Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ковельчанам пропонують внести пропозиції щодо будівництв на двох вулицях

09:52 18.10.2017
1259

На сайті Ковельської міської ради розмістили інформацію про нові забудови на двох вулиця. Ковельчани можуть внести свої пропозиції щодо містобудівної документації.

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення садибної житлової забудови в районі вулиць Грибоєдова – Винниченка в м. Ковелі Волинської області», – ідеться в інформації Виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро м.Ковеля».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 23.03.2017 № 21/47 «Про дозвіл на розроблення детального плану території»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Проектом передбачається провести реконструкцію господарської будівлі з метою влаштування житлового будинку і провести будівництво гаража на земельній ділянці по вул. Грабовського,19, а також розмістити новий житловий будинок на земельній ділянці по вул. Винниченка, 23. Площа забудови складатиме 184,0 кв. м, площа мощення – 226,0 кв. м, площа озеленення – 24,0 кв. м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання

Проектний план

Схема інженерної підготовки території

Текстові матеріали:

пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 19 жовтня 2017 року по 20 листопада 2017 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 20.11.2017 року. Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Ковельської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

;
Коментарі

Корупційне бюро

17:44 18.10.2017

Люди, не будтье пасивними! Допоможіть батькам міста роздерибанити до нового року залишки місцевого бюджету!

19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин