Судом накладено арешт на магазин будівельних матеріалів

25 Вересня 2017, 18:00
9350

15 травня 2007 році між ПАТ «Укрсоцбанк» та мешканцем міста Ковеля укладено кредитний договір, відповідно до умов якого, останній отримав у позику 255 937,00 швейцарських франків із відсотковою ставкою 9,5% річних та кінцевим терміном повернення до 14 травня 2017 року.

Того ж дня сторони підписали іпотеку, до якої увійшли приміщення магазину будівельних матеріалів, загальною площею 422 квадратних метрів, та земельна ділянку, площею 0,0231 га, у Ковелі на вулиці Степана Бандери, 7.

У 2013 році ПАТ «Укрсоцбанк» звернувся до Ковельського міськрайонного суду про стягнення заборгованості за договором про надання відновлювальної кредитної лінії № 074-22-05/07 від 15.07.2007 року. Під час судового розгляду було встановлено, що позичальник із загальної суми отримав лише 167 785,00 швейцарських франків, згідно висновку судово-економічної експертизи.

Ковельським відділом поліції 3 грудня 2013 року відкрито кримінальне провадження № 12013020110001661 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України (Підроблення документів), а трохи згодом справу перекваліфікували за ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 190 КК України (Службове підроблення; Шахрайство).

За результатами судово-почеркознавчої експертизи встановлено, що частину документів, зокрема заяв на видачу готівки, підписав не позичальник, а інша особа. Мова йде про суму 69 700,00 швейцарських франків.

На думку позичальника, завдяки наперед спланованому обману щодо валюти, яка виплачувалась йому на виконання умов договору, працівники ПАТ «Укрсоцбанк» збагатились ще й за рахунок різниці курсу валют. Він вважає, що шахрайські дії банківських працівників розпочалися ще у 2007 році, однак приховуючи їх, представник ПАТ «Укрсоцбанк» у судових засіданнях не надав документи щодо обслуговування кредитного договору, про який йдеться, а представив акт № 1 від 17.01.2013 року «Про виділення до знищення справ, що не підлягають зберіганню», тому на даний час неможливо встановити, яку саме суму грошових коштів у 2007 році вони отримали від його імені та, як наслідок, збагатились.

В ході проведення досудового розслідування «було встановлено наявність достатніх підстав вважати, що невстановлені працівники ПАТ «Укрсоцбанк» шляхом вчинення шахрайських дій заволоділи грошовими коштами позичальника, чим штучно створили і збільшили грошову заборгованість зазначеної особи перед ПАТ «Укрсоцбанк». На даний час є підстави вважати, що протиправні дії банківських працівників вчинялись з метою систематичного продовження злочинної діяльності, спрямованої на заволодіння належним ковельчанину нерухомим майном, а саме: приміщенням магазину будівельних матеріалів, загальною площею 422,0 квадратних метрів, та земельною ділянкою, площею 0,0231 га., за тією ж адресою, що належать йому на праві приватної власності.

Працівниками ПАТ «Укрсоцбанк» на сьогоднішній день вчиняються протиправні дії, спрямовані на заволодіння нерухомим майном, яке є предметом іпотеки, незважаючи на те, що у судовому порядку встановлено: третину кредитних коштів чоловік не отримував. Останньому надіслано два повідомлення від 28.08.2017 року з ідентичним текстом, підписані двома різними особами, що викликає сумнів у їх достовірності. «Документ» містить розрахунок заборгованості за кредитним договором від 15.07.2007 року, який нічим не підтверджений, а сам розрахунок – відсутній. У листах викладено інформацію про намір «звернення стягнення на предмет іпотеки у позасудовому порядку шляхом передачі права власності на предмет іпотеки іпотекодержателю».

Під час допиту позичальник заявив, що після винесення кінцевого рішення у цивільній справі № 159/5261/13-ц за позовом банку у 2015 році мав намір виконати його та сплатити визначену суму 1 047 349,73 грн. Для цього він відвідував відділення ПАТ «Укрсоцбанку» у місті Луцьку та мав розмову з представниками служби безпеки щодо строків та порядку виконання рішення суду. Йому в усній формі роз’яснили, що один мільйон гривень банк не влаштовує, скасування іпотеки з належного йому нерухомого майна можливе лише після того, як банк отримає 300 тисяч франків, тобто згідно договору та решту суми – штрафні санкції. У випадку відмови його було проінформовано про те, що як тільки він сплатить визначені рішенням суду кошти (які на той момент не міг одноразово сплатити та мав намір отримати розстрочку), банк подасть до суду новий позов про стягнення нової заборгованості за час несплати і так буде постійно, доки не отримають вказану вище суму.

