Луцька фірма за півтора мільйона збудує майданчик для глядачів у Ковелі

01 Жовтня 2017, 12:00
3465

Луцька фірма уклала договір на будівництво майданчика для глядачів в Парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки в Ковелі вартістю 1 443 707 гривень.

Інформація про це опублікована на сайті Dozorro.org, – повідомляє «Конкурент».

ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» виграло тендер на будівництво нового майданчика для глядачів в Парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки по вул. Олени Пчілки, 17 в місті Ковель.

Замовник робіт – управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Очікувана вартість будівництва становила 1 470 000 гривень з ПДВ. Сума договору з ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» становить 1 443 707 гривень.

Договір укладений 27 вересня 2017 року.

Коментарі
01 Жовтня 2017, 16:55
От Товстига дає. мабуть в тому сантехмонтажі добре йому руку помазали. скоро сантехмонтаж буде в Ковелі і хліб пекти. Чому мовчать ковельські підприємці - будівельники. Чи у нас немає своїх кваліфікованих фахівців. 100% корупція
01 Жовтня 2017, 18:20
Був нормальний літній естрадний майданчик. Всі до нього звикли. Відремонтуй лавки, зроби косметичний ремонт і був би як новий. Для чого було зводити таку гаргару? Тут що, міжнародні фестивалі будуть проводити? І коли її зведуть?..
01 Жовтня 2017, 19:43
а ви почитайте про цей майданцик тогорічну статтю. там вже було Товстизі з Балаком виділено 1.5 млн грн. І вона мала бути збудована е до дня міста. Тепер знову 1.5 млн грн. І так кожен рік. Це банда, шановні ковельчани. Тюрма плаче за ними. але чому у нас починають судити і проводити розслідування тільки після того, як пройде років 10 з дня створення злочину. Чому не по гарячих слідах.
01 Жовтня 2017, 20:14
НЕМАЄ КУДИ СПИСАТИ 1,5 ЛЯМА ???? Вже все в місті зробили ???? труби на теплотрасах до зими готові? дороги по місту зробленні ?, розмітка нанесенна? тротуари зробленні ? освітлення вулиць в ідеальному стані?. Залишилась тільки літня єстрада яка використовується 2-3рази в рік.
01 Жовтня 2017, 20:54
А чи задумовались проєктанти над тим , як на ту сцену буде вибиратись по тих сходах людина з обмежиними можливостями показати свій талант , чи їй там не міце ?
01 Жовтня 2017, 22:01
Слушна ідея - ще півтора мульйона на пандус...
01 Жовтня 2017, 22:09
У Ковелі збудують нову літню естраду<br/><br/> Вчора у парку культури ім.Лесі Українки працівники комунальних підприємств розпочали демонтаж літньої естради. Як зазначив міський голова Олег Кіндер, у міському бюджеті цього року передбачено майже півтора мільйона гривень на будівництво нового сценічного майданчика, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.<br/><br/>«Уже давно назріла потреба у такому об’єкті. Тим більше, що останнім часом ми практикуємо проведення загальноміських заходів саме у парку. Нинішня естрада збудована ще у 70-их роках і її реконструкція уже є недоцільною, тому і вирішили повністю надати їй сучасного вигляду, щоб мешканцям міста, гостям було приємно сюди приходити. Та і ковельські митці заслуговують виступати на достойних сценічних підмостках. Сподіваємось, що це дозволить у майбутньому проводити тут і різноманітні фестивалі, конкурси обласного та всеукраїнського рівня, адже на Волині подібної літньої естради немає», - поділився своїми думками Олег Олексійович.<br/><br/>Начальник відділу комунального господарства Олександр Балак повідомив, що на сьогодні уже пройдено необхідну процедуру, власне проведено експертизу проектно-кошторисної документації та отримано позитивний висновок. Генпідрядником виступає будівельна компанія «Луцьксантехмонтаж 536», субпідрядниками - РЖКП №1 та КП «Добробут». Саме наші комунальники виконають впродовж кількох днів демонтаж усіх конструкцій.<br/><br/>По завершенню будівельники розпочнуть земляні та бетонні роботи для облаштування фундаменту. До кінця року генпідрядник зобов’язався також звести стіни для влаштування сцени та змонтувати дах. Уже з настанням тепла роботи будуть відновлені і весною зведення об’єкта планують завершити.<br/><br/>За словами головного архітектора Людмили Мурай, ковельчани побачать новий сучасний комплекс під відкритим небом: сцена буде розширена та обладнана освітленням, з’являться спеціальні гардеробні, просторі підсобні приміщення. Для глядачів будуть придбані зручні стільці і майже удвічі збільшено кількість місць. Тут встановлять огорожу та світильники.<br/><br/>«Усі працівники культури з радістю сприйняли повідомлення про будівництво нової літньої естради. Ми давно обговорювали це питання, звертались зі своїми пропозиціями до влади. Дуже добре, що нас почули, зрозуміли. І крок за кроком наш центральний парк змінюється, а сценічний майданчик, на наше переконання, буде його окрасою. І ми уже обдумуємо наш перший концерт і готуємо для наших ковельчан чимало мистецьких проектів», - свої враження і плани озвучила начальник відділу культури Вікторія Савлук.<br/><br/>Тож на ковельчан в наступному році чекає урочиста подія – відкриття нової літньої естради. Старт взято, тож дочекаємось і фінішу...<br/><br/>27-10-2016
01 Жовтня 2017, 22:52
це називається подвійна оплата за ненадані послуги, точніше -відмивання грошей. Пора садити
02 Жовтня 2017, 02:35
А ти не присуджуєш двічі платити людям за ненадані послуги?
02 Жовтня 2017, 14:57
гей Азов, П...с, і інші псевдо активісти- чому не горять шини біля майданчику в парку. Чи хазяї з Києва не дали команду ФАС?
02 Жовтня 2017, 17:41
А що тоді наполовину побудоване у парку? То хіба не про цю сцену мова? Чи у нас буде 2 сцени? Чи одну нову розберуть і ще новішу поставлять???щось мутно все , пошлимо запрос в антикорупційне бюро.
02 Жовтня 2017, 17:43
На те є штатний клоун Косцьовят
03 Жовтня 2017, 01:01
Хороша була колишня літня естрада а головне дешева
03 Жовтня 2017, 13:16
Після завершення будівництва треба огородити парк і зробити платним вхід
06 Жовтня 2017, 14:05
стадіон Локомотив коли відбудують з руїн ?