Журналісти показали маєток рідного брата екс-голови Ковельської РДА

09 Жовтня 2017, 09:29
10390

Журналісти показали, як живе начальник відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури міста Києва Смітюх Василь Євдокимович, який є братом колишнього народного депутата-регіонала з Волині Григорія Смітюха, – повідомляє «ZIK» з посиланням на «PROSUD».

Він також є братом ковельчанина Івана Смітюха, екс-члена Партії регіонів, який очолював Ковельську РДА з 1 травня 2010 року по листопад 2012 року.

Василь Смітюх розпочав свою прокурорську кар’єру ще у 1994 році. Найдовше Василь Євдокимович працював на посаді прокурора Святошинського району міста Києва, де потрапив відразу у декілька гучних скандалів.

У розслідуванні програми «Наші гроші» йдеться про те, що Смітюх разом із родиною отримали декілька земельних ділянок в Жулянах. Саме цю землю 2010 року СБУ заарештувало за підозрою в незаконному виділенні родинам суддів, прокурорів та міліціонерів земельних ділянок. Окрім ділянок в Жулянах, прокурор також отримав землю в Конча-Заспі. У 2003 році колектив забудовників «Південний» отримав в оренду 11,98 га землі в цьому елітному місці. Пізніше вся ця площа вже приватизувалася. За інформацією ЗМІ, велику кількість землі приватизувала і т. зв. група Смітюха. Зокрема, по ділянці отримав сам прокурор, його брат-депутат, їхні дружини та інші родичі чи близькі особи.

У своїх деклараціях за 2015 та 2016 роки Смітюх задекларував 689 тисяч гривень доходу. Його дружина за цей час заробила лише 95 тисяч гривень.

Та, попри такий низький дохід, саме дружина є власником елітного майна прокурорської родини. Марія Володимирівна Смітюх володіє будинком в Козині площею 173 кв.м.

 


1


 

Проглянувши фото, важко повірити, що площа будинку всього 173 кв.м, однак саме вона вказана в прокурорській декларації за 2016 рік. Насправді площа будинку в декілька разів більша.

Але якщо будинок хоча б згаданий у прокурорській декларації, то земля під ним узагалі відсутня. Насправді власником обох земельних ділянок, на яких розташований будинок, теж є дружина Марія Володимирівна Смітюх. Загальна площа усієї землі під маєтком – 55 соток. Це майно однозначно мало би бути вказане у прокурорській декларації, а тому це ще одна причина вважати, що Василь Смітюх намагається приховати свої реальні статки.

Крім того, у власності прокурора і його дружини є дві земельні ділянки в Києві. Ще однією квартирою на 99 кв.м в Києві володіє вся прокурорська сім’я.

Сам же прокурор має у власності лише будинок в Житнівці, що у Камінь-Каширському районі на Волині. Площа цього будинку – 210 кв.м, а вказана вартість – 261 тисяч гривень.

Коштовне рухоме майно також перебуває у власності дружини прокурора. Марія Володимирівна володіє автомобілем Toyota Highlander 2011 року випуску. Придбала дружина це авто за 369 тис. грн у 2012 році.

Сам прокурор користується значно скромнішим автомобілем вітчизняного виробництва. Він задекларував тільки ЗАЗ 968 1992 року випуску.

Незважаючи на таку кількість елітного рухомого та нерухомого майна, дружина прокурора також задекларувала 320 тис. грн готівкою.

 

 

