Сидимо на пороховій бочці: у Ковелі величезні запаси аміаку, які належно не охороняються

19 Жовтня 2017, 11:00
3760

Ковельчанин Саша Данилюк попереджає про можливість екологічної катастрофи у місті.

«Чули що в Сумах сталося? http://7days-ua.com/…/u-sumah-rozlylosya-p-yat-tonn-amiaku…/  Так от! Сидимо на пороховій бочці! В Ковелі величезні запаси аміаку, близько 55 ТОН !!! Знаходиться на приватних підприємствах міста. Багато з них банкрути і, відповідно, ніхто той аміак належно не охороняє (моя особиста думка). Якщо, якомусь розумнику заманеться здати шматок труби на металолом, то смертельної отрути вистачить усім.

Прошу цей пост вважати зверненням до органів, які відповідають за цю ситуацію, а міську раду проконтролювати стан зберігання отруйних речовин в місті Ковелі», – пише він у дописі на своїй сторінці у Фейсбук.

 

10

 

Коментарі
19 Жовтня 2017, 14:43
Дуже і дуже правильно підняли це питання !!!!! Якщо допустять виток аміаку , це буде КАТАСТРОФА для міста і навколишніх сіл , про це повинні пам'ятати в міській раді . Ветсанзавод в порівннянні з цим - квіточки !!!!!!
19 Жовтня 2017, 15:24
МНС вас врятує!
19 Жовтня 2017, 17:04
Залишилось привезти вам бімбу в вагіні і підкласти під цистерну...
19 Жовтня 2017, 18:33
І звідки така недостовірна інфрмація? УВКГ вже декілька років не використовує хлор, а тим більше що він його вже і не зберігає.
19 Жовтня 2017, 18:34
Ці дані 10 річної давності. Якщо ти в цьому не компетентний, то не лякай людей...
19 Жовтня 2017, 20:55
Бомба - це примітивно. Я в трубі дірку прогризу, дайте трохи часу...
20 Жовтня 2017, 23:51
Так, інформація на 2006 рік, Але це не означає, що ситуація покращилась! Це питання (витоку аміаку) вже колись давно озвучувалось. З тих пір зношувалось обладнання, змінювалось керівництво, т.п. Хтось може гарантувати, що аміак вивезли, чи він і надалі там!? В Сумах сталась проблема з 5-ма тонами. А скільки насправді зараз в Ковелі питання не до мене, а до служб. Я так і написав. Не треба чекати наслідків, як на ветсанзаводі! Краще перевірити і передбачити ситуацію. Хоч раз. А якщо "компетентний" має відповідь, то прошу дати її в коментарях на моїй сторінці, а не ховатись за анонімними ніками.
21 Жовтня 2017, 13:12
Певно, тупий я, як сибірський валянок. Стільки живу і не знав, що аміак - це хлор...