Депутати Ковельської міської ради не хочуть звітувати перед виборцями

30 Вересня 2017, 10:15
4446

Законодавством передбачено, що депутати не рідше одного разу на рік зобов'язані звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.

Про це повідомляється у групі «Ковель Європейський» в Фейсбук.

З початку року проект рішення «Про проведення звітів депутатів міської ради» вносився на розгляд ради чотири рази із різними строками проведенням звітів (лютий, березень, квітень, жовтень), однак кожного разу не вистачало достатньої кількості голосів депутатів.

На останній (вересневій) сесії готовність звітувати перед виборцями висловили лише 11 обранців.

 




2

 

Коментарі
30 Вересня 2017, 14:27
ознайомте з поїменним голосуванням за рішення про надання земельної ділянки Надії Тарасюк щоб люди знали своїх героїв
30 Вересня 2017, 14:52
пініс, стасюк чого звітувати не хочете ? соромно чи що ?
30 Вересня 2017, 14:54
Панини перед кріпаками не зобов'язані звітувати. Законодавство для лохів. Та й нічого не зробили путнього звітувати немає про що.
30 Вересня 2017, 15:18
дружини Тарасюка дали квартиру мама хоче участок а що захоче бабуся.мій зять рік був на війні йому нічого два роки стоіть на участокрр чергар намісті
30 Вересня 2017, 15:37
ДАЙ БОЖЕ ЩОБ УСІ ПОВЕРНУЛИСЯ ЖИВИМИ І КОЖНА МАТИ І ДРУЖИНА НЕ МАЛИ ПІДСТАВ ОТРИМУВАТИ КВАРТИРИ ЧИ ЗЕМЛЮ В ТАКИЙ СПОСІБ. ВАШ ЗЯТЬ ПОВЕРНУВСЯ ЖИВИМ І ОТРИМАЄ УЧАСТОК, А МАТЕРІ ХТО ПОВЕРНЕ З ВІЙНИ СИНА? ВИ НЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ, А ГАНЬБА!!!
30 Вересня 2017, 15:42
почекайте но жінка одержала квартиру
30 Вересня 2017, 15:43
немає такого щоб всім родичам давали квартири чи землю
30 Вересня 2017, 15:57
сина ніхто не поверне но і для всієї сімї також не хто не дасть пару квартир і земельних участків сімей є багато хай хоч щось одне дадуть
30 Вересня 2017, 18:53
ми всі помремо, хто раніше, хто пізніше. ВСІ. всіх понесуть вперед ногами з ваших ділянок, квартир і будинків.атовця і неатовця.задумайтесь над цим. і взагалі дурна то була ідея давати ділянку за ато.
30 Вересня 2017, 19:48
В міській раді одні тупі депутати.Особливо підніс та його команда.
30 Вересня 2017, 19:53
Косцьов'ят не голосував! Очкує чи нікому більше його клоунський репертуар оноалювати?
30 Вересня 2017, 20:00
М И і так знаємо хто з бюторастів що і скільки взяв
30 Вересня 2017, 20:02
Труна без кишень
30 Вересня 2017, 20:03
За що воює солдат. За рідну землю. Тільки не за земельну ділянку. А за Батьківщину. За свою сімю. Придурки депутати все повернули так що ніби содат воює за кусок ділянки. І ніби вмирає за кусок ділянки. І служив за кусок ділянки
30 Вересня 2017, 20:14
і живуть за кусок ділянки......
30 Вересня 2017, 21:16
Не голосували,бо перше хочемо почути звіт міського голови і секретаря.А ті не хочуть.
30 Вересня 2017, 21:16
Не голосували,бо перше хочемо почути звіт міського голови і секретаря.А ті не хочуть.
30 Вересня 2017, 23:13
та ви мудакі такіж самі хочите а самі неможите
01 Жовтня 2017, 01:03
Ростріляти,злодіяки
02 Жовтня 2017, 11:29
Кукукнуті!Спочатку будь-де звітують депутати,а не секретар і голова.Уже кукукнуті на всю голову,більш нічого не скажеш.
02 Жовтня 2017, 13:07
Якийсь "кукукнутий" щось занадто настирно Пархонюка цепонуть хоче...