Ковельчанка скаржиться на невиховану «касирку» у відомому супермаркеті

18 Вересня 2017, 11:00
8197

Жінку обурило обслуговування касира у супермаркеті «Вопак».

Цю історію опублікувала Валентина Булдакова у групі «Я люблю Ковель» в мережі Фейсбук. 

«В котре в нашому славнозвісному супермаркеті Вопак по вулиці Володимирська будуть позорити всю індустрію торговлі. Закриваєш очі на просрочку, на чергу на касі (коли є три,а працює одна), а сьогодні наглість і невихованість персоналу перевершила себе», – пише вона у дописі.

«Моя дитина захотіла купити солодощі, але наявність ціни була відсутня, попитавши у касира ціну, вона почала огризатись і хамити, що не повинна знати ціни, нарешті пробивши товар і сказавши мені ціну продовжила бубоніти собі під носа», – розповідає Валентина Булдакова.

Після чого вона попросила адміністратора, тут вже було край нахабності від охоронця, зазначає жінка:« Вилетів на мене як скажений і сказав ,що ця людина в них не працює,а просто стоїть на касі і пробиває товар».

«Сподіваюсь працівники цього в лапках супермаркету будуть людьми, а не свинями», – підсумовуючи каже жінка.

Коментарі
18 Вересня 2017, 15:47
Для тебе цей універсам (супермаркетом назвати язик не повертається) з працівницею совіцької торгівлі - як бальзам на рану, нанесену тобі поганими бандерівцями, нехорошими америкосами та загниваючими гейропівцями. Будь раденький!..
18 Вересня 2017, 16:21
а у Вопаці завжди так. Там на всіх касах стоять таблички- технічна перерва. Економлять гроші на касирах. Це що по Володимирській, що по Незалежності. Халявщики. Тому й рідко коли туди заходжу.
18 Вересня 2017, 16:56
ти мабуть був зачатий десь в лісі у бандерівському схроні, що тобі до цього часу совки мерещаться. Крепко ж вони тебе налякали. То знай- совків вже 26 років немає, а безлад в торговій мереже- результат бандеродебілами.
18 Вересня 2017, 22:21
Охоронець правильно назвав ту людину , тому що вони там чи встроєні , чи не встроєні він сам я так зрозумів не знає.
19 Вересня 2017, 00:08
Ти таки відізвався! Будь і далі раденький, що дурненький!
19 Вересня 2017, 01:08
Ти побережи себе
19 Вересня 2017, 01:38
Убогість - це не діагноз, а спосіб мислення....
19 Вересня 2017, 02:14
Вопак супермаркет так собі але по Незалежності працює гарна дівка правда не знаю ким)
19 Вересня 2017, 08:38
Не буду розповідати про всі об`ективні та суб'єктивні проблеми та є світова практика "голосування ногами". Якщо не подобається магазин - чому ви туди ходите? Ідіть в інший, кращий. Ні, цей поганий однак він під боком. Я краще буду постійно стогнати, виказувати невдоволення але мені ліньки іти туди де краще обслуговують... Суто "радянське" відношення...
19 Вересня 2017, 22:12
Ну ,,,,колись у вітамінці на відродження працювала хамка, але люди скаржились її звільнили. Зараз там працють приємні жіночки
11 Грудня 2017, 22:51
ви ще у Нашому краї на Володимирській не були. Так зайшла один раз і достатньо
14 Лютого 2018, 13:25
Я там був. Ніхто не хамив, а сказали почекати бо була черга на касі. А охоронець нікуди не "вилітав"))), а постійно був біля каси і адмінистратор прийшла десь через хвилин 5. Коли та покупателька пійшла всі остальни дружно посмиялись)))