Притрусили відсівом і залишили: ковельчанка показала ремонт дороги «Ковель–Колодниця»

21 Жовтня 2017, 13:23
5140

Ковельчанка скаржиться на якість ремонту дороги «Ковель–Колодниця».

«У 2016 році на ремонт дороги Ковель–Колодниця протяжністю 1,5 км було виділено 600 тис.грн. Роботи по ремонту виконувала фірма «Ідея». Притрусили дорогу подекуди відсівом і так залишили...Хочеться запитати п.Козака особисто: і це все чи буде продовження?..», – пише Людмила Тищук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

У коментарях до допису користувачі пишуть: «Це, напевно, така глибинна суть ідеї...», «Ппц...жах просто а не ремонт!», «І скачеш потім по тій дорозі на машині- аж кишки болять».

 



 

Коментарі
21 Жовтня 2017, 16:50
ви ще не зрозуміли, що в Ковель керує банда
21 Жовтня 2017, 18:23
щоб ви знали- відсів є відходами виробництва і він утилізується прямол в карєрі. Тому його можна брати безкоштовно. Ца йьому ділки й наживають мільярди. Вартість відсіву дорівнює вартості його доставки до споживача- не більше не менше. так що треба спитати у патрійота ковельщини- "Где деньги -ЗИН?
21 Жовтня 2017, 19:29
Куди дивилась селищна рада.чому незробили запит в прокуратуру сбу. Е факт розтрати коштив державних.чому. мовчать керивникі району.Відповідь проста.ВІДКАТ. гроши вкрадені акт виконаних робит підписаний.банда грабуе народ
21 Жовтня 2017, 21:05
і не тільки з дорогою. Балаку підписують акти виконаних робіт, які ніби то проводив Верес. куди бабло капає дурневі ясно. Відплата за фальшивий тендер.
21 Жовтня 2017, 21:46
Здам польські гострі вила на прокат
21 Жовтня 2017, 22:14
Тому ніколи небуде кінця така наша влада
21 Жовтня 2017, 22:18
І тут непоможуть майдани крали дурили і будуть далі так робити ото
22 Жовтня 2017, 00:02
Приберіть довбані лавки від мандруйочої книги!! там ті відморозки малолітні збираються і шкодять усьому бульвару і прилеглим будинкам !!!
22 Жовтня 2017, 00:40
А в ідеї всі дороги так робляться. Гарно гроші відмивають суки
22 Жовтня 2017, 04:56
По річці хай плавають! А то дорогу їм давай!
22 Жовтня 2017, 13:45
нас же ведуть можновладці в минулий вік, а там дороги були всі грунтові і з каменю. так що все нормально. І села скоро будуть називатись Безхлібівка, Голодаївка, Непролазне, Великі Багнюки, Маленькі Багнюки.
22 Жовтня 2017, 13:50
Дали дурням фотоапарат а лучшеб калькулятор. Поділи 600 тис на півтора км і вийде 400 гривнів на метр. А тепер поділи ті 400 на ширину дороги. І шо там вийде? Гривнів 50? Тепер поділи ці 50 на 365 дн. І? Тепер іди запишися на роботу дорожніком. Загрібай і трамбуй кожний день кожний квадр.метр за 13 копійок. Дорога буде як в казці.
22 Жовтня 2017, 15:31
Ти що дурак?при чому тут 365 днів????
22 Жовтня 2017, 15:31
Ти що дурак?при чому тут 365 днів????
22 Жовтня 2017, 15:52
А дорога скільки днів на рік використовується?
22 Жовтня 2017, 16:02
Тож отож )))) Дали дурням смартфон в руки вони і фоткають шо попало. Думалка наоборот всохла. Які там ділення в ствпчик? Цифру 365 не знає до чого приліпити :0
22 Жовтня 2017, 22:17
А у Козлиничах знищили грейдером обочину по всьому селі де можна було ходити пішки , їздити велосипедом, де зараз зовсім не можна пройти , треба летіти , дорога стала калом , вся вода стоїть на дорозі не сходить
22 Жовтня 2017, 22:32
Грунтову дорогу відсівом?! Це ж 1 раз машині проїхати )))) "Ідея " рулить...
22 Жовтня 2017, 22:33
Раджу писати не у фейсбук , в у відповідні органи, хай покажуть куди пішли гроші
23 Жовтня 2017, 00:55
Насправді, дорога просто жахлива. Якби ви ще знали скільки незаконно піску і дерев вивозиться протