Скулин: провели акцію, спрямовану на догляд і збереження військових меморіалів та пам'ятників

14 Жовтня 2017, 18:35
7397

У селі Скулин провели акцію, спрямовану на догляд і збереження військових меморіалів та пам'ятників.

Про це повідомляється на сайті Ковельської районної ради.

Головна ідея заходу полягала в тому, щоб силами колективів двох організацій, зокрема працівників виконавчого апарату Ковельської районної ради та міськрайонного центру зайнятості провести прибирання, благоустрій пам’ятників напередодні святкування 75 річниці утворення УПА, Дня Українського Козацтва, а також великого церковного свята Покрови.

Зазначається, що для підтримки таких споруд часто не потрібні великі фінансові вкладення. Головне – це бажання за ними доглядати та докласти власні руки і серце для підтримання пам’ятників і меморіалів у належному стані. Тому спільними зусиллями було впорядкувано територію біля пам’ятного комплексу «Борцям за волю і незалежність України» в селі Скулин.

Не було жодного разу, коли будучи на території села Скулина, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло не згадав за видатну жінку нашої Ковельщини, зв’язкову УПА Ганну Зелену. Разом з директором міськрайонного центру зайнятості Ігорем Приймаком керівництво Ковельської районної ради відвідали пані Ганну, вручивши гостинці до свята, а також провели прибирання її прибудинкової території .

Користуючись нагодою присутні поспілкувалися з колишньою упівкою, яка в свою чергу розповіла про свій життєвий шлях та боротьбу повстанців за незалежність української держави.

Ті, хто вперше побачив і почув Ганну Зелену були вражені її розповіддю та особливо тим, що не зважаючи на свій поважний вік, колишня зв’язкова енергійна і молода душею.

 

1









 

Коментарі
14 Жовтня 2017, 22:44
Слава Україні!!!
14 Жовтня 2017, 23:59
Героям Сала!
15 Жовтня 2017, 00:22
Яке 75-річчя УПА, чому брешуть людям недолугі політикани? УПА створена ще в грудні 1941 року Тарасом Бульбою-Боровцем, а криваві бандюки під проводом гауптмана вермахту Шухевича в 1943-му приписали собі цю назву. При чому після того, як самі бандери стратили дружину Боровця Ганну Опачинську, а самого здали фашистам, які й тримали його в Заксенхаузені аж до кінця 1944-го, щоб не заважав бандерлогам.<br/> На відміну від бандерівців, бульбівці ні жидів, ні поляків не нищили, і ті й інші воювали в його загонах, що і не подобалось нацикам.
15 Жовтня 2017, 00:38
банда банду валила. так і має бути. І далі так буде
15 Жовтня 2017, 00:47
В 1941 не було такої назви УПА і День створення УПА був прйнятий аж в далекому 47-му.
15 Жовтня 2017, 01:54
Ти це серйозно? Якщо так - вчи історію, а не слухай байки тих, хто довалює країну до ручки. Не хочеш вчити - то хоч українську вікіпедію почитай, там хоч через зуби, але напівправду пишуть.
15 Жовтня 2017, 02:31
Я ТЕЖ З ЯСТРЕБКІВ
15 Жовтня 2017, 03:01
Ти знову виліз із кацапського Сортира, ольгінський довбодятел з підірваним дзьобом і кукурікаєш. Та ти разом із своїм шизонутим лисим карликом боїтесь і мертвого Бандеру як вогню!
15 Жовтня 2017, 03:29
Я вас всіх обілечу
15 Жовтня 2017, 12:42
Мертві не кусаються. Але їх злочини памятають. Довго памятають. А в деяких країнах і шукають злочинців. Тільки не в нас. В нас з них ліплять героїв. Але ж з лайна цукерку не зліпиш.
15 Жовтня 2017, 22:18
Хто з мертвих нквдистів ліпить героїв? Ти що, з дуба впав?
16 Жовтня 2017, 02:47
Який ти нах.. ковельчанин, рагуль галичанський. Засунь свого бандеру собі в дупу разом з усіма його послідовниками. Богу дякувати, бандерівської гидоти в часи війни на Поліссі було менше, бо Боровець посилав цю гопоту на три веселих букви, за що й замордували його дружину.<br/> Судячи по мові, ти той, кого тут охрестили козломордим, за любов до цього терміну? Спеціально для тебе цитую з відомого сайту:<br/>&quot;В лесу раздавался топор правосека, он им отбивался от ласк гомосека, но силы иссякли упал правосек и тут же им овладел гомосек, не спешно закончил и хлопнув по жопе он в ухо шепнул - вот теперь ты в Европе...&quot;.<br/> Миль дупу, рагуль.
16 Жовтня 2017, 10:17
В таваріща канановіча такі фантазії нічні. То піндоські мпх, то головки, то гомосеки, то смоктання чогось. Все може закінчитися нічною полюцією.
16 Жовтня 2017, 14:15
козломордий, то знову ти? Зміни нік, не ганьби світлого імені гетьмана.
18 Жовтня 2017, 14:27
хватит ругаться , я смотрю эта бабуся, которая с ее же слов прислуживала бандеровцям, у вашим политиков да и у вас национальный герой, везде ее фотки, а медалей то сколько, она сама то хоть при памяти или так...