Залишили «подарунки»: на Володимирській машина не приїжджає забирати сміття

12 Жовтня 2017, 13:48
2979

У Ковелі в дворі багатоповерхівки не забирають сміття.

«Другий раз підряд цього тижня ввечері не приїжджає машина забирати сміття в двір по Володимирській, 95. Думаю, що і в других місцях її не було», – пише Михайло Русинюк на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

За це вдячні мешканці навколишніх будинків залишили купу «подарунків» комунальникам.

 


 

Коментарі
12 Жовтня 2017, 17:03
Коли нарешті отой так званий мер нарешті звільнить з роботи помідориху , а прокуратура відкриє провадження відносно неї і друга Товстиги????????????
12 Жовтня 2017, 17:59
Нікада він ее не звільніть. Заитайте для чого памідориха поробила ремонт в гаражах, все уклала дорогою кафельною плиткою. Явно не для збереження автотехніки. Товстига буде її тримати там, во вона є в ланцюгу корупційної системи відмивання грошей. Мерія не реагує на звернення мешканців, що слюсарі і електрики вимагають гроші за визклик. Сміття не вивозиться, територія не прибираєься. Колекив практично знищено. Все гоове для приватизації території РЖКП2. В місті керує банда.
12 Жовтня 2017, 18:59
від тої шелепнутої вже всі розрахувались нормальні люди. Дожилась до того, що вже дістає з кишені 200 грн і просить водіїі виїхати в рейс. А Товстигу і памідориху ніхто не посадить, поки не зміниться влада. Тут зараз все йде на круговій поруці. Один одного гріє. правильно сказав попередній дописувач- продавець памідорів із Одеси- в ковелі керує банда.
12 Жовтня 2017, 19:59
Дочекається памідориха з Товстигою, що будуть облиті гамном з відра.
12 Жовтня 2017, 23:07
Перш за все сміттєвоз повинен забрати помідориху і вивезти її на смітник під Люблінець
12 Жовтня 2017, 23:24
Жарти жартами, але йде повний саботаж з боку начальника РЖКП2 Гейко Наталії ( в миру - Памідориха) по виконанню своїх прямих обов"язків по підтриманню чистоти в місті, наданню послуг згідно визначеного переліку. З моменту приходу ціеї аферистки на посаду з легкої руки Товстиги в секторі відповідальності РЖКП2 некерована ситуація з тарифами і всім іншим. Яке право слюсарі і електрики мають право вимагати гроші з мешканців будинків. якими настановами це передбачено. Ми вже звертались по цьому питанню і до мера міста і в прокуратуру. реакції ноль. Насткпний етап буде - звернення в Київ. раз не бажаєте поставити на місце свою ПРО-ТЕ-ЖЕ, то приїдуть з Києва і будуть ставити на місце вас. Ганьба продажним шкурам.
13 Жовтня 2017, 02:27
Візьміть мене двірником
13 Жовтня 2017, 14:28
Що жаба душить простітутку
15 Жовтня 2017, 03:11
Нещодавно я намагався поговорити з помідорихою за неприбирання в під'їзді. Та з нею говорити неможливо. Вона кукукнутіша за Косцьовята!