Враховуючи, що приміщення магазину будівельних матеріалів та земельна ділянка є предметом вчинення кримінального правопорушення – речовими доказами, слідча Ковельського відділу поліції Надія Сметюх просила суд накласти арешт на нерухоме майно.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Тарас Наваляний задовольнив дане клопотання, ухваливши накласти арешт на магазин та земельну ділянку на вулиці Степана Бандери, 7.

Цей магазин ще у січні 2016 року виставлявся на продаж, причому продавець зазначав на сайті, що об’єкт торгівлі знаходиться у Ковелі на вулиці Грушевського. І справді, фасад магазину виходить на цю вулицю.

До речі, «сьомий» номер на вулиці Степана Бандери має сусідній із магазином одноповерховий ще довоєнний будинок…

 




 

Коментарі
25 Вересня 2017, 21:11
Штунди шарлатани
25 Вересня 2017, 21:38
коли я ще був школярем, на місці цього магазину був чудовий фруктовий сад і бібліотека. Йдучи в бібліотеку ми частенько ласували яблуками, шовковицею, вишнями. А ці штунди, обманом заволодівши земельною ділянкою, знищили і сад і бібліотека згнила в вологості і недостачі сонячних променів. Ще у Кисіля потрібно забрати Фіт Курвес. він тоже побудований на корупційній землі.
25 Вересня 2017, 21:46
у тому магазині у відділі електротоварів 9що у підвальному приміщенні) працює класна бабіца. я б з нею познайомився.
25 Вересня 2017, 21:52
Банки повинні кредитувати, щоб за кредитні кошти позичальники піднімали економіку. А не дурити, щоб позичальник не тільки не піднявся, а й був &quot;винний&quot; банку космічні суми. Крім своєї корумпованості, наша влада ще й сліпа, як кошеня - не бачить навіть на півкроку вперед.<br/>Але... В порівнянні з приватбанком укрсоцбанк - янголятко.<br/>Та не були б банки злочинними структурами, якби не подільники банкірів - наші найсправедливіші в світі судді...
25 Вересня 2017, 22:00
А што скажет товарищ Кац?
25 Вересня 2017, 22:25
— Какие будут мнения, товарищ Кац?<br/>— Кац предлагает сдаться!
25 Вересня 2017, 22:35
Ми ще нікого не обдурили-це нам пороблено
25 Вересня 2017, 23:13
То вони брали кредит щоб добудувати молитовний будинок-щей це майно арештуємо
25 Вересня 2017, 23:15
То все боговідступники і всі їхні молитовні будинки
26 Вересня 2017, 01:37
Так, чоловіче добрий (сарказм), людські сльози і людські прокльони мають велику рушійну силу.Типу ефект колібрі, еге ж.Чи ти думаєш, що у всіх така ж сама хренова пам*ять як у тебе? <br/>Ніби віруючий , який прикривається Богом і робить свої далеко не божі справи.<br/>Да-да, я в курсі, що ти допомагав матеріально хлопцям, які на війну йшли, грошами, броніками, ще чимось там...Але скількох людей при цьому ти обібрав? Скільком недоплатив, використав і викинув?<br/>Якщо ти коли небуть відкривав Біблію, в чому я особисто сумніваюсь, то маєш пам*ятати з тої Книги таку цікаву фразу &quot;горе тому, через кого приходять спокуси&quot;. Ти ще не зрозумів, про що я? Про те, що такі засранці як ти підставляють щирих віруючих людей, які прийшли в ваше Нове Покоління знайти Бога.Тепер в їх спини будуть показувати пальцями а в пабліках вони стануть об*єктами насмішок.Бо ти великий віруючий дядько с повним мішком грошей виявився великим гівнюком і банальним гопником, якого з Церквою зв*язує лише апостольська емблема риби на задньому бампері твого авто.Апостоли, певне, у захваті від твоїх подвигів.)))<br/>Який Бог, про що я тут взагалі, це тупо лірика.Ти знаєш, я на відміну від тебе не прикидаюсь тим, ким я не є, через це просто порадію тут від того, що твій зад підсмажили.Дай Бог, щоб то був тільки початок...
26 Вересня 2017, 08:50
А Я БАЧИЛА НА ЗАДНЬОМУ БАМПЕРІ ЙОГО АВТО ЯК ЧОРТИ СКАЧУТЬ
