У Ковелі цілий під'їзд залишився без світла на сходових майданчиках

19 Жовтня 2017, 13:23
2761

З 13 по 16 жовтня жильці 2-го під'їзду будинку №105 по вулиці Володимирській мали «щастя'» залишитись без світла на сходових майданчиках.

«І ЗНОВУ «ПОДЯКА» ВЕРЕСУ !!!Така проблема останнім часом виникає дуже часто. Поскільки, телефон аварійної «Вереса» у ці дні не відповідав, то жильцям приходилось підсвічувати собі хто чим міг. 16 жовтня лише після 12 години світло з'явилось. Але радість наша була недовгою», – пише Руслана Остапчук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

Вчора, о 15 годині, жильці знову залишились без світла на сходових площадках.

«Багаторазові дзвінки по телефону 7-29-80 залишились без реагування. Диспетчер Наталія лише відповідала: «А що я можу зробити? Я електрику вже АЖ!!! ДВА РАЗИ дзвонила. Ще ж не вечір, чого ви тут панікуєте?». Вже вечір, а ні електрика, ні світла як не було, так і немає.

І ще один нюанс – якщо так часто трапляються поломки в електромережі під'їзду, значить є серйозна проблема. А такі проблеми, на жаль, це підтверджено не одним випадком, закінчуються трагедіями. І не дай Бог пожежі – двері пожежного виходу на дах з зовні наглухо забиті цвяхами. Не вельми шановні керівники і працівники «Вересу»! Будете надавати належні послуги,за які ми вам платимо, чи будете чекати, поки вдарить грім?», – задається питанням жінка.

Коментарі
19 Жовтня 2017, 16:50
потрібно що Товстига негайно повернув хабарні гроші Вересу і розірвати зними уогоду. І ще, на яких підставах слюсарі і електрики РЖКП2 вимагають гроші за виклик. Якими документами це регламентовано. Товстига, ти читаєш новини на цьому сайті- будь мужиком дай відповідь. Скільки ти буден покривати своє ПРО-ТЕ-ЖЕ Памідориху?
19 Жовтня 2017, 17:09
Які пани, світла захотіли! Я ні в одному під'їзді ніколи лампочок не міняла і міняти не буду!
19 Жовтня 2017, 17:31
Памідориха!!!! Коли сміття повивозиш з дворів? Вже черви лазять по території. У нас санстанція куди дивиться. Товстига, коли ти заставиш памідориху працювати!!!!???
19 Жовтня 2017, 18:21
РЖКП2 обслуговує тіільки тих, хто купляє у мене памідори і показує чек на суму не менше ніж на 200 гривень.
19 Жовтня 2017, 18:44
Наказом від 10.08.04 р. № 150 Держжитлокомунгоспу, погодженим із Державним ко-мітетом України з будівництва та архітектури і зареєстрованим в Міністерстві юстиції Украї-ни 21.08.04 р. за № 1046/9645 затверджено „Примірний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд”.<br/>Наведу деякі пункти Переліку, які ЖЕКами, як правило, порушуються.<br/>1. Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.<br/>1.1.8.6. Скидання з дахів та покрівель снігу та льоду.<br/>1.1.10.7. Очищення скла віконних рам від пилу та бруду у допоміжних приміщеннях будинку.<br/>1.1.12.2. Регулювання та налагодження системи вентиляції.<br/>1.1.12.3. Промивання трубопроводів та приладів центрального опалення.<br/>1.1.13.1. Регулювання та гідравлічне випробовування систем водопостачання і каналі-зації.<br/>1.1.13.4. Усунення засмічень внутрішньобудинкових водопровідних мереж та каналі-заційних випусків.<br/>1.1.16.2. Притирка та заміна лампочок.<br/>1.1.16.3. Ремонт штепсельних розеток та вимикачів.<br/>1.1.16.9. Перевірка та відновлення заземлення ванн.<br/>1.1.18.1. Підготовка системи зливових водостоків до сезонної експлуатації.<br/>1.1.18.3. Прочищення зливових водостоків від сміття.<br/>1.1.20.2. Дезінфекція, дератизація, дезінсекція.<br/>1.2. Поточний ремонт<br/>1.2.3.7. Ремонт ґанків та зонтів над входами.<br/>1.2.4.4. Ремонт та заміна окремих місць в облицюванні стін (до 3% площі облицюван-ня).<br/>1.2.6.11. Частковий ремонт покрівлі із рулонних матеріалів (до 10% площі покрівлі будинку).<br/>1.2.6.26. Ремонт та забезпечення щільності примикання гідроізоляційного килиму до різних виступних конструкцій на покрівлях (парапетів, труб, вентиляційних камер тощо).<br/>1.2.8.1. Виправлення віконних рам та дверей із заміною до 5% всієї площі зимових рам та до 3% загальної кількості дверей.<br/>1.2.8.2. Заміна несправних віконних, дверних приладів та встановлення тих, що бракує.<br/>1.2.8.3. Заміна старих кватирок новими або ремонт їх у літніх або зимових рамах.<br/>1.2.8.4. Установлення нових віконних та дверних наличників.<br/>1.2.8.5. Ремонт та заміна окремих віконних коробок та підвіконь до 2% загальної кіль-кості їх.<br/>1.2.8.6. Дрібний ремонт віконних рам простругуванням та нашиванням планок.<br/>1.2.8.9. Заміна розбитого віконного та дверного скла в допоміжних приміщеннях буди-нку.<br/>1.2.12.5. Часткова заміна трубопроводу (до 7%) при усуненні нещільностей, витоків.<br/>1.2.15.1. Заміна електричних пристроїв (вимикачів, патронів, розеток тощо) в сходових клітках, підвалах, горищах та службових приміщеннях.<br/>1.2.17.2. Виконання робіт, пов’язаних з підготуванням будинків до зими.<br/><br/>Окремо по заміні лампочок.<br/>Результатом надання послуг по освітленню сходових кліток являється їх штучне освітлення в темну пору доби. Воно здійснюється з допомогою електричних лампочок розжарення, які мають обмежений ресурс і потребують періодичної заміни. Жодним нормативним документом не передбачено купівлю та заміну лампочок мешканцями квартир. Споживач не зобов’язаний мати спеціальні знання в тій чи іншій галузі і апріорі вважається некомпетентним. Невміла заміна лампочки може призвести до ураження електричним струмом і падіння з двометрової висоти, оскільки плафони розміщені під стелею. А якщо мешканці не будуть шукати драбини, купувати та самостійно міняти лампочки? Матимуть послугу по освітленню без освітлення? Твердження відповідача, що заміна лампочок не відноситься до послуги по освітленню сходових кліток, виглядає повним абсурдом і, більше того, суперечить п. 1.1.16.2 вищезгаданого „Примірного переліку...”.
19 Жовтня 2017, 19:00
Начальнику Ковельського РЖКП № 2<br/>Гейко НюЬ.<br/>45006, м. Ковель, вул. Д.Галицького 6а<br/>_<br/>45000, м. Ковель,<br/>вул. _<br/><br/><br/>ЗАЯВА<br/>Я являюсь власником квартири № _ будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі.<br/>Утримання будинку та прибудинкової території покладено на Ковельське РЖКП № 2.<br/>Нараховуючи мені оплату за надані та ненадані послуги, Ви покликаєтесь на відповідні рішення Ковельського міськвиконкому, які є сумнівними з правової точки зору.<br/>Відповідно до п. 2 „Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій”, затверджених Постановою від 12.07.2005 р. № 560 КМ України, розмір тарифів (нормативних витрат, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій) визначається по кожному будинку окремо залежно від кількісних показників фактичного надання послуг з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з типовим переліком послуг. Відповідно до ч. 3 ст. 32 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, розмір плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлюється залежно від капітальності, рівня облаштування та благоустрою. В рішеннях же зазначена структура та вартість послуг, пов’язана з утриманням будинку та прибудинкової території по РЖКП № 2, що грубо суперечить вищезгаданим нормам. Фактично це не що інше, як стереотип квартплати сталого розміру, яка нараховувалася квартиронаймачам до приватизації державного житлового фонду. Являючись власником квартири, а не квартиронаймачем державного житла, я не повинна сплачувати квартплату, а повинна лише відшкодовувати реальні витрати на утримання будинку та прибудинкової території відповідно до моєї частки в майні будинку. „Тарифи квартплати” згідно рішень Ковельського міськвиконкому не свідчать про розміри нормативних витрат, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій, саме по житловому будинку № _ по вул. _ в м. Ковелі.