У будівлі колишнього ковельського РАЦСу «завелися» наркомани

10 Жовтня 2017, 10:22
7451

Про це стверджувала на апаратній нараді секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк від «Батьківщини».

Коли начальник відділу по управлінню майном комунальної власності Вікторія Васінович доповідала меру про роботу свого підрозділу щодо будівлі колишнього відділу реєстрації актів цивільного стану (РАЦС), яка знаходиться у Ковелі на вулиці Степана Бандери, то Віра Іванівна спитала, коли вона останнє була в цьому будинку. Вікторія Павлівна відповіла, що на минулому тижні.

«Там, кажуть, двері виламали. Там ходять і на другий, і на перший поверх», – сказала Віра Федосюк.

«Там двері не виламали. На другому поверсі – Ковельський район», – доповіла Вікторія Васінович, маючи на увазі той факт, що другий поверх є районною комунальною власністю.

«Ну, то якщо у нас перший поверх закритий, то як район на другий поверх ходить?» – допитувалася секретар міськради.

«Там вхід спільний, Віра Іванівна. Отак район ходить через спільний вхід на другий поверх», – пояснила начальник відділу.

«Візьміть, Вікторія Павлівна, розберіться…», – мовив мер Олег Кіндер.

«Мені люди просто жаловалися. Той, як ви кажете район, коли туда пішли, а там зараз вже наркомани і хто хочиш тільки на тому першому поверсі. Двері навстіж і там взагалі дивне, що робиться. Ви якось домовляйтеся з районом про той вхід», – заявила Віра Федосюк.

«Є режим роботи там. Працюють з 8-ї до 17-ї. І далі, щоб там хтось його закривав на замкі і все. Візьміть, розберіться там», – дав доручення Олег Кіндер.

Як повідомляло наше видання, «Батьківщина» у Ковелі давно хотіла віддати районній владі частину міського майна.

Коментарі
10 Жовтня 2017, 13:38
Скоро продатуть (((
10 Жовтня 2017, 13:52
разом з наркоманами?
10 Жовтня 2017, 15:00
Відкриється клуб по інтересам наркоти!))) Так завжди буває при двух господарях. Другий поверх відібрати(викупити) в районі і щось зробити. Будівля дуже гарна, а так зруйнують.
10 Жовтня 2017, 15:04
Як то кажуть в народі спільна тільки болячка добра. От і гарне приміщення яке вистояло велику війну і сімдесят повоєнних літ руйнується на очах. Від безгосподарності районних власників і тупої позиції "вс*амся но не дамся". Нема в них грошей і не буде на ремонт цього історичного приміщення. Бос-асфальтоукладчик не дасть проголосувати, аби районні гроші пішли не на приватні дорожні фірми?
10 Жовтня 2017, 15:13
А завклубом там нестрижений та небритий бомж
10 Жовтня 2017, 15:17
Всі бомжі та наркоти є комусь бідзвітні
10 Жовтня 2017, 15:20
Потрібно йти в народ
10 Жовтня 2017, 16:48
А ми все беремо в міській раді на 3-му поверсі зі скидкою!)))
10 Жовтня 2017, 16:51
А чому тільки про РАГС мова? А поряд закинуте будівництво і напіврозвалений будинок нікого не тривожить? Доречі, в кількох кроках від того неподобства знаходяться дві дитячі організації!!!<br/>Хтось нарешті візьметься за вирішення цього питання по серйозному?
10 Жовтня 2017, 16:52
Виникає запитання до пані Вікторії Васінович.Майно комунальної власності міста Ковель має фінансову експертну оцінку ? Чому дозволяє керівництво міста розграбовувати комунальне майно ? На прикладі приміщення РАЦСу,залізничного відділення поліції,стадіону Локомотив добре видно роботу пані Васінович.Можливо не справляється з великою кількістью роботи ? Місце гарне,шкода продадуть баригам приближеним до злодійської влади.Чи вже родичі оком кинули на ласий шматок комунального пирога.
10 Жовтня 2017, 17:47
Віра Іванівна скажіть прямо, босс хоче приміщення продати, треба причину придумати. Але можна було б щось більш правдиве вигадати. Доречі поруч закинута стройка там наркомани кожен вечір збираються бог знає скільки років і наш мер який так зараз переживає за РАЦ не переймався цим питанням! Ні поліцію, ні міську владу ні районну владу це не цікавило!!! Цікаво як швидко продась Кіндер і Віра це приміщення?
10 Жовтня 2017, 18:00
І з закинутим бутівництвом і напів розваленим будинком вже все вирішено. Лишилось питання часу і там буде будівництво . А РАГС ще не продали. От Вєра і кіпішує (точніше дали команду кіпішувати). Ще одну квартиру в новобудові хоче.
10 Жовтня 2017, 18:23
О Вєрка з Кіндером прилеглі ділянки вже подерибанили майже, залишилось з приміщенням колишнього РАЦу розібратись , тепер потрібна причина аби продати і на карман отримати, хоча тепер їхній дует хабарі напевно бере у вигляді квартир в новобудовах!
10 Жовтня 2017, 18:26
На будівництво нової літньої сцени знайшлись мільйони а на реставрацію вищезгаданої будівлі ні... Хочуть мабуть розвалити а потім продати землю(((((
10 Жовтня 2017, 18:30
Як буде обговорюватись питання продажу ще й приміщення РАЦу, не забудьте братика свого покликати йому в кримінальних справах брати участь не в перше!)
10 Жовтня 2017, 18:34
Кіндера не хвилюють інвестиції на яких не заробиш і не пропіаришся, а просто на благо ковельчан ну це геть не в його стилі! !
11 Жовтня 2017, 00:40
Чого їм пнреживати. Построять нового супер маркета чи піщерію і всі будуть раді.
11 Жовтня 2017, 02:53
Колись був гарний житловий будинок... Скоро буде гарна пожежа...