Суд вкотре поновив кримінальну справу щодо посадовців мерії Ковеля

19 Жовтня 2017, 16:01
2759

Директор ТОВ «ВКП «Каскад» Володимир Пархонюк звернувся до суду зі скаргою на постанову слідчої відділу поліції Надії Сметюх про закриття кримінального провадження, в якому фігурують посадові особи виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Ця кримінальна справа порушена за ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення), ч. 1 ст. 367 (Службова недбалість) КК України і розслідується вже п’ятий(!!!) рік. Посадовцями, яких звинувачують у вчиненні злочинів, є головний архітектор міста Людмила Мурай, начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов, консультант міського голови Юрій Конащук. Порушення стосуються завищення стартової ціни продажу частини земельної ділянки колишнього дитячого садка у Ковелі на вулиці Косачів, 6, підробок технічних документацій на цю землю, рішень міської ради тощо.

«Я переконаний на сто відсотків, що дану земельну ділянку було продано незаконно та за підробленими документами. При цьому можновладці порушили не тільки охоронювані законом права товариства, яке я очолюю, а й грубо знехтували інтересами ковельської громади», – говорить Володимир Пархонюк.

На думку Володимира Федоровича, керівник Ковельської місцевої прокуратури Олександр Бабенков при таких кричущих фактах зловживань з боку чиновників мав би стати на захист інтересів громади та належним чином контролювати слідство.

 









 

Коментарі
19 Жовтня 2017, 19:39
Хто більше дасть
19 Жовтня 2017, 23:37
Бабенков, У НАС все ПУЧКОМ.Всім стоять.
20 Жовтня 2017, 00:43
То вже за ту земельку Кіндер гроші потратив-мусить нові хабарі з Кнопою - Канащуком брати
20 Жовтня 2017, 03:11
Один закрив, другий відкрив. І все за гарні очі.
20 Жовтня 2017, 11:39
А що ви хочете від Бабенкова? Бабенков, це шавка з прокурорської зграї, а відтак не тявкне - допоки "вожак" не гавкне. Он по аналогічному факту - незаконному відчудженю земельної ділянки санаторію "Турія"Карпюком В.В. ще давніша ситуація ще за 2002 рік !!! (http://kowel.rayon.in.ua/news/43168-politsiia-provodit-rozsliduvannia-v-iakomu-figurue-eks-golova-kovelskoyi-rda). Так тут аж носом землю риють прокурорчики! А діткам повернути садочок зась?
20 Жовтня 2017, 12:17
суддя, встановивши у судовому засіданні не виконання слідчим вказівок слідчого судді, мав би постановити окрему ухвалу щодо слідчого.<br/>Чи також в долі ? зарплати не вистачає, авто необхідно заправляти ?
20 Жовтня 2017, 13:16
А неправомірне втручання з використанням посадового становища (Кіндером О.О.) у<br/>діяльність інших державних органів чи посадових осіб (ДАБІ у Волинській обл., ) з метою перешкоджання виконанню ними своїх повноважень чи домагання прийняття неправомірного рішення (що й відбулося по відношенню до &quot;Каскаду&quot;) - є нічим іншим, як ознакою корупційних діянь.
20 Жовтня 2017, 13:29
Соколова ще рішає в ДАБІ?
20 Жовтня 2017, 15:53
НЕБРИТИЙ ТА НЕГОЛЕНИЙ,БЕЗМОЗГЛИЙ КАСКАД,ТЕЛЕПЕНЬ,ЩО ЗА КРИМИНАЛ ПРО ЗАВИЩЕННЯ СТАРТОВОЇ ЦІНИ?НОУХАУ!СТАРЧЕСКІЙ КЛІМАКС......МОЖЕ КРИША З'ІХАЛА-&quot;НА СКОРУ 103&quot;ЗВОНИ.ЧЕКАЕМО,ДОПОМОЖЕМО-(ВИЛІКУЕМО).
20 Жовтня 2017, 16:22
Чим відрізняється небритий від неголеного?
20 Жовтня 2017, 16:22
Чим відрізняється небритий від неголеного?
20 Жовтня 2017, 17:20
Небритий та неголений це одне й те саме(привідєніє).
20 Жовтня 2017, 17:33
Почитай придурку абз. 5 стор.4 скарги Пархонюка на предмет стартової ціни.
21 Жовтня 2017, 10:56
А КОЛИ КНОПИ ЗДОХНУТЬ