Файненс С.А.» на острові Тортолла (Віргінські Британські Острови). Розмір внеску до її статутного фонду становить 343 485 000 гривень. Контролером тут той самий серб Небойша Пантеліч, а керівником з 17 червня 2016 року – Микола Блошко.

 




 

Ми тут грошей не друкуємо, – таку відповідь отримали по телефону працівники СтзОВ «Україна» (керівник Дричик Борис , житель села Сераховичі на Старовижівщині) від вищого керівництва з Києва на вимогу виплатитиїм чесно зароблену заробітну плату за червень-серпень, залишивись сьогодні фактично без роботи у зв’язку з вивезенням з ферми підприємства в дубовому всіх молочних корів. 

Одна з кульмінацій інциденту між парацівниками та керівництвом СтзОВ «Україна» відбулась ще 9 вересня 2016 року, коли підприємець вдарив тракториста, який вимагав заборговану зарплату.

Розв’язки, на жаль, так і не відбулось, тому нині знов повернулись до кульмінації.

Напруга зростає й люди не хочуть більше бути бидлом: «Люди прочекали півтори години і мали проводити збори, як приїхав у супроводі охорони київський бізнесмен, начебто власник СТзОВ «Україна», який поводився неадекватно. Свідки стверджують, що ніби він перебував у нетверезому стані і сказав: «Що тут бидло чекає?!», – пише жінка.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Тортола – гористий острів 19 км в довжину і 5 км в ширину, що з'явився в результаті вулканічної діяльності. Площа острова - 55 км, а Округу Тортола - 59,2 км (входять маленькі острівці навколо острова Тортола).

ОСНОВНЕ ДЖЕРЕЛО ДОХОДІВ ОСТРОВА – НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ. Загально відомий Закон про міжнародні комерційні компанії (International Business Companies Act), прийнятий на початку 1980-х років, спричинив величезне зростання фіскальних доходів держави.

Громадяни Британських Віргінських островів є одними з найбільш забезпечених жителів східних Карибів.

 



 

Коментарі
30 Серпня 2017, 22:57
а де ви бачили у часника зарплату? Праця за подачку без відпусток, без страхування життя, без пенсійних внесків, без лікарняних. Такого бл...ства немає навіть в Гондурасі.
30 Серпня 2017, 23:04
хотіли вільну україну?? маете..капіталісти херові...
30 Серпня 2017, 23:33
Треба швиденько організувати флеш-моб з патріотично налаштованих мешканців. Повдягати вишиванки. Поспівати пісень. От проблема і розсосеться сама собою. Запануємо. І да. Заграниця нам поможе.
31 Серпня 2017, 00:26
Заграниця нам поможе. клята путлеровська рассєя нам "поможе" танками, "зеленими чоловічками", смертями українців
31 Серпня 2017, 00:33
скакати, скакати ы ще раз скакати. Бо хто не скаче, той мудак
31 Серпня 2017, 11:04
Відпочивати за щось на Канарах потрібно
31 Серпня 2017, 11:25
придурок, да-да, при РаССЕИ, как ты урод пишешь, ты такого бардака не видел, из за таких ушлепков недалеких страдают простые хорошие люди, сидишь и бздишь тихонько в кустах высер....
31 Серпня 2017, 13:00
Не ті хазяї
31 Серпня 2017, 17:03
Твій задорнов за гріхи здихає мученицькою смертю. Але ти його не заміниш, скільки сраку свою не рви. Бо із твоїми козлячими мізками ти можеш тільки мекати...
31 Серпня 2017, 17:31
из за таких уродов проклятых как ты недоумков, к большущему сожалению, как бы это не звучало прискорбно и не хотелось, но у тебя УРОД пол страны скоро ждет такая участь, слов нет, разсердил, я никогда не пожелаю тебе мученической смерти как желаешь ты, ты скоро итак будешь наказан, вспомнишь потом мои слова.....всем хорошим людям здоровья...
31 Серпня 2017, 21:30
ПЕРША МАЛЕНЬКА ПЕРЕМОГА СЕЛЯН <br/>у ВІЙНІ з &quot;ПІРАТАМИ КАРИБСЬКОГО МОРЯ&quot; - власниками фірми структурною одиницею котрої є СТзОВ &quot;Україна&quot; !!!<br/>https://www.facebook.com/natajja.tkhorzhevska/posts/1003333723139624<br/>https://www.facebook.com/natajja.tkhorzhevska/posts/1002329013240095<br/>https://www.facebook.com/kowel.rayon/posts/1280813065378356<br/>ЩО НАМ ВДАЛОСЬ &quot;ВИБОРОТИ&quot; СТАНОМ НА СЬОГОДНІ:<br/>(Про сам процес (бо ж цікавенно!!!) напишу згодом):<br/>1. Сьогодні люди отримали заробітну плату (про це теж окремо) за червень та липень 2017 р.<br/>2. Операторів машинного доїння (доярок) було звільнено за ст.40 п.1 КЗпП України ( скорочення) - оптимальний варіант, щоб люди могли стати на облік у центрі зайнятості й отримувати відповідну матеріальну допомогу.<br/>3. Людям погодились ( уявіть собі!) до кінця сьогоднішнього дня надати довідки про доходи за попередній рік.<br/>4. Сільська влада на досить наполегливу вимогу людей таки надіслали офіційний лист (інформаційний запит) власникам СтзОВ &quot;Україна&quot; з відповідним змістом .<br/>Насмілюсь зауважити , що на підставі ст.34 Закону України &quot;Про місцеве самоврядування в Україні&quot; до відання виконавчих органів ОТГ належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.<br/>На жаль, ані голова ОТГ , ані його заступник не виявили бажання піднятись долюдей (на 2-й поверх всього лиш в тому ж приміщенні!), щоб хоч поцікавитись їх проблемою , не кажучи вже, щоб спробувати її вирішити :-(<br/>І до честі керівника СТзОВ &quot;Україна&quot; Бориса Дричика (про це теж окремо) він підтримав людей і прийняв нині деякі &quot;непопулярні &quot; ,але дуже важливі людям рішення.
01 Вересня 2017, 03:07
А є договори оренди, продажу майна та землі? В студію!<br/>Є підписи - до побачення!
01 Вересня 2017, 03:07
А є договори оренди, продажу майна та землі? В студію!<br/>Є підписи - до побачення!
01 Вересня 2017, 11:46
Земля народу