Ковельчанин продавав гранати та вогнепальну зброю

05 Жовтня 2017, 11:07
4564

У Ковельському міськрайонному суді винесено вирок Олександру Артюшенку, якого обвинувачували у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Він є сином секретаря Громадської ради при Ковельській міській раді та члена Громадської ради при УМВС України у Волинській області Галини Артюшенко.

24 лютого цього року його було затримано у Ковелі на вулиці Мічуріна співробітниками СБУ під час спроби продати за 23 600 гривень перероблений під вогнепальну зброю газовий пістолет «Вальтер» з глушником та набоями. Ще раніше оперативники задокументували факт продажу ним за 3 400 гривень двох гранат Ф-1 із запалами.

Під час обшуку за місцем проживання Олександр Артюшенка було вилучено тротилову шашку, вагою двісті грамів, пістолет та патрони.

Обвинувачений свою вину визнав повністю. За його словами, приблизно в березні 2016 року він разом зі своєю знайомою їздив відпочивати на базу відпочинку в село Кричевичі Ковельського району. Саме там знайшов заховану у дровах сумку з вогнепальною зброєю та боєприпасами – усім, що перераховано в обвинувальному акті. Про знахідку знайому не повідомляв, забрав сумку з собою, заховав, а після повернення з відпочинку залишив її зберігати у себе вдома за місцем фактичного проживання. Членам сім’ї про це також не повідомив. Пізніше познайомився з чоловіком, який цікавився, де можна придбати зброю.

Суд під головуванням судді Олени Восковської визнав Олександра Артюшенка винним та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки, встановивши іспитовий термін на 1 рік. Також він має сплатити на користь держави процесуальні витрати у даному кримінальному провадженні в сумі 9 051,23 гривні. 

