Ковельська міськрада надасть поліції землю під житло

22 Вересня 2017, 12:00
2805

Перед сесією міської ради депутати обговорюють надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню Національної поліції у Волинській області для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Такий проект рішення на розгляд сесії подав начальник відділу земельних ресурсів виконкому Вадим Логвінов на підставі клопотання, яке надійшло до мерії від обласного управління поліції.

Ділянка знаходиться у Ковелі на вулиці Глібова, 6-В, орієнтовною площею 3735 квадратних метрів. Її мають надати в постійне користування за рахунок земель міської ради, не наданих у власність чи користування.

У проекті рішення вказується, що замовити виготовлення проектної документації зобов’язується управління поліції. Саму ж ділянку на період виконання проектно-вишукувальних робіт буде зарезервовано терміном на 1 рік. 

Коментарі
22 Вересня 2017, 15:43
Виділили поліцаям, щоб учасникам АТО земельні ділянки не дістались...
22 Вересня 2017, 15:48
Треба спитати в Логвінова це яка при ньому по щоту земельна ділянка для будівництва багатоквартирного житлового будинку міліцаям поліцаям по просьбі області
22 Вересня 2017, 18:54
Ділянка 37 соток... якщо дати АТОвцям то вийде максимум на 6 чоловік... це мізер при наявній кількості учасників БД, тому навіщо писати єресь. І це перша така ділянка, яка до того ж ще не виділена!
22 Вересня 2017, 20:44
Це мізер?.. А скільки АТОвцям земельних ділянок реально виділено і правовстановлюючі документи оформлено?
23 Вересня 2017, 02:39
Прпоную всім учасникам АТО вступити (по умовному конкурсу) до нової поліції та отримати квартири в новозбудованому будинку.
23 Вересня 2017, 13:41
Чомусь всі думають, що атоацям понадавали землі.....Тим кому надали одиниці документи можуть зробити такі проблемні ділянки......пил в очі пускають надали...надали ...
23 Вересня 2017, 13:42
А поліції і ділянку хорошу, і будинок, і все решту, ......щоб відмазували від тюрми.<br/>Як от головного інженера Вереса!!!!
23 Вересня 2017, 13:48
Міліція давно куплена, треба тепер поліцію прикормити, нові все таки люди. Логвінов зорієнтувався вчасно.
23 Вересня 2017, 18:40
Побудують житло за наші гроші, потім мінти його безплатно приватизують