Перший дзвоник у школі НВК №13

01 Вересня 2017, 12:46
12206

Навчально-виховний комплекс №13 зібрав чимало дітей – і схвильованих першачків з букетами, і упевнених старшокласників з гаджетами.

Урочиста лінійка із нагоди Дня знань традиційно відбулася 1 вересня на майданчику перед школою.

Пропонуємо переглянути фотозвіт з урочистостей:

 




Директор школи – Сергій Аркадійович
Директор школи – Сергій Аркадійович



Отець Василь, настоятель Благовіщенського собору
Отець Василь, настоятель Благовіщенського собору

Голова ради НВК – Білашук Наталія
Голова ради НВК – Білашук Наталія

Учні 5-го класу
Учні 5-го класу


Класний керівник 5-Б класу – Тетяна Романівна
Класний керівник 5-Б класу – Тетяна Романівна

Музичне привітання від Дячук Вікторії
Музичне привітання від Дячук Вікторії












 

Коментарі
01 Вересня 2017, 16:27
Усіх зі святом 1 вересня! 13 школа найкраща
01 Вересня 2017, 18:50
Совок безсмерний!!! Знову сьогодні в кожній школі депутати та різні дармоїди виступали... Поясніть навіщо це??? день знань ... Яке відношення ці лентюхи мають до цього? І кому цікаво їх було взагалі слухати??? флешмоб СОВОК в наших серцях бляха...
01 Вересня 2017, 19:17
Не говоріть за всі школи. В нашій свято тривало 15 хв, без депутатів. Все коротко і святково. Дирекція молодці!!!
01 Вересня 2017, 19:22
Вітаю Вас. Було б цікаво в якій школі нарешті трохи почали думати про дітей, а не про те що потрібно "засвітити" якогось неробу....
01 Вересня 2017, 22:28
Ось у шостій школі лінійка була десь хвилин 20. Все чітко продумано і організовано, нічого зайвого, але цікаво. Головне , що діти не падали і не нудилися. <br/>І так кожного року. Хоча школа й маленька, але нашим дітям дуже комфортно. Домашня школа.
01 Вересня 2017, 23:18
Мова йшла саме про 6 школу
01 Вересня 2017, 23:36
В 5 Школі теж було класно та не сумно.Спочатку пройшли першачки під вишитими рушничками, усі ( не тільки діти, але й батьки) співали Гім України, це було зворушливо, далі найкращі учні понесли квіти до героїв АТО, далі не велика промова директора, колишньої учениці-медаліста, промова батька першокласника, вчительки першого класу з привітаннями. Потім першачки читали вірші, далі одинадцятий клас вітав та благословляв їх великим короваєм.Після цього першачки випустили в небо синьо-жовті кульки. Прозвучав перший дзвоник. Дві дівчинки заспівали по одній змістовній пісні. В кінці знову прозвучав Гім України. А потім культурно зайшли в школу по класам.Усіх вітаю з 1Вереснем, з Днем знань, а особливо 5 Школу. Учням цікавих уроків, Вчителям - допитливих дітей, Батькам - терпіння та уміння розуміти своїх дітей.
02 Вересня 2017, 13:14
У 13 школі депутатів не було!<br/>Сам дзвоник був рівно 28 хвилин.
02 Вересня 2017, 13:36
з 1991 року у всій країні припинили роботу близько 5 тисяч середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Особливо активно закриття шкіл відбувається в останні роки. Так, у 2013-2014 навчальному році були призупинена робота 276 шкіл, у 2014-2015 – 214, у 2015-2016 – 234, протягом минулого навчального року – ще 241. З відкриттям нових закладів усе, на жаль, не настільки жваво: відомо, що у 2012-2013 році в експлуатацію прийняли 15 шкіл (це на всю країну!), у 2013-2014 – 9, 2014-2015 – 5, наступного року – 4 і минулоріч – лише 1.<br/> Скачемо далі. Нацикам грамотні не треба.
02 Вересня 2017, 15:29
Давно треба було закрити школи, де в класах 1-3 дитини! Закінчивши ковельську школу, працювала 2 роки в такій малокомплектній школі, тому можу порівняти: різниця ВЕЛИКА! Має бути результат, а не велика кількість шкіл.
03 Вересня 2017, 00:36