Коментарі
09 Жовтня 2017, 12:36
Потрібно гострі вила
09 Жовтня 2017, 12:45
Путіна кликав в Україну!!! А чому не в тюрмі, як Штепа?
09 Жовтня 2017, 13:06
Вся сімейка Смітюхів - уроди посмітюшні. нема їм виправдання за тисячі загиблих
09 Жовтня 2017, 14:03
Штепу випустили, а як виходила з приміщення співала Гімн України
09 Жовтня 2017, 14:10
Ванька посмітюх. також ніби благодійник. Його кредо - Вкрасти побільше. щоб мати якусь крихту комусь дати, хто вже дуже клянчить
09 Жовтня 2017, 14:32
Смітюх Іван Євдокимович дуже хороша і порядна людина.В Ковелі про його люди тільки позитивно відзиваються!Многих Вам літ Іване Євдокимовичу!!!<br/>А цей бред не розумні люди пишуть про Вас!
09 Жовтня 2017, 14:49
нехай покажуть маєтки тих, хто зараз при владі. Хочу бачити як теперішні слуги народу живуть. Що, слабо?
09 Жовтня 2017, 15:29
Ну ти дайош! Як пітух на зоні.
09 Жовтня 2017, 17:06
Крали,крадемо і будемо красти,да брате?Ну нейметься тим людішкам))Скоро вибори на прєзіка,голосуйте за мене!!
09 Жовтня 2017, 17:30
Він дійсно &quot; патріот &quot; незалежності , став жити значно краще ніж при СРСР ... А що 2\3 населення сучасної України за межею бідності - їх це не інтересує і не колише ...Йому є за що переживати, тому повинен стояти зі зборєю в руках ,в перших рядах захистників нашої держави на сході !!!
09 Жовтня 2017, 17:50
Ваня просто не зміг відмовитися від накрадених його братами грошей...сміливості не вистачило. А хтось з вас би зміг? ...не думаю.
09 Жовтня 2017, 19:49
Повістку і на передову. І при новій владі воно прокурором, а в цього Івана &quot;Ковельське межигіря&quot;, напевно скоро там теж будуть екскурсії...
09 Жовтня 2017, 20:38
Путін памагі, давайте усе вместе: путя, путя
10 Жовтня 2017, 01:49
Пупутін пупутін пупутін....Памагі...Бладімір Бладіміровіч...Если вы бля слышите нас помогите...Мы с Житнивки Каминькаширского района...Мы ограбили Хохлов по Вашему приказу!Памагите...То ж...Бакай...То ж я Гриша бизнесмен,Вася прокурор,Ваня шапку пошию...Памагите....Мы бля...очко...Только дрыстец....Но хлеб химический хохлам затулим...Мы смитяхи...бля...типо бля...дворяне...бля все курвы нас мабуть вжарять...
10 Жовтня 2017, 02:56
Я давно вже не даю дітям ковельського хліба. Його ж не можна їсти! Ковельський давно вже не &quot; ковельський&quot; , як був колись 20 років тому! Дарницький кислий! Новинки їхні для песика Джека бенемо ( бо їх взагалі їсти не можна.... і кисли і без солі... і взагалі..... Навіщо вони його печуть! Я і мої батьки давно вже не купуємо їхнього хліба. Деколи , як вже нема в магазині нічого , то мусимо брати те що лишилось. <br/>Років три беремо дуже смачнющий хліб іншого виробника! ( назву не пишу, щоб не нав'язувати свою думку).
10 Жовтня 2017, 03:14
https://m.youtube.com/watch?v=IFKFv07f-7Q
10 Жовтня 2017, 03:14
https://m.youtube.com/watch?v=IFKFv07f-7Q
10 Жовтня 2017, 13:30
Розкуркулити пора !!!
12 Жовтня 2017, 00:15
Поїдьте в Пісочне. Подивіться як адвокат Демчук Нінка живе. На хуторі. З малим Погінайком від якого її донька відмовилась...Де та Жана з опікунської?
13 Листопада 2018, 17:50
Читаю я Ваші коментарі і думаю, про кого ви пишете? Я пропрацювала в Івана Смітюха 13 років, за роки роботи знаю його як порядну людину, трудолюбивий, толковий чоловік. І зарплата була достойна і вчасно виплачувалася. А люди в цеху які трудолюбиві !!! Хліб мені їх найкращий. Так само кондитерка сама найкраща з усіх. Хай Бог благословить їх працю!
13 Листопада 2018, 18:07
&quot;Читаю я Ваші коментарі і думаю, про кого ви пишете? Я пропрацювала в Івана Смітюха...&quot; Тьотко, тут мова йде не про Івана, а про брата його Василя - прокурора Святошинського району міста Києва!
19 Грудня 2018, 18:38
Українська нація приречена. :(. Тому що, якщо ти нічого не робиш ти бездар і непотріб, а коли щось робиш і в тебе виходить...... то ти ще гірше..... :( Нажаль.