ДТП на трасі Ковель – Ягодин: позашляховик зіткнувся з автобусом

03 Вересня 2017, 16:47
5853

Дорожньо-транспортна пригода за участю автобуса та позашляховика трапилася сьогодні, 3 вересня, на трасі Ковель-Ягодин.

Фото з місця аварії опублікували в Фейсбуці.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини власні джерела, у ДТП є постраждалі. На місці працюють медики, які надають їм допомогу.

Як видно з світлин, оприлюнених у мережі, позашляховик зазнав значних механічних ушкоджень. На місці працює поліція.

Деталі обіцяють повідомити згодом.

 



 
Коментарі
03 Вересня 2017, 23:01
Якийсь бідний митник їхав чи може то вже Конащук зі своєю сучкою .Чекай падлюко благої вісті.
04 Вересня 2017, 01:11
На хабарника біцльше на хабарника менше
04 Вересня 2017, 08:53
По трасі де їздять митники та Кнопи небезпечно їздити бо ці особи мають великий гріх
04 Вересня 2017, 09:43
Незабаром чесних митників епохи Януковича які спромоглися за зарплату побудувати триповерхові хатинки-замки мають показово розстрілювати на стадіонах які ще залишилися...
04 Вересня 2017, 09:44
На вила гидоту
04 Вересня 2017, 17:23
Їхав простий громадянин, який ніякого відношення до митниці не має. Спочатку взнайте правду, а тоді пишіть свою гидоту. Нема вам що робити!!!!!!!!!!!
04 Вересня 2017, 21:04
Я НЕ МАЮ ЗА КОМУНАЛКУ А ЗВИЧАЙНИЙ ГРОМАДЯНИН МАЄ ДЖИПА І ЇДЕ 150
04 Вересня 2017, 21:17
ти просто диванний воін, який піднімає свою сраку тільки тоді коли вже так сцяти хочеться що не в моготу, бо вже не раз сцяв під себе і ще те не просохло. мокра зона комфорта так звана. волога. <br/>а по суті, якщо в тебе є майно яке ти не можеш оплачувати його треба позбуватись, квартира в т.ч., або бери когось наквартиру, або починай працювати, бо всі привикли на халяву, а коли вона закінчується то ображаються. <br/>щоб заробити на джип то треба робити, крутитись і т.д. і т.п, ти можеш ще під себе насцяти, али це точно не допоможе.
04 Вересня 2017, 22:03
джип це був зовсім не його,він взяв його у свого роботодавця. щоб завести хвору маму до лікарні. як ви можете судити про людину, нічого незнаючи. наразі він у дуже тяжкому стані, а ви своїми брудними язиками жахливі речі говорите.
05 Вересня 2017, 19:16
Хочу купити джипа за зарплату як контролера на ринку
13 Вересня 2017, 01:35
А кому заважає, і що, мати свого позашляховика?!!! Вражае те, що нічого не знаючи, люди роблять висновки. А заздрість це страшна сила!!!!!
13 Вересня 2017, 01:35
А кому заважає, і що, мати свого позашляховика?!!! Вражае те, що нічого не знаючи, люди роблять висновки. А заздрість це страшна сила!!!!!