Коментарі
05 Жовтня 2017, 15:00
За таких обставин вона має піти з займаної посади!!!! Що там робить людина, якої дітей судять за вбивство і торгівлю зброєю.
05 Жовтня 2017, 15:01
Так що тепер за торгівлю зброєю не садять до в'язниці??? З цього що написано виходить що включив дурника наче знайшов. Поплакав і дома сидить пироги їсть і цицьку мамкину смокче... Да здраствуєт самий гуманний суд... Це п"зда повна.
05 Жовтня 2017, 15:05
Там мамаша знову відмазала. Люди на сході гинуть, а він тут торгує)))) В тюрму таких треба!!!! Суду ганьба!!!!
05 Жовтня 2017, 15:45
Артюшенко нікуди з громради не піде! Адже саме ця посада (чи статус), дає їй можливість виторговувати в прокуратурі, та міліції преференції для свого отприска, що й було зроблено. Але залежна від правоохоронців людина - не може віддаватися громаді!!!
05 Жовтня 2017, 16:04
Є така приказка " чуже видно під лісом, а свого не видно під носом". Це про Артюшенко. Адже вона бачить де копають за Ковелем, а що робить син не бачить!
05 Жовтня 2017, 16:06
Та що казать, мамочка аморальна людина і син такий самий. Але одне очевидно така людина в громадську раду позорить.
05 Жовтня 2017, 16:07
Хай матері дружини героїв ходять в склад громадської ради а не матері ХЕРОЇВ)))
05 Жовтня 2017, 16:24
Заставу за нього вносили 128000 грн. , і правопорушення уже в нього повторне! Розкаявся щиро бідненький і отримав іспитовий термін.Читав рішення.
05 Жовтня 2017, 17:06
У мамы взрослый сын,и вроди бы ещё трое взрослых детей,у каждого своя жизнь и семья,представьте к вам мама пришла,и у вас порядки наводит.Пол города курит травку,пол города первентин,каждый мажор имеет оружие ,точно не зарегистрированное,аж смешно,дайте другую тему для обсуждения,эта уже не интересна.
05 Жовтня 2017, 17:10
И кстати,хоть бы фотку поменяли))))
05 Жовтня 2017, 17:10
И кстати,хоть бы фотку поменяли))))
05 Жовтня 2017, 17:17
Коли торгують зброєю це НЕ СМЕШНО!!!<br/>Хто зна, де завтра себе продана зброя проявить!<br/>Це все батьківське виховання!! І це теж НЕ СМЕШНО, бо мати не приділяла і не приділяє, не цікавиться життям дітей, а цікавиться брудними іграми.
05 Жовтня 2017, 19:21
Куриш траву, шкодиш собі))))<br/>Продаєш зброю несеш загрозу людям.<br/>Торгівці зброєю мають сидіти в тюрмі.
05 Жовтня 2017, 19:30
Слідуючі Стасючка і Пініс - теж крикуни добрі!
05 Жовтня 2017, 22:21
Тоді менти не змогли повісити вбивство, тепер підкинули зброю і вибили &quot;зізнання&quot;. Тупа підстава.
05 Жовтня 2017, 22:46
І додому підкинули і в сумку. Продавав в кількох місцях і не одній людині. Не забувайтесь це торгівля зброєю) І кому і для яких цілей продав невідомо! Не дай бог завтра в школі чи садку теракт! Війна все таки! За таке без пом'якшення і в тюрму!
06 Жовтня 2017, 13:47
А скільки ти коштуєш під час війни, якщо не маєш зброї? Не більше вартості 9 грамів свинцю. Чим будеш відбиватися від козломордих?..
06 Жовтня 2017, 19:53
-&quot;ОСОБА_1 (Артюшенко О.) придбав бойові припаси ... які незаконно зберігав за адресою свого проживання. Без передбаченого законом дозволу здійснював носіння та переміщення безпосередньо при собі, бойових припасів.Здійснив збут. Крім того, повторно здійснював носіння та переміщення. Шляхом продажу повторно здійснив збут. За місцем свого проживання незаконно зберігав упродовж невстановленого досудовим розслідуванням періоду часу, сброю, бойовий припас, вибухову речовину (асортимент).<br/>Обвинувачений свою вину визнав повністю.<br/>На даний час розуміє, що вчинив протиправні дії, оскільки повинен був здати знайдену ним зброю та боєприпаси до поліції, однак, не зробив цього.&quot;<br/>-&quot;посвідчення ГО &quot;Волинські правозахисники&quot;, видане на ім'я ОСОБА_1 (Артюшенко О.) повернути обвинуваченому ОСОБА_1.<br/><br/>Перелік засновників (учасників) юридичної особи :ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ &quot;ВОЛИНСЬКІ ПРАВОЗАХИСНИКИ&quot;: окрім інших, СТАСЮК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА, АРТЮШЕНКО ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА.<br/>Місцезнаходження юридичної особи:45001, Волинська обл., місто Ковель, ВУЛИЦЯ П.САГАЙДАЧНОГО, будинок 6 А, квартира 2.<br/><br/>ТЕ, ЩО ЧЛЕН ГО &quot;ВОЛИНСЬКІ ПРАВОЗАХИСНИКИ&quot; під головуванням засновників Артюшенко Г.О. та Стасюк Г.М. займаіся незаконним придбанням, зберіганням, носінням, та торгівлею зброєю та вибухівкою ФАКТ доведений судом та визнанням самого обвинуваченого Артюшенка Г.О.
06 Жовтня 2017, 19:54
а де зміна обвинувачення за ч. 1 ст. 396 КК УКраїни, за аздалегідь не обіцяне приховування тяжкого злочину, коли судом встановлено та обвинуваченим визнано, що: &quot; розуміє, що вчинив протиправні дії, оскільки повинен був здати знайдену ним зброю та боєприпаси до поліції, однак, не зробив цього.&quot;.
06 Жовтня 2017, 19:58
А якщо і маєш зброю, то скільки коштуєш під час війни ?<br/><br/>Хіба більше вартості 9 грамів свинцю ?<br/><br/>Та ж сама куля вбиває людину зі зброєю чи без зброї.
06 Жовтня 2017, 20:03
читачі бажають отримати зпростування чим займається ГО &quot;Правозахисники&quot;, коли один з їх членів вчинив отакі діяння, принаймі я.
06 Жовтня 2017, 20:46
Бери планку вище. Не бажаєш отримати зспростування від доларових мільярдерерів і мільйонерів які <br/> безплатно пхають зброю в руки людям які не мають вибору і мусять йти вбивати або самим гинути?
07 Жовтня 2017, 01:33
Хочемо від Галі пояснень!!!! Не переводь стрілки!!!!! Сховалася? Стидно?
07 Жовтня 2017, 13:47
МІРКУЮ ЯК ЖИТИ З ТИМ ДАЛІ
07 Жовтня 2017, 23:22
На схід того торговці на передову, хай спробує! Хоча такі і там не потрібні! Криса в колективі нікому не треба.
08 Жовтня 2017, 20:35
От с..Ка)))
09 Жовтня 2017, 12:48
Дадуть нам хабар і ми нічого не зробимо.