У Ковелі на «Смузі здоров’я» зріжуть три десятки дерев

12 Жовтня 2017, 17:10
6297

За це рішення сьогодні одностайно проголосували члени виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Автором проекту є начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук, який наразі перебуває у відпустці. Дерева знесуть через те, що вони, очевидно, заважають кафетерію, який знаходиться навпроти. Різати зелені насадження буде доручено, напевно, «Добробуту».

До речі, іншим рішенням виконкому цьому комунальному підприємству дано дозвіл на списання з балансу бензопили 325 Н-15, 2013 року випуску, первісною вартістю 3775 гривень та газонокосарку L-50 (2013 р.в., 2880 грн.), обидва засоби – із стовідсотковим зносом.

 

 

Коментарі
12 Жовтня 2017, 20:35
там ще одного пункуту не вистачаэ. "Зобов"язати Товстигу замість зрізаних дерев висадити 100 дерев у міському парку.
12 Жовтня 2017, 20:36
С..ки , там і так ті дерева всі кому не лінь ріжуть , то тепер вирішили узаконити , комусь ділянка приглянулась. Правильно нах.ра на Сільмаші полоса здоров’я, щоб мами з дітками погуляли , краще ще якусь крапку зробим, щоб було де бухнути.
12 Жовтня 2017, 20:51
серед тих членів виконкому, хто голосував "за" був і президент "Ковельсільмаш" пан Заікін
12 Жовтня 2017, 21:03
Заготовляють дрова на зиму для міських котелень .Газу не вистачає-дорогий
12 Жовтня 2017, 21:35
Хіба він не такий самий ?
12 Жовтня 2017, 22:35
там і так вся полоса засрана до нємагу. так що дерева поріжуть, може чистіше стане. А то пвд кожним кущем дупи тільки стирчать
12 Жовтня 2017, 23:15
Газ іде наліво, а ми платимо як за газове опалення, хоч палять безплатними дровами.
12 Жовтня 2017, 23:21
Нехай лишать пару дерев для Кіндеркомпанії БЮТ
13 Жовтня 2017, 00:03
На Сільмаші ,звертаюсь до всіх влаштувати акцію непокори, не дати знищити дерева. Якщо в Ковелі ще є правий сектор винисти Кіндера з кабінету разом з його кріслом і тою поганню по кличці товстига.<br/>Скільки та гнида кіндер ще буде нищити наше місто.<br/>Зробити все ,щоб мапа кіндер написав заяву за власним бажанням.<br/>І з Семеном з Малини теж треба розібратись.<br/>Всі небайдужі громадяни , якщо дамо знищити посадку на Сільмаші , то гріш нам ціна. А оте рішення виконкому має розглядати прокуратура на предмет законності.
13 Жовтня 2017, 01:24
Звертаюсь до Громадських організацій правий сектор, та Національний корпус. Ветерани АТО. Мер міста Кіндер перейшов межу. Він віддав наказ ліс нищити. А він ту посадку садив??? <br/>Ні в якому разі не можна давати нищити полосу здоров'я .Рішення міськвиконкому є не законне, по цьому рішенні має провести розслідування прокуратура, а самим Кіндером має зайнятися НАБУ. Що до товстиги та його про те же Гейко то це взагалі фантастика. Скільки та банда ще буде місто нищити.
13 Жовтня 2017, 01:25
Ну деБІЛ цей Стернічук за мат.винагороду вже прицепився вже до дерев, краще б зайнявся своїми прямими обовязками ,тощо...
13 Жовтня 2017, 02:26
А ДЕ Я БУДУ БІГАТИ
13 Жовтня 2017, 10:52
А хіба мова йде не про сухі, хворі дерева, які можуть заразити і здорові дерева
13 Жовтня 2017, 11:09
У Мавпа мізги висохли
13 Жовтня 2017, 12:47
Там і так уже зовсім мало дерев лишилося!!! Всі ріжуть топлять гаражі!!! Хай би краще відновили полосу для заняття спортом!!!! Здоров'я нікого не цікавить!!!
13 Жовтня 2017, 12:49
Чому не збирають людей для захисту лісу?????<br/>Де активісти депутати???? Для вас реальний шанс підняти рейтинг!!!
13 Жовтня 2017, 12:50
Річку засрали..Ліс ріжемо...що далі покращить влада?
13 Жовтня 2017, 12:54
Ганьба Максимукам і їх кафе Малині!<br/>Місця мало стало? Зараз виставлять столи до траси... і все ... полоса здоров'я пропала! Привіт наливайка!
13 Жовтня 2017, 12:59
Там ростуть здорові дерева, сухих немає. Як так можна)))
