На комунальному стадіоні під приватним готелем «виявили» занедбану лазню

27 Вересня 2017, 12:12
6337

Комунальний стадіон «Сільмаш» у Ковелі міська влада передала в оренду підприємцю Юрію Шлюєву ще у травні 2003 році. Договором оренди здійснення поточного ремонту приміщень спортивної арени віднесено до обов’язків орендаря.

На другому поверсі орендованого адміністративно-побутового приміщення стадіону проектом було передбачено розміщення кімнат для поселення футбольних команд, які приймають участь у змаганнях. Хто б там що не казав, але Юрій Миколайович збудував у комунальній споруді приватний «Hotel Comfort».

«Від орендаря Шлюєва Ю.М. звернення про створення «приватного готелю «Comfort» до Ковельської міської ради та виконавчого комітету не надходили», – йдеться в офіційному документі, який підписала секретар міськради Віра Федосюк.

Згідно державних будівельних норм, орендований стадіон «Сільмаш» класифікується ДБН В.2.2-13-2003 «Спортивні та фізкультурно-оздоровчі споруди», а новозбудований «Hotel Comfort» – ДБН В.2.2-20-2008 «Будинки і споруди. Готелі», то на зведення готелю Ковельська міська рада та її виконком ніколи згоди не давали!

Провівши так звану реконструкцію за  3 703 948 гривень, Юрій Шлюєв навіть просив міського голову Олега Кіндера відшкодувати витрати…

З цієї помпезної «реконструкції» якось «випадає» лазня, яка знаходиться на першому поверсі. Орендар комунального майна про неї чи то забув, чи то «забив»…

 















 

Коментарі
27 Вересня 2017, 15:30
поки бля....й туди водили, то й баня працювала і басейн.
27 Вересня 2017, 15:38
Во млять у Бухенвальді краще було...
27 Вересня 2017, 16:32
Кіндер Привіт!!!
27 Вересня 2017, 16:40
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
27 Вересня 2017, 16:52
Вангую: незабаром там буде проведено реконструкцію і з'явиться елітна сауна, з басейном і дівчатами
27 Вересня 2017, 17:44
"з'явиться елітна сауна, з басейном і дівчатами" знову за бюджеті гроші?
27 Вересня 2017, 17:50
Фото зробили де незакінчений ремонт , когось давить така тварина - як ЖАБА . Люди які туди ходять , задоволені якістю парильні, а це основне для лазні !!! Наш колектив , вдячний Шлюєву за це. Можеш щось запропонувати краще, валяй - прийдемо, оцінимо ... А тебе шановний сюди ніхто не запрошує і просимо не мішати людям жити !!!
27 Вересня 2017, 19:04
Як можна митися , піаритися в такому срачі?! Там гниль, грибок, ржавчина.... Дикі люди)))
27 Вересня 2017, 19:26
А мені нравиця
27 Вересня 2017, 19:46
якщо орендодавець (міська рада) не відшкодує витрати по поліпшенню, то такі поліпшення (готель) є властінстю орендаря (Шлюєва). А далі по накатаній схемі - відповідно і земельна ділянки буде його власністю. <br/>Стаття, як і викладена його заява, - є підтвердженням публічно укладеного договору (внесення до нього змін), надання згоди міською радою на проведення поліпшення, якщо міська рада належним чином не відреагує.
27 Вересня 2017, 20:05
Я К ДІСТАЛИ ЦІ ЖИДИ В КРАЇНІ
27 Вересня 2017, 21:21
Краще продати Шлюєву готель з земельною ділянкою, чим постійно тратити бюджетні кошти і не мати з цього вигоди. Доки не дали Шлюєву в оренду стадіон, на ньому ріс бур'ян і стояв задрипаний сарай на місці готелю. Не ти його підняв, а Шлюєв, а тебе хай Жаба задавить...
27 Вересня 2017, 22:21
Траву на поле - за бюджетні гроші. Ремонтні роботи на стадіоні - за бюджетні гроші. Реконструкція будівлі під час якої з'явився приватний готель - Шлюєв просить відшкодувати з бюджету міста. Цікава така оренда. Бюторасти рулять! &quot;&quot;Фото зробили де незакінчений ремонт&quot;&quot; Там за ремонт ніхто і не брався! Чому тут заздрити? Хамству?!
27 Вересня 2017, 23:40
І ЧОМУ ЖИДІВ ПОСТІЙНО ГОНЯТЬ ЗВІДУСІЛЬ
28 Вересня 2017, 03:08
ШЛЮЄВ МОРДА ЖИДОВСЬКА ,А КІНДЕР ШО ПОД ЖИДА КОСИТЬ ,СМЕРДЮХИ ЗАСРАНІ.
28 Вересня 2017, 03:08
ШЛЮЄВ МОРДА ЖИДОВСЬКА ,А КІНДЕР ШО ПОД ЖИДА КОСИТЬ ,СМЕРДЮХИ ЗАСРАНІ.
28 Вересня 2017, 03:09
ШЛЮЄВ МОРДА ЖИДОВСЬКА ,А КІНДЕР ШО ПОД ЖИДА КОСИТЬ ,СМЕРДЮХИ ЗАСРАНІ.
28 Вересня 2017, 11:49
Яка влада в Україні , місці - така і лазня . Маємо те що маємо, за що боролися ( майдалися ) , на те і напоролися !!! Коли вибори, більшість ковельчан на них не йде , і це на руку тій &quot; шайці &quot; ,яка обирає собі ватажка - типу мера , потім мо щось говоримо . Вчіться шановні - хоч на своїх помилках , робіть правильні висновки, будьте мудрими. Удачі вам !!!
28 Вересня 2017, 12:50
Шлюєв для Ковеля багато що зробив. Ати що? Сидиш та й займаєшся душевним он......мом.
28 Вересня 2017, 15:17
Ти краще свій висер з дупи на аналіз здай
28 Вересня 2017, 18:55
шлюєв, зроби нормальні турнікі і снаряди, бо прогнили дошки. діти можуть поранитись!
29 Вересня 2017, 17:29
Хай краще івахув робити турніки - він же &quot;патріот&quot;. І на снаряди хай кацапам вкрадені в нас гроші не дає.