У Ковелі набирають жінок на курси самозахисту

12 Вересня 2017, 09:26
5355

Центр Національно-Патріотичного Виховання «СІЧ» запрошує дівчат та жінок від 15 років взяти участь в двомісячному курсі «Жіноча Січ».

Про це повідомляється на сторінці центру НПВ «СІЧ» у Фейсбук.

Учасники курсу тримають змогу вивчити:
- основи самозахисту
- базові бойові навики
- основи поведінки зі зброєю
А також покращити власну фізичну підготовку.

Головна мета проекту – підвищити рівень готовності жінок до дій у період надзвичайних ситуацій.

Навчання почнеться з 1 жовтня 2017 року.

Для участі обов'язкова попередня реєстрація на курс: https://goo.gl/bCdiwk

 

 

Коментарі
12 Вересня 2017, 15:02
Нацики, по кабаках дівок не можете наловити, бо не дають безплатно "хероям"? Це Европа, голубчики. Вирішилит неповнолітнім дурепам кастинг влаштувати? Батьки і поліцаї, будьте уважні. Це буде курс зломаних целок.
12 Вересня 2017, 15:58
І коли вже ти вдавишся своїм ядом,падлюко....
13 Вересня 2017, 01:51
Хіба що ви покусаєте. Але, кажуть, від нациків вакцину вже придумали, потихеньку влада вас почала прибирати, дай Бог здоровя Президенту..
13 Вересня 2017, 12:59
Це комунофашистське перестаріле падло нажило геморой, а комунізму так і не побудувало. І зараз, тяжкохворе, в агонії ненавидить все, що бачить. Та здохло б уже швидше, в пеклі на нього давно чекають!
13 Вересня 2017, 14:59
жаба давить?
13 Вересня 2017, 15:08
Кого давить, Президента? Висловлюйся зрозуміліше.
13 Вересня 2017, 15:10
Козломордий, це ти? Судячи по термінології -так. Як там чемодани? "комунофашистське перестаріле падло" - це ти про шановного експрезидента Л.М. Кравчука? Тоді з тобою цілком згоден, ти починаєш ставати розумником, молодець.
13 Вересня 2017, 16:07
Козломордий по-кацапськи пише, гуглівський перекладач опанувати ніяк не може своїми пітушиними мізочками
13 Вересня 2017, 23:57
Значить, все-таки це ти, козломордий гермафродит. Кілька годин не зявлявся на сайті, була думка, що героїчно поїхав бити кацапів у так звану зону АТО. Шкода, було б поповнення до спецзагону "Бойовий когут".
14 Вересня 2017, 00:52
Список дівок чи жінок, які зголосяться на цю майню, десь можна отримати? Ті, що туди підуть, точно голодні будуть. Втішимо.
19 Вересня 2017, 23:56
порнушку на ніч подивися і все норм так... женися вже!