<br/>Таким чином, всі суми по оплаті житлово-комунальних послуг, які Ви повинні були мені надати, визначені неналежним чином.<br/>За останні 3 роки я переплатив РЖКП № 2 певну суму, оскільки проводив щомісяця оплату за повними (неналежно встановленими) тарифами, а послуги Ви надавали в неповному обсязі. Зокрема, не надавалися такі послуги:<br/>− освітлення місць загального користування;<br/>− обслуговування димовентиляційних каналів;<br/>− дератизація;<br/>− поточний ремонт;<br/>− вивезення нечистот;<br/>− технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж тепловодопостачання, в т.ч. холодного водопостачання, водовідведення, гарячого водопостачання. Більше того, ___2007 р. в моїй квартирі влаштована автономна система опалення і гарячого водопостачання, а тому виставлення будь-яких сум за обслуговування внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та гарячого водопостачання є неправомірним.<br/>Відповідно до ч. 3 ст. 10 Закону України „Про захист прав споживачів”, у разі виявлення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) споживач має право на свій вибір вимагати: безоплатного усунення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) у розумний строк, відповідного зменшення ціни виконаної роботи (наданої послуги).<br/>Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 20 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, споживач має право на зменшення розміру плати за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості в порядку, визначеному договором або законодавством.<br/>Враховуючи вищевикладене, вимагаю провести перерахунок вартості послуг за останні 3 роки, враховуючи не задекларовані, а лише реально надані послуги, вартість яких повинна бути визначена належним чином.<br/><br/>Шановна Наталія Помідорівна Гейко ось такими заявами Вас завалять люди якщо ви будете хірнею страдати і не виконувати свої обов'язки.
19 Жовтня 2017, 19:03
та чого ми тільки пишемо про помидориху треба натурально приходити і викидати її з кабінету
19 Жовтня 2017, 20:12
Потрібні польські вила
19 Жовтня 2017, 20:51
Відповідно до частини 5 статті 10 Закону України &quot;Про захист прав споживачів&quot;:<br/>&quot;У разі коли виконавець не може виконати (прострочує виконання) роботу (надання послуги) згідно з договором, за кожний день (кожну годину, якщо тривалість виконання визначено у годинах) прострочення споживачеві сплачується пеня у розмірі трьох відсотків вартості роботи (послуги), якщо інше не передбачено законодавством. У разі коли вартість роботи (послуги) не визначено, виконавець сплачує споживачеві неустойку в розмірі трьох відсотків загальної вартості замовлення.<br/>Сплата виконавцем неустойки (пені), встановленої в разі невиконання, прострочення виконання або іншого неналежного виконання зобов'язання, не звільняє його від виконання зобов'язання в натурі&quot;.
19 Жовтня 2017, 21:17
Помідориха засранка!!!!
19 Жовтня 2017, 21:22
Пошла вода гарячая, як говорив один персонаж у відомому фільмі про хокей!!! Далі за заявами, є надія, що підуть масові звернення мешканців до суду.<br/>Шановна пані Помідориха , не почнете належним чином виконувати покладені на Вас обов'язки то пеняйте сама на себе.В людей терпець скоро увірветься,тоді Вас з кабінету вже в смітнику винесуть, і судами замордують. замучитесь пені і штрафи платити.<br/>Навіщо ви так відкрито на неприємності нариваєтесь??? А якщо завтра Вашого коханця Товстигу посадять??? Що робити бкдкте??? <br/>Заміна лампочок у підхздах - це Ваш обов'язок. Ви за це гроші з мешканців берете, отже будьте добрі , займайтесь своєю роботою
19 Жовтня 2017, 22:32
Верес працює чітко, працює не якістю виконання робіт, а показухою та роботою в інтернеті! Стаття про верес, а винна помідориха дуже цікаво! Баллак ходить улибається шо за те, що нічого не робивши можна отримувати бабло!
19 Жовтня 2017, 22:33
Товстига, візми свою засранку і приїд з нею на вул. заводську. І ти побачиш кого ти так сумлінно захищаєш. Ти є злочинець разом з памідорихою. дуваю, що ваші діяння правоохоронні органи оцінять достойно. на все свій час.
19 Жовтня 2017, 22:59
а ул. мічуріна? там ваапще п....ц. повний
19 Жовтня 2017, 23:15
одним з вимог тендеру є пункт укомплектованості підприємства кваліфікованими кадрами. Але коли в руках тримаєш велику кількість халявного бабла то чомусь не помічаєш, що на Вересі немає ані звіарювальника. ані електрика, ані техніки для надання послуг. ані спеціаліста по теплоенергетиці. тому і йстояло майже 90% будинків Вереса без опалення в ці декілька днів початку опалювального сезону. Там люди не мають уяви навіть про таке поняття, як завозждушення системи опалення. кажу тому недоумку, підіть на верхній поверх, попросіть мешканців стравити повітря з батарей. А він дивиться на мене баранячими очима і не знає що сказати. Ось так Товстига довірив Вересу життя, безпеку ковельчан і належне утримання будинків. шарлатан та й годі.Куди дивиться прокуратура?
20 Жовтня 2017, 00:05
Я
20 Жовтня 2017, 00:11
Як би ми не с...ли ЖЕК але там хоть є дєжурні електрики і сантехніки і вони на визова приходять якщо треба то і вдень і в ночі. А у Вересі після 7 години вечора хоч у трубу кричи то ніхто не прийде. Про прохфесійність тих кадрів з Вересу вже анекдоти ходять.
20 Жовтня 2017, 03:07
Треба віджати Верес в януковічей і повернути Шлюєву!