26 Вересня 2017, 08:53
Це в Кисиля така боже послушаніє
26 Вересня 2017, 08:56
Це точно пороблено -чорні завидки його одновірців
26 Вересня 2017, 08:57
Може яйцем викатати або на віск вилити
26 Вересня 2017, 08:59
Та він сам Чорт
26 Вересня 2017, 09:01
Штундяка бісів усіх надурив
26 Вересня 2017, 09:08
Я хтіла йти до їхньої церкви прийняти бога ,але з злодіями і шарлатанами не хочу мати нічого спільного
26 Вересня 2017, 09:55
Там теж писки якісь не зовсім божі і чомусь пастори не дуже бідні видно десятина хороша...
26 Вересня 2017, 10:30
Хіба можна іменем бога шахраювати
27 Вересня 2017, 02:00
Судячи з усіх попередніх коментів, всі радіють чужій проблемі, а дехто навіть ні в чому не розібравшись уже судить. Шановні, шукайте бревна в своїх очах, і не судіть, а ти, Юра, не зважай на всі ці писульки, це все звичайна людська заздрість, по народному - жаба.
27 Вересня 2017, 06:22
А чому всі дивуються?!десь його темні справи мали вилізти.Я думаю якщо добре все перевірити, то там замішано багато його друзів,кумів,родичів.Я думаю всі кому він надавав послуги оренди в даному приміщені,повинні прийти до його додому,і як то в народі кажуть “Дати йому піздюлей”.Доречі є ще одна будівля в парку Шевченка яка теж була надбана “несправедливим шляхом”,може пан суддя Тарас Навальний і це приміщення підшиє в справу.Бо якось воно ніяк не клеється-парк Тараса Шевченка,Великого Кобзаря і тут раз і в ньому курять кольян і продають алкоголь.Смішно!
27 Вересня 2017, 09:48
А ШТУНДАМ ВСЕ МОЖНА ПОКЛАВШИ РУКУ НА БІБЛІЮ І НА ВСІХ ЩОСЬ ІЩЕ
27 Вересня 2017, 11:09
Із тих що ложили вже багато лягло
27 Вересня 2017, 11:10
Прости господи
27 Вересня 2017, 13:37
А що по твоєму в парку Шевченка кобзар читати??? ))))) У нас генделик все літо біля фонтану простояв перед міськ радою і все ок. Або в парку Лесі українки кафе казка. Казковий алкогольний заклад. Про кальян і парк Шевченка це з палця висмоктано )))
27 Вересня 2017, 22:05
Не гнівіть бога...
28 Вересня 2017, 00:58
перелогінься , холодчику. жаба дала цицьки чуваку, а той каже -заздрість. похмелися йди.Чому заздрити, що ти чортяка під прикриттям?)))
28 Вересня 2017, 02:36
Похмелися сам, а то вже в білій гарячці бачу кругом тобі чорти скачуть і твоїми мозгами крутять. Я побачила які гнилі, заздрісні, злорадні коменти &quot;доброзичливців&quot;, аж тхне від злоби. Не злорадствуйте чужим проблемам, бо ще ніхто незнає, що кожного жде впереді.
28 Вересня 2017, 13:02
Колись я теж вміла жабою ставати
28 Вересня 2017, 13:24
Твоїми, очевидно, мозгами не крутять, бо і крутити нема чим.)))
28 Вересня 2017, 13:32
самі баби заступаються , коханки. <br/>у каждого пастора на послушанії має бути таких пару штук.
28 Вересня 2017, 15:31
Ми платимо суддям із своїх податків по 30 000 гривень зарплати. Банки платять більше. Тому й правда &quot;сліпої&quot; Феміди завжди на боці банків.
28 Вересня 2017, 16:00
Батюшка,а можна над тим магазіном прочитати шось на ізгнаніє злих духів,шоб тих шарлатанів повиганяти?Тож всі знають шо через секти відмивається гроші,а гуманітарку шо вони роздають то шоб православних людей до себе переманити.Захистимо віру батьків наших,віру православну.Штунди заморські нам не треба!!!
28 Вересня 2017, 19:27
Штунди то є вороги нації
28 Вересня 2017, 21:13
Кожний судить в міру своєї розпущеності
28 Вересня 2017, 22:53
Да,я знаю,в мене є тоже,але я не пастор,я не вчу людей кожного зібрання з кафедри про любов,чистоту шлюбу і заповіді божі,з мене і спросу нема.А пастора вчать і одночасно коханок возять на своїх авто.То нафіг вчити тому,що сам не виконуєш?В цьому різниця.
29 Вересня 2017, 01:06
Разстрелять