У Ковелі будівництво комплексу літньої естради обійдеться у чотири з половиною мільйона гривень

03 Жовтня 2017, 15:22
4971

У Ковелі сцена літньої естради, яка розташована в центральному парку культури і відпочинку імені Лесі України, потребувала вже давно або ж ремонту – це в гіршому випадку, або в кращому – нового будівництва. У жовтні 2016 року, коли депутати виділили з міського бюджету перший «транш» на зведення об’єкту – майже півтора мільйона гривень, комунальники взялися за демонтаж конструкції.

Тоді ж і з’явилася інформація, що замовником робіт виступило управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради, а генпідрядником – будівельна компанія ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» та субпідрядниками – РЖКП №1 та КП «Добробут», – пише «ПроКовель».

 


 

Будівельні роботи розпочалися відразу ж, навіть, не зважаючи на те, що на п’яти вже наступали холоди. Однак згодом все зупинилося. В мерії пояснювали, що з прийняттям нового бюджету держави на 2017 рік, де значно виросла мінімальна заробітна плата, довелося будівництво  призупинити і переглянути всю документацію на зведення об’єкту культури. 

 


 

А днями на будівельному майданчику майбутньої сцени знову закипіла робота. За словами головного архітектора міста Людмили Мурай, це буде сучасний комплекс під відкритим небом, сцену розширять і обладнають приладами освітлення, з’являться гардеробні, просторі підсобні приміщення. Глядацький майданчик, який буде значно більший, ніж попередній,  обладнають зручними стільцями. Також тут встановлять огорожу та світильники. 

 


 

Варто додати, що об’єкт культури комунальної власності фінансується лише з міської казни. У відділі комунального господарства міськвиконкому повідомили, що кошторисна вартість сцени літньої естради становить трохи більше трьох мільйонів 81 тисячі гривень, а новий майданчик для глядачів, який зводить теж Луцька фірма – ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», адже виграла тендер, місту обійдеться в суму близько півтора мільйона гривень. У мерії надіються, що до кінця року – це масштабне, доволі затратне будівництво комплексу літньої естради, кошторисна вартість якого в цілому становить майже чотири з половиною мільйона гривень, нарешті буде завершено.

 


Коментарі
03 Жовтня 2017, 18:26
В війну будувати амфітеатри...
03 Жовтня 2017, 18:36
Просто у бюджеті катастрофічно не вистачає грошей на соціалку
03 Жовтня 2017, 18:48
Гниленьким пахне цей об'єкт...і откатами.
03 Жовтня 2017, 19:31
ось і вважайте, що 3 мільйона вкрали. там робіт було навіть не на півтора мільйони, а менше. Нехай товстига відзвітує публічно, за кожну копійочку. там і на 100 000 не було виконано робіт, а півтора мільйони пропало
03 Жовтня 2017, 22:02
Це виходить 150 місць по 10000 кожне.Певно будуть шкіряні.Вся бидлота від мандруючої книги перебереться туди.І щороку на ремонт можна буде вкрасти тисяч з 50
03 Жовтня 2017, 22:21
ото вже кіндеряка з товстигою напи..дять грошей! Ой то нахапають!
03 Жовтня 2017, 22:44
А ви зверніть увагу на вислів -сучасний косплекс. Рік тому ця аферистична споруда називалась (((( у міському бюджеті цього року передбачено майже півтора мільйона гривень на будівництво нового сценічного майданчика, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.))). Дивіться як гарно- сценічний майданчик за півтора мільйони легким движением руки перетворюється на комплек вартісю 4, 4 млн. Різниця між мвйданчиком і моплексом 3 міоьйона гривень - а споруда та ж сама. Куди дивляться правоохоронні органи. Чому мовчить прокуратура. Чому Товстига ще на волі?
03 Жовтня 2017, 22:53
Над сценою, кажуть, буде нічний клуб з наркотою і дівчатками...
04 Жовтня 2017, 00:26
А кому це взагалі потрібно? Вкласти 4,5 млн,грн, на споруду, що використовуватиметься 2 раз в рік? І це все в той час коли кошти з зарплат працюючих громадян відраховують на потреби армії під час АТО, коли в міському бюджеті не вистачає коштів на освітлення вулиць, ремонт доріг та інженерних мереж, соціальний захист населення. ІДІОТИЗМ!!!!!!!!
04 Жовтня 2017, 00:33
Спочтаку це треба було балаку. він починав цю аферу. а потім передав справу наступнику Товстизі. Йому ж теж треба своїх шмоньок по курортах возити.
04 Жовтня 2017, 07:45
Вони і далі крадуть в Луцьку боси Кіндера хочуть брати поперндню оплату за невикористане тепло.
04 Жовтня 2017, 10:18
А чого нормально по Ахметовські.Хто би того чурку мочканув.
04 Жовтня 2017, 10:36
чурка сама красти не буде. чурка все робить по законам, які приняли патріотичні депутати.
04 Жовтня 2017, 10:39
Естраду побудують , це правильно . Але якщо в парку не буде діючого туалету , естраду припортять ....
04 Жовтня 2017, 11:27
Парнаграфія це, а не естрада.
04 Жовтня 2017, 11:36
Всі туалєти в Ковелі попродавав Кіндер Нагорнику.
04 Жовтня 2017, 15:01
а ви запитайте у памідорихи для чого вона поробила в автомобільних гаражах Евроремонти і виклала все дорогою плиткою? І за які гроші, коли забаргованість по зарплаті пів року. І чому цей ремонт так наполегливо курує кіндер. Там бабла вкладено не менше ніж на мільйон. Явно там не машини будуть стояти. мабуть будуть там памідори квасити памідориха з товстигою.
06 Жовтня 2017, 14:16
Коли стадіон Локомотив з руїн почнуть відновлювати ? Зняли плити бетонні з огорожі після гастролей цирку Кобзов,а на місце не поставили !
06 Жовтня 2017, 16:10
Краще хаи тои стадіон і не відновлюють взагалі, тому що накрадуть з міського бюджету ще більше міліонів