13 Жовтня 2017, 13:01
А сказав, зо вони сухі? Малина розширюється і їм пофіг на всіх
13 Жовтня 2017, 15:15
В котельнях Бойка все згорить - і мокре, і сухе
13 Жовтня 2017, 15:52
Краще по дворах,би окультурили дерева!
13 Жовтня 2017, 20:43
Екологи дали дозвіл! Ганьба! Продались !!
13 Жовтня 2017, 20:45
Кара божа вас настигне)) Безсоромні!
13 Жовтня 2017, 21:28
Там багато сухих дерев, розуйте очі. Сосни і берези сухі.
14 Жовтня 2017, 03:38
Так там дiйсно багато дерев, якi сухi!!! Буде вам смуга оздоровлення як на голову впаде!!!
14 Жовтня 2017, 03:47
По великому рахунку тої посадки вже там нема. Та торона де знаходиться семеновий гадючник з гаражами і колись була полоса здовов'я дерева вже майже вирізані. Ця посадка в більшості знищена. І почала вона нищитись вже за мерства оцього злочинця , який ще керує Ковелем. Сільмашівська лісопосадка почала нищитись саме за мерства Кіндера. І він продовжує це робити.<br/>Не при одному мерові Ковелю не завдані були такі збитки, як зараз за керування Кіндера, а від так я рахую , що відносно Кіндера має бути відкрите кримінальне провадження.
14 Жовтня 2017, 11:34
Набити морду Мавпі і в новий смітник щоб не виліз
14 Жовтня 2017, 12:26
Можливо їх хтось зробив сухими? А нові замість них посадять?
14 Жовтня 2017, 19:14
Добре,що нашому люду дали нову тему! То є про що говорити! Щирі і дружні українці!перш ніж на когось лайно виливати-зробіть самі щось толкове. Найбільші захисники&quot;полоси здоров'я&quot; -підіть та перерахуйте сухі та небезпечні дерева,а тоді може і прикриєте свої пельки паскудні! То мера знайшли, то &quot;Малину&quot; ,то решту людей ,які хоч за щось переживають!
14 Жовтня 2017, 19:14
Добре,що нашому люду дали нову тему! То є про що говорити! Щирі і дружні українці!перш ніж на когось лайно виливати-зробіть самі щось толкове. Найбільші захисники&quot;полоси здоров'я&quot; -підіть та перерахуйте сухі та небезпечні дерева,а тоді може і прикриєте свої пельки паскудні! То мера знайшли, то &quot;Малину&quot; ,то решту людей ,які хоч за щось переживають!
15 Жовтня 2017, 01:51
То давайте все повирізуєм понищим тай заспокоємось. Зробимо пустиню.А що?? Пилорама брата Кіндера все переріже, а Бойко в котлах своїх спалить, а різницю за газ до кишені своєї покладе. А ви захищайте тих хапуг. Дійсно скільки там того лісу лишилось
15 Жовтня 2017, 02:38
Я ТАМ СУХИХ ДЕРЕВ НЕ БАЧИВ
15 Жовтня 2017, 19:21
Не бачили сухих дерев- чи не хочите бачити?! Аби тему розвивати! 31 сухостой не вартий тієї дурної мови
16 Жовтня 2017, 00:22
Шановна Світлана!!!!!!!!!!!!!!<br/>То все таки сухостій там чи не сухостій , але вашому так званому меру а попросту уажучи злочинцю кіндеру і його братику з пилорамою ні хто не дозволяв нищити лілові насадження. Я нагадаю як оцей мерський братик вже викрав декілька дубів в районі гаражів Сільмаша. Потім ці дуби правоохоронні органи знайшли на пилорамі кіндерового брата гени.<br/>Шановна Світлана!!!!!!!!<br/>А ви часом не та хамовита майстриня Добробуту, яка вторік і позаторік нищила дерева на Сільмаші??????????<br/>Якщо так , то ясно чому ви оцього злодія захищаєте . Він своїми рішеннями роботу Вам дає, а ви як вірна собачка підгавкуєте біля нього
16 Жовтня 2017, 02:52
В Бойка сухостій, на любе дерево стоїть.
16 Жовтня 2017, 11:35
На Ваш, превеликий жаль,я до влади не маю взагалі ніякого відношення. На Сільмаші я провела все дитинство і юність! І повірте,не менш за всіх простих жителів, переймаюсь тим,що там відбувається! Але бачу для Вас не так тема Смуги цікава,як лишній раз паплюжити інших людей!
16 Жовтня 2017, 11:54
І треба ще подумати :хто з нас та &quot;заказна&quot; собачка,як Ви висловились??!
16 Жовтня 2017, 16:51
Короїди їх сухими зробили. На жаль кількість сухих дереі щороку збільшується в посадці.