Волиньрада дозволила поділити у Ковелі земельну ділянку вузлової лікарні

07 Вересня 2017, 18:23
3002

Таке рішення обласні депутати прийняли сьогодні на пленарному сесійному засіданні. Його проект було попередньо опубліковано на офіційному сайті ради.

Дозвіл на поділ земельної ділянки на вулиці Богдана Хмельницького, площею 4,3863 га, надано комунальному підприємству обласної ради «Ковельська поліклініка». Іншим пунктом даного рішення державному закладу «Вузлова лікарня станції Ковель» припинено право користування цією ділянкою.

 


 

Коментарі
07 Вересня 2017, 21:56
Я давно знав що так буде, а через рік там побудують декілька елітних будиночків, так як місце ДУЖЕ привабливе. Ще й пожежну водойму засиплять та дуби повирізають. Супер!!! Так тримати!!! І все на паперах оформлять на учасників АТО, щоб не було галасу.
07 Вересня 2017, 22:16
це чергова перемога
07 Вересня 2017, 22:40
палиця з пінісом покерують
07 Вересня 2017, 22:49
Будуть вас реформатори як у 1917
07 Вересня 2017, 23:18
Пізд%ц. Ось за чого там весь балаган був.
07 Вересня 2017, 23:46
відкриваються спражні наміри бандитів. спочатку доведення до банкрутства, потім закриття, перепрофілювання і....... дерибан. Схема відпрацьована десятиріччями. Не один завод так пішов в небуття. В Ковелі - крохмальний завод, льонзавод, сільмаш, взуттєва фабрика, кукольна фабрика, ДОК ( дякувати кукукнутому), військові містечка, госпіталь чекає свого мільярдного господаря, люблінечь доживає. Так який же режим вса ж таки був тоталітарним?
08 Вересня 2017, 00:02
Мавпів давно потрібно відстрілювати разом з Кнопами
08 Вересня 2017, 00:25
+ маслозавод!
08 Вересня 2017, 00:33
Не все вам пройде безкарно!! <br/>Винесуть на вилах!<br/>2 метри вам в Люблинці за розбазарене майно і вседозволеність!
08 Вересня 2017, 01:29
Місцева влада тут пєшки.Рулить хтось покруче.
08 Вересня 2017, 03:05
А між ким ділянки будуть ділити ви не знаєте , напевно пільговикам дадуть(прокурорам міліціонерам суддям фіскальній службі міській раді може кукукнутомому щоб пельку замкнув,хоча легше закопати придурка,ну і так далі))))))))
08 Вересня 2017, 10:14
ХТО ЗАХИЩАЄ РІДНУ ЗЕМЛЮ ТОЙ ГЕРОЙ ХТО ПРОДАЄ ТОМУ СМЕРТЬ!!!
08 Вересня 2017, 11:50
Вузлову лікарню поклали в хоспіс...
08 Вересня 2017, 13:06
а що, забули хто так наполегливо відстоював &quot;інтереси&quot; залізничної лікарні? А ну згадайте.
08 Вересня 2017, 17:12
Ніхто не забутий.Галя була в перших рядах.
10 Вересня 2017, 13:34
Поліклійніка перейшла на баланс до обласної ради тому що кіндеру вона нах... не потрібна <br/>Працює вона в поному режимі область виділяє потроху кошти щоб хватило на зарплату ще допомагають спонсори<br/>В києв подали документи на ліцензію <br/>Так що є надія що поліклійніка відновиться <br/>Заключаються договора з підприємствами для проходдення мед огляду так що все буде добре весь колектив поліклійніки бореться за те щоб розвиватись далі