Це ти вже писала за ? школу. І тут тобі ж повторю питання: чого при Союзі не було по 1-3 дитини в класі і школи не закривались, а відкривались? Йде декомунізація освіти? В гейропах треба не розумні українці, розумних своїх вистачає, а ретельні мийщики туалетів.
03 Вересня 2017, 01:08
В союзі не було й такої кількості машин на дорогах, крутих телефонів, планшетів, кухонної і побутової техніки...Вийдіть на вулицю й побачите - непогано живемо. Ресторани й кафе забиті: д\н, хрестини, ювілеї... Відпочинок на світових курортах, екзотичні фрукти доступні не тільки начальству... Так що не грішіть!!!
04 Вересня 2017, 00:52
Так крутих телефонів, планшетів у той час не було й на Заході, та й автомобілів було поменше. Тобто, Ви повязуєте збільшення кількості технічних засобів з падінням рівня освіти? Будь напівграмотним, але катайся на мерсі і бадай айфон 7? Це мені нагадує мого 6 річного сина, на жаль, який стараннями люблячої мами не відривається від планшета з іграми, але рахувати і читати не хоче. Більше того, перевиховати його стає проблемним. Це правильно? Ні. Щодо непогано живем - жерти, як свині, хліб і видовища - це вже було в Римі, щоб натовп не повства. Одного прекрасного року це щасливе життя закінчилось, бо прийшли брутальні волохаті дядьки з мечами і всю цю ідилію зламали. Історію треба вчити, а щоб вчити - треба школи.
04 Вересня 2017, 03:15
То вам проблематично вплинути на власну дитину, тому й вішаєте всіх собак на школу, яка має навчати і сама виховувати дітей. А для чого батьки?! Правильно, легше дати дитині планшет, як позайматися з нею! А в разі чого - винна школа
04 Вересня 2017, 16:00
А я й згоден. Міг про свою власну дитину й не писати, тоді Вам взагалі не було б чим крити. Але я намагаюсь хоч якось висвітлити ЗАГАЛЬНУ проблему, а Ви крім сарказму і тупого слава україні ні на що не спропоможні. Вибачте, якщо я помиляюсь, але якщо сенс освіти і життя в цілому перетворити в чемпіонати по пожиранню бургерів та вареників і хто складе з випитих пляшок найбільший у світі тризубець- то порівнняння країни з Габоном може бути лише компліментом.
05 Вересня 2017, 11:40
Я так розумію, що 11 - це тато! Якщо мама не дала ради дитині і замінила виховання забавками в айфоні - треба було би прикласти своє вміння виховувати дитину. У нас теж син. І хоча читати він не дуже й любить, та вивчив літери саме завдяки комп'ютерним іграм. Просто треба все контролювати. Школа в нашій країні дає хорошу освіту. Біда, що батькам вплинути на шестирічну власну дитину - величезна проблема!!!
05 Вересня 2017, 11:49
На рахунок фотозвіту. Дівчинку звати Тітчук Вікторія - переможець премії &quot;Юний талант року-2017&quot;
06 Вересня 2017, 00:31
Ще раз повторюю для тупих популістів. Питання не в моїй дитині, і взагалі міг за сина не згадувати. Цитую себе самого, якщо ви не геть кончені охмуряли і нацики: &quot;намагаюсь хоч якось висвітлити ЗАГАЛЬНУ проблему, а Ви крім сарказму і тупого слава україні ні на що не спропоможні. Вибачте, якщо я помиляюсь, але якщо сенс освіти і життя в цілому перетворити в чемпіонати по пожиранню бургерів та вареників і хто складе з випитих пляшок найбільший у світі тризубець- то порівнняння країни з Габоном може бути лише компліментом&quot;<br/> Ти вчитель, чи ідіот?
06 Вересня 2017, 03:08
А що Діма робить в Район Ковель???
08 Вересня 2017, 14:48
Жахіття якесь! 11 - невихована і неприємна в спілкуванні людина. Проблеми треба вирішувати, а не висвітлювати. На жаль, таких як ви досить багато і сенс в пожиранні і випиванні бачите, в даному випадку, тільки ви. До чого тут школа і виховання дітей!!!!! Вона що ще й батьків має виховувати????