Дубове: автомобіль наїхав на 2-річну дитину

11 Вересня 2017, 15:00
5249

Учора, 10 вересня, в селі Дубове автомобіль «Honda Shuttle» наїхав на дитину.

Про це йдеться на сайті Національної поліції Волинської області.

За кермом автомобіля перебував 38-річний лучанин. Водій допустив наїзд на малолітню жительку села Дубове, яка раптово вибігла на проїжджу частину. Дитині менше 2 років.

Внаслідок автопригоди дівчинка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення реанімації Волинської обласної дитячої лікарні.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

 



 

Коментарі
11 Вересня 2017, 19:10
і знову польська бляха!!!
11 Вересня 2017, 19:15
А мама то українська, як могла оставити дитину двохрічну без нагляду, тимбільше шо така траса проходить через село - Водій допустив наїзд на малолітню жительку села Дубове, яка раптово вибігла на проїжджу частину. Дитині менше 2 років.??????????????
11 Вересня 2017, 19:32
Бляха може бути всяка, а мама ще та сука. Її судити, а водій - мудак!
11 Вересня 2017, 19:36
Водій тут не винен! Як дитина опинилась на дорозі!?
11 Вересня 2017, 21:39
Головне щоб дитина була здорова, там і батьки і водій винен
11 Вересня 2017, 23:58
Дитині у жовтні вже буде 3 роки (брехня, що менше двох) , а доглядала її не мама, а сестричка 14 років
12 Вересня 2017, 01:07
Дорога для транспорту. Пішоходи мають переходити її у встановленому місці. Вибіг , отже, винен сам. Вибігла дитина - недогляд і невиконання батьками свої обов'язків. По закону дитина за дитину не відповідає.
12 Вересня 2017, 01:15
Дитинка сьогодні померла
12 Вересня 2017, 01:16
Дитинка сьогодні померла
12 Вересня 2017, 12:28
та хто ви такі щоб судити .її біда вже сталася а ваша попереду.від біди ніхто не застрахований.
12 Вересня 2017, 14:22
з чого така інформація що дівчинка померла?чергові плітки?
12 Вересня 2017, 16:40
Якщо кажуть, що померла значить довго житиме.Дай Боже цій дитині здоровя та швидкого одужання.
12 Вересня 2017, 18:29
Люди,вам нема чим занятися?Замість того щоб когось осуджувати і зауважу, заживо хоронити,краще б щось корисне зробили б!!!Дитина в стабільно тяжкому стані,але йде на поправку,дихає самостійно,такщо не розводьте тут незнати чого
13 Вересня 2017, 01:36
Нехай одужує.А дописувачі майте совість.
14 Вересня 2017, 17:46
Дитина вибігла по балона на трасу а сестра говорила по телефону і недевилася за нею