Голова Ковельської райради згадав, як позбувся посади через Партію регіонів

07 Жовтня 2017, 15:00
3368

Очільник районної ради Андрій Броїло (на фото) в інтерв’ю газеті «Вісті Ковельщини» згадав про свій трудовий шлях, який розпочався у рідному селі Доротище Ковельського району із бригадира рільничої бригади, згодом – агронома по захисту рослин, потім – головного  агронома.

Андрій Петрович після закінчення восьмирічки вступив до Горохівського радгоспу-технікуму, а після нього – до Національного аграрного університету в м. Києві, по закінченню якого йому була присвоєна кваліфікація «вчений-агроном».

Він розповів, що після Помаранчевої революції спробував себе на чиновницькій роботі, перебуваючи на посаді головного спеціаліста відділу рослинництва управління сільського господарства  Ковельської райдержадміністрації. Згодом його було обрано на посаду Доротищенського сільського голови п’ятого скликання. Уже з першого року роботи на посаді зрозумів, що необхідно здобувати нові знання, освіту. Саме це стало  причиною навчання у Національній академії Державного управління при Президентові України, а саме – в її регіональному інституті, що у Львові.

«Але ще раз обиратись не спробував, оскільки запропонували одну з керівних посад в райдержадміністрації. Однак на ній пробув лише кілька годин, оскільки, будучи уже на той час депутатом Ковельської районної ради шостого скликання, не проголосував за висуванця від Партії регіонів на посаду голови  районної ради», – каже Андрій Броїло.

(тоді, у листопаді 2010 року, голова Ковельської РДА Іван Смітюх закликав районних депутатів голосувати за кандидата від Партії регіонів Миколу Пруда, але головою райради став Петро Якубук, якого підтримала «Батьківщина», – ред. Район Ковель)

«Слава Богу, безробітним був не довго: працював радником голови районної ради, а згодом – керуючим справами районної ради шостого скликання. Я не вважаю себе кар’єристом, хоча у прагненні людини досягнути кар’єрного росту нічого не бачу поганого… Якщо комусь цікаво, то я був членом лише однієї політичної сили – Української Народної Партії», – сказав Андрій Броїло.

Коментарі
07 Жовтня 2017, 18:35
Шановний пане голове,не соромно розказувати про той прикол,коли кілька хвилин був на посаді начальника апк,а вся рда реготала довго(ще й досі регочуть).Знайшли в кого інтерв'ю брати,тьфу!
07 Жовтня 2017, 18:38
у дебіла завжди хтось винен
07 Жовтня 2017, 18:42
Згідний з коментами на всі 100%,тільки як треба хліба чи коровая на якусь дподію,то з двометровою рукою біжить до Смітюха!!!
07 Жовтня 2017, 18:44
Чому кожне мудило останнім часом свій трудовий шлях згадує? Вибори скоро?
07 Жовтня 2017, 19:02
07 Жовтня 2017, 20:18
Не хоче вертатися на землю в рідне село. Там працювати треба, а не штанці протирати в кабінетах. А чого не розповів який він зараз партієць в БПП? А до цього скрізь при владних партіях побував. Ще та шістьорка! Там їх всіх давно пора розігнати бо вже не потрібні, державні(народні) гроші проїдають. Голови ОТГ їх уже нах... посилають. але ж кормушка працює!
07 Жовтня 2017, 20:28
Навіть ригоанали зрозуміли хто він насправді є!
07 Жовтня 2017, 21:23
Сіялки віялки закінчило,
07 Жовтня 2017, 21:55
Св...луч рідкісна
07 Жовтня 2017, 22:40
Козаку підходить така шістка по росту.Мізки не обовязково,аби робив шо треба Віті.Мудаки.
08 Жовтня 2017, 01:57
Що вони разом тепер солярку з Козаком крадуть
08 Жовтня 2017, 09:37
я через жидомасонів втратив і роботу і сім&quot;ю ( бо мушу заробляти далеко від дому) і матір рідну, бо не було за що лікувати, і дітей вже 2 роки не бачив. А якесь продажне бидло ще, що йому риги перейшли.<br/>ї
08 Жовтня 2017, 10:56
На солярці з тепловоза Козак непогано піднявся
08 Жовтня 2017, 16:41
Нам українцям, мабуть пороблено - як тільки до влади, так і заносить...
08 Жовтня 2017, 17:15
До влади лізе бидло яке не має бажання працювати, а на наші гроші пити і гуляти, ну і красти. А крадуть землю і гроші від откатів. Вони росли під час ПЕРЕСТРОЙКІ і моральні норми для них не знайомі! Це страшне покоління - скотиняки!
09 Жовтня 2017, 19:20
(тоді, у листопаді 2010 року, голова Ковельської РДА Іван Смітюх закликав районних депутатів голосувати за кандидата від Партії регіонів Миколу Пруда, але головою райради став Петро Якубук, якого підтримала «Батьківщина», – ред. Район Ковель) - такого в тексті опублікованому у Вістях Ковельщини немає. Я не є адвокатом ані Вельми, ані Смітюха Козака чи Бруїла, але не перекручуйте факти. А оте що зверху написало коменти це колишній риг якого відігнали від корита. Хто,,,??? Конкурс
12 Жовтня 2017, 09:46
Ще потрібно написати про свою сімю,коханку та розбиту сімю , а не піаритись який я добрий
12 Жовтня 2017, 11:58
Ніхто нічого не перекручує! Хіба ж ти не бачиш, що це вставка редакції сайту: &quot;... – ред. Район Ковель) ...&quot; Не тупи!