Більше 40 молодих вчителів почали працювати в навчальних закладах Ковельської громади

25 Вересня 2021, 16:00
Більше 40 молодих вчителів почали працювати в навчальних закладах Ковельської громади 607
Більше 40 молодих вчителів почали працювати в навчальних закладах Ковельської громади

Понад 40 випускників вищих навчальних закладів прийшли цьогоріч працювати в освітні заклади Ковельської громади.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

З цієї нагоди відбувся урочистий прийом молодих вчителів в освітянську родину. Таке дійство у Ковелі проводиться вперше. Ідея належить керівниці Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлані Верчук, яка сподівається, що це стане хорошою традицією. Це гарна можливість для знайомств, обміну інформацією, контактами, ідеями.

У Палац учнівської молоді на зустріч з новачками педагогічної справи також прийшли заступниця міського голови Наталія Маленицька, начальник управління освіти Віктор Бичковський.

«Щиро вітаю Вас у Ковельській освітянській родині. Ця родина дружня, велика, має міцні корені і дуже вагомі досягнення. Ми чекали саме Вас, ми Вам дуже раді, ми у Вас віримо, адже молодість це – прогрес, це — рух. Ви розпочинаєте нове професійне життя і  Вас неодмінно підтримаємо», – звернулась до присутніх Наталія Маленицька.

«Дуже шаную ідеї, креативність. Дуже хочу, щоб ви з першого дня працювали над власним почерком. Діти люблять молодих вчителів, вони найбільше цінують  повагу, любов,  справедливість, об’єктивність. Зараз перед Вами великий простір можливостей, тому нехай Вам вдається себе знайти у ньому, реалізувати себе як професіонала», – сказав головний освітянин громади Віктор Бичковський.

Особливої урочистості святу додали концертні виступи вихованців Палацу учнівської молоді та колективів навчальних закладів.

 

Коментар
28/10/2021 Четвер
28.10.2021
27.10.2021