У Ковелі більше 300 атовців отримали землю

11 Вересня 2017, 13:18
1889

У Ковелі надали земельні ділянки 333-м учасникам АТО та затвердили проекти для житлового будівництва 111-м воїнам.

Про це власкору «Вголосу» повідомили у Ковельраді, – пише видання «Слово Волині». 

Начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов розповів, що всього в реєстрі для житлового будівництва в Ковелі з 2014 до вересня 2017 року є 718 учасників АТО.

Уже надали 333 дозволи і затверили 111 проектів. Родинам загиблих виділили 18 ділянок.

Наразі у черзі на виділення землі перебуває 385 осіб.

Коментарі
11 Вересня 2017, 19:52
Начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов розповів, що всього в реєстрі для житлового будівництва в Ковелі з 2014 до вересня 2017 року є 718 учасників АТО ...!!! Це жах , де їх стільки взялося ..??? Потрібно негайно закривати АТО , з такими темпами : - на всіх участків не вистачить 100% .
11 Вересня 2017, 20:33
В 2015 році на підставних та наближених до влади осіб було виділено земельних ділянок більше, ніж зараз перебуває на черзі учасників АТО . Яка перспектива в судовому порядку повернути незаконно виділені земельні ділянки та виділити їх учасникам АТО ?
12 Вересня 2017, 00:56
Яущо за рік-два ця х....ня на Сході не закінчиться, серед учасників АТО будуть свої черги, з тими ж корупційними схемами. Бо їх кількість перевищить кількість звичайного населення.<br/> Дурна совкова звичка надавати переваги одним над іншими і цій країні безсмертна. Бо тільки так можна відкатати бабло.
12 Вересня 2017, 01:36
А я вважаю, якщо земельні ділянки виділялися з порешенням законів , чрез суди необхідно відновити справедливість,Одні свою кров проливали, а інші розікрали належні АТОвцям ділянки.
12 Вересня 2017, 11:01
ну то давайте зробимо як завжди робили, заберемо в когось і дамо атовцям. всі інші то не люди, другий сорт...
12 Вересня 2017, 11:19
Я так розумію, що моова іде про ті земельні ділянки, які в незаконний спосіб були вкрадені в АТОшників.О їх через суд треба повернути учасникам АТО.
12 Вересня 2017, 15:07
А я скажу інше. Перед законом всі рівні, згідно Конституції не передбачено надання будь-яких переваг окремій групі населення за будь-якими ознаками, не хочу цитувати Закон дослівно.<br/> НІ В ОДНІЙ країні Заходу, включаючи Піндостан, не передбачено надання земель будь-кому безплатно. Хочеш - купуй. Інше питання, в даному випадку так званим АТОвцям держава за яку вони проливали кров, чи не проливали - мають оцінити спеціально уповноважені профі, має право надати адресну допомогу, чи то на придбання землі, чи можливість безкоштовного навчання, чи виділення державно житла. Так це робиться у ЦИВІЛІЗОВАНИХ країнах. А в нас - чергова корупційна схема, придумана однією з нацменшин при владі.