Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ковелі відкрили виставку «Вишиванко моя, Україно»

11:03 01.09.2017
876

Вишиті рушники, серветки, сорочки, сукні представлені на виставці у культурно-просвітницькому центрі, яку відкрили з нагоди Дня Незалежності України.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Свої вироби демонструють 8 майстринь – Ніна Габрилевич, Світлана Гладищук, Надія Масюк, Ольга Руднік, Таїсія Кравчик, Тетяна Ведмедюк, Лілія Літвін, Тетяна Зейко. Є тут і доробки вихованців Ковельської колонії.

Усі, хто займається вишивкою, мають свій стиль, манеру виконання. Зокрема, Тетяна Ведмедюк під час відкриття виставки розповіла, що вона вважає головним у своїй роботі: «Кожна річ, яку я створюю, поєднують сучасні елементи зі старовинними техніками вишивки, мережив і швів. У цьому, напевно, і полягає творчість: не дозволити традиціям «канути в лету», а навпаки дати їм «друге дихання», осучаснити і популяризувати. Працюю у різних техніках, які були уже дещо призабуті. Радію, що мені вдалось їх відродити і вони дивляться надзвичайно стильно і цікаво».

З відкриттям експозиції присутніх привітав міський голова Олег Кіндер. Він подякував жінкам за їх копітку працю, за те, що вони бережуть українські звичаї, самобутність та ідентичність, передають із покоління в покоління цей вид народної творчості.

Як зазначають майстрині, вишивання додає сил, заспокоює, надихає на пошук нового, відкриває для них багатогранний світ мистецтва.

Впродовж місяця можна буде помилуватись тонкою роботою ковельських майстринь і придбати вироби для своєї домашньої колекції.

Загрузка...
Коментарі

абонент

00:02 02.09.2017

От я дурний став, не зрозумів вчасно... Завтра вдягну вишиванку і під просити в УГГ та УВГ до Рибачків, щоб дали знижку на послуги, хоч наполовину... Люди, земляки, як думаєте, вишиванка на цих жидів хоч трохи вплине? Бо хоч що роби, але після слів Реви, що 50% тратимо на харчі зекономив, менше 30% ( близько 500 грн.) все-одно не виходить. А Рибачкам платити в місяць вже літом майже 600 треба.

22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин