Меморіал «Слави»: ковельчанин показав гору сміття у центрі міста

09 Жовтня 2017, 10:07
2602

Ковельчанин Михайло Колбач на своїй сторінці в Фейсбук зафіксував гору сміття у сквері за Меморіалом Слави у центрі Ковеля.

«Парк «скверик»... меморіал «Слави» – «Вічний вогонь». На задньому плані граються діти!!! Комунальники!!! Можновладці м.Ковель!!! Зверніть увагу! Будь ласка! Таких сміття звалищ по місту багато!», – написав він у дописі.

 





 

У коментарях до допису, користувачі зазначають, що треба починати з себе, тільки з себе починається освідчена і вихована людина, яка ніколи не буде робити так як на фото:

 

Коментарі
09 Жовтня 2017, 14:47
Дайте продажному Товстизі лопату в руки і нехай прибирає. Це він за гроші здав перемогу на утримання парків Вересу. ось тепер і маємо проблему. %0 чоловік з Добробуту втратили роботу, а Товстига за отриманий хабар звозим свою благовірну на курорт в Турцію. То тепер нехай прибирає та продажна тварюка.
09 Жовтня 2017, 15:01
Товстига, поверни вересу гроші і розірви угоду про обслуговування парків. Вибачся перед ковельчанами і йди на х...й з посади. Продажна шкура. Ти валиш комунальне господарство міста і тебе чекає покарання.
09 Жовтня 2017, 15:19
Подякували вдячні ковельчани меморіалу слави переокупації України російськими комунофашистськими загарбниками...<br/>Чекаю висеру козломордого у відповідь...
09 Жовтня 2017, 15:19
а ви зверніться в ЖЕК1. ті дурачки за всіх вивозять - із а Верес і за ЖЕК2. Наш дворовий двірник вже сміється. На мічурина 3 була величезна купа сміття, яку ніхто не вивозив. Пішов той двірник позвонив диспетчеру білого дому і на другий день приїхав трактор з ЖЕКу1 і все забрав. То й тут вивезуть.
09 Жовтня 2017, 17:03
А ти йоб.... двірник виконуй свою роботу якісно і вчасно і буде все окей!
09 Жовтня 2017, 19:15
Завтра спеціально наношу на Мічурина величезну куау сміття. Позбираю з усіх дворів. Позвоню диспетчеру і даю гарантію через годину буде трактор з ЖЕК1 і забере. ті дурники за всіх пашуть
09 Жовтня 2017, 20:55
Щоб ти до смерті жив на тій куау
09 Жовтня 2017, 21:16
не боїшся, що проклятте вернеться до тебе сторицею? Сьогодні вже свічечку поставлю за твоє &quot;здоров&quot;я&quot; недоумок.
09 Жовтня 2017, 22:36
Це сміття з торговельних точок, це вони сміття скидають там! Оштрафувати їх , щоб не засмічувати! Бо більше нічого не поможе тим свиням.
09 Жовтня 2017, 22:39
Там хоч кожну годину сміття забирай....вони знову нанесуть! Розігнати той базар і буде чистота!!!! А то де базар там срач! Чи то торгівці всі свині ....де працюю там і гадити треба????
09 Жовтня 2017, 23:50
а ми ось і культурні люди та що ж нам робити якщо мащина яка повинна приїжджати три рази в тиждень до нас на 40річчя Перемоги приїжає через раз. . . я недавно уже писала про це, ось і сьогодні все було чисно знову вийшло близько 50-60 людей а машини немає чому ми мусимо це терпіти???? гроші ми платимо вчасно
09 Жовтня 2017, 23:59
скажіть велике ДЯКУЮ памідорисі і Товстизі, який по блату поставив їїх на посаду начальника ЖЕКу2. Та свинота розвалила весь жек. так що ваші будинки скоро заваляться
10 Жовтня 2017, 02:19
Косцьовят знищив ДОК. Помідориха знищила ЖЕК. Та ще й неадекватна...
10 Жовтня 2017, 09:31
у памідорихи спадковість хренова. Рідня з Ліпин не вилазить. Дивуюсь, як вона взагалі медкомісію пройшла. Та чи проходила вона її взагалі.
10 Жовтня 2017, 11:49
А з цього місця - більш детально...
10 Жовтня 2017, 13:17
Тобі,як пацієнту з Ліпин недивно.А ось тим хто утримує цю сторінку сором.Невже ви такіж як ці з Липин?
10 Жовтня 2017, 13:24
Мій будинок прибирає ЖЕК2 завжди чистота!!!! Двірники прибрали , трактор зібрав, і так кожен день. А пакети з сміттям , що носять люди- свині будуть поки ви не навчете своїх сусідів !!! <br/>А через два будинки прибирає ВЕРЕС, там купи сміття при дорозі..... А колись Ковель був найчистішим містом!
10 Жовтня 2017, 13:27
В парку дійсно скидають сміття торгівці! Там постійно машина має стояти ?????? Тут ніяка помідориха за не допоможе!!!! Допоможе відеокамера!!!!!
10 Жовтня 2017, 17:17
Скажи, ти дійсно такий ідіот, читобі платять? Тут на форумі тебе твоїм же поганялом &quot;козломордий&quot; величають, заслужив сповна.<br/> Невже ти не розумієш, що Меморіал і є Меморіал, він присвячений людям, воїнам, які життя віддали за країну, в якій не було твого-мого-петрового, і не ховались по лісах та болотах? Хай вони, як ти для себе вважаєш, захищали чужу для тебе ідеологію, державу і т.п. Але вони - Воїни. Ні в одній країні світу крім підарських прибалтів, могили солдат навіть ЧУЖИХ армій не плюндрують.<br/> Ти мрязь і скотина, недостойна зватись не тільки люлдиною, а навіть упоротим нациком, бо там є теж ЛЮДИ. Ти ж є тупа львівська рагулятина.
11 Жовтня 2017, 03:02
Твої &quot;воїни&quot; вбивали мирних українців, грабували їх, гвалтували жінок. Особливим звірством відмітились красні партизани. Сиди, чмо, в своєму ольгіно, де немає нічого твого, крім обіцяних пригожиним 30 срібних і не гавкай!
11 Жовтня 2017, 03:23
Це хто тут козломордий? Думайте, що пишите, тут у кожного своя думка, всі не можуть думати однаково.
12 Жовтня 2017, 00:11
Правда? Червоні партизани гвалтували жінок? Я то думаю, чого ти таке дебільне виросло, видно, твого діда-бандерівця трахнув цілий загін.<br/> Щодо того, що не всі думають однаково, ти, голубе, правий. Але є загальноеприйняті в світі норми моралі, згідно яких місця поховання - святі, незалежно від того, хто похований. Виключення робили як нацики, так і при Сталіні, може ще навести дані, як глумились над похованнями корінних жителів Північної Америки предки нинішніх піндосів, які керують нашою нещасною ненькою?<br/> Козломордий той, кому це слово настільки подобається, що вживає його де треба і де не треба. В ліжечку з коханим теж називаєш його козломордим? По дупці за це лагідно не стукає?