У Ковелі привітали працівників дитячих садків

26 Вересня 2017, 15:00
5507

В останню неділю вересня своє професійне свято відзначають дошкільники. З цієї нагоди  в Палаці учнівської молоді відбулись загальноміські урочистості. 

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Висловити пошану й вдячність працівникам дошкільних навчальних закладів Ковеля прийшли заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський, голова профспілки працівників освіти Ігор Сезьомін.

Ігор Ярославович, звертаючсь до присутніх, зазначив: «Ковель може пишатися своїми дошкільними установами, а ще більше - людьми, які в них працюють. Мені приємно, що разом вдається зробити максимум для того, щоб наші садочки ставали затишними, щоб дітворі було в них комфортно. Дякую керівникам дошкільних  установ, колективам за Вашу щиру душу і за те, що показуєте приклад іншим, як потрібно працювати».

«Ковельське дошкілля – це 14 закладів, в яких діє 123 групи. Їх  відвідує 3200 дітей. За останні три роки надзвичайно багато в місті зроблено для поліпшення матеріально-технічної бази ДНЗ», - наголосив зі сцени головний освітянин міста Віктор Бичковський.

Віктор Бичковський та голова профспілки працівників освіти Ігор Сезьомін нагородили ветеранів,представників колективів дитячих садочків відзнаками.

Подякувала своїм колегам, що вони гідно продовжують естафету попередніх поколінь голова ГО "Ветеранів педагогічної праці ДНЗ «Час і думка» Клавдія Савчук. Вона наголосила, що у колективів  ковельських садків завжди є чому повчитись, вони були і залишаються новаторами своєї справи. 

Народний художній колектив ансамблю танцю «Барвінок», студія сучасної хореографії «Ерідан», студія естрадного співу  «Зорепад» підготували концертну програму і своїми виступати  додали святкового настрою присутнім в залі. 

 












1

1

 

Коментарі
26 Вересня 2017, 18:56
Скільки зараз коштує дитину записати в дидсадок? Напишіть ціни по районам міста. І не робіть вигляд що ніхто не платить завідуючим... Бо це буде те саме що ніхто в лікарні не платить....
26 Вересня 2017, 21:58
В садок електронна черга,ЦІЛКОМ БЕЗКОШТОВНА! Рекомендую записувати зазделегіть 1-1,5 роки а то й раніше, 20% пільгових місць. Електронна заява подається лише в 1 ДНЗ. В усіх садочках здаються на фонд закладу від 500грн. Куди підуть ці гроші залежить від батків і завідуючих. Стосовно лікарні- вас ніхто не зобовязує платити фіксовані благодійні внески. Подяка особисто лікарю- діло індивідуальне, на свій розсуд. Не давайте і не братимуть.
26 Вересня 2017, 22:32
Ну і фото смішні завідуючих при врученні подарунків. Як можна так фотографувати.
26 Вересня 2017, 22:32
Благодійний внесок мінім 1000грн., а не 500. Сам з цим стикався.
26 Вересня 2017, 22:39
Можливо я не в тому вимирі живу що і Ви. Про садки 1000 це мінімум. Про електронну чергу це якась фантастика як комунізм. поряд з електронно чергою є ще одна готівкова. Про лікарню теж фантастика. Крім подяки лікарю є ще реальні схеми заробітку. Стаття 49 Конституції України там про безкоштовну медицину а по факту плитим за все. Платні палати це готельний бізнес. Самчуки он цілу імперію створили на "безкоштовній" медицині.
27 Вересня 2017, 01:07
Я живу тут і зараз. Ключове слово від500. Я особисто 1000, але з них нікопійки не пішло в кишеню(особисто провіряв рахунки і чеки)купили постіль,іграшки, частково зробили ремонт в групі. знайомі платили 500, але десь через рік знов 500. За лікарню я навів власний досвід. Є безкоштовні палати, є платні. З неофіційних джерел за добу в касі Самчука проходить в середньому 150 000 якщо кому цікаво.
27 Вересня 2017, 01:41
1 500 грн. в обов*язковому порядку просто вимагають. Ніхто рахунків не дає. Про заборону обігу готівки в днз не хочуть чути. Навіть медичну довідку медсестра не приймає без дозволу завідуючої.
27 Вересня 2017, 01:54
Те що в лікарні це жах і позор! Деруть за все! Винести на вилах таких керівників!
27 Вересня 2017, 01:56
А що в школах не те саме?<br/>Приймають безкоштовно, але платиш потім стільки скільки вчиться дитина!
27 Вересня 2017, 02:40
Якщо не знаєш,то і не ляпай язиком всяку фігню. На все є чеки і є голови батьківських комітетів , які в курсі куди гроші ідуть.Поцікався як держава фінансує садки. Що можна купити за ці гроші? Може меблі нові чи постіль? Велику дулю,навіть без маку...
27 Вересня 2017, 02:57
в 11 садок знайома платила перший внесок 1000грн.
27 Вересня 2017, 03:01
Ну і страшна зава з 11 садка.Це кошмар.Подивіться на на Багнову, красуня доглянута, модняча,а то як з конопель......
27 Вересня 2017, 03:01
Ну і страшна зава з 11 садка.Це кошмар.Подивіться на на Багнову, красуня доглянута, модняча,а то як з конопель......
27 Вересня 2017, 11:26
На дитсадки цього року виділили 6 млн. грн з ковельського бютжету і це наші податки.
27 Вересня 2017, 14:06
Якщо прочитати статтю до даної теми, то там розписано на які роботи витрачено дані кошти. Я думаю батьки,як платники податків, мають бути задоволені. В 3 садок приємно зайти, оновлено фасад.І бруківка викладена - не стоять калюжі після дощу. В 11 і 12 садка кухню повністю ремонтували.Хіба мало?? не все одразу!
27 Вересня 2017, 19:59
Заву з днз №11 фотографує коресподент &quot;Вісті Ковельщини&quot; Світлана Троцюк, екс голова батьківського комітету цього садка. Все по блату. Кругом в кадрі, на всіх міроприємствах.
27 Вересня 2017, 19:59
Заву з днз №11 фотографує коресподент &quot;Вісті Ковельщини&quot; Світлана Троцюк, екс голова батьківського комітету цього садка. Все по блату. Кругом в кадрі, на всіх міроприємствах.
19 Листопада 2017, 21:52
Щоб ствердджувати про щось треба мати достовірну інформацію. Кореспондент ВК це не фотокореспондент і ніякого відношення до фото не має. Тим більше цей сайт має іншу назву. А ще: кожну людину можна невдало сфотографувати. І ще ексголова ДНЗ № 11 це Валентин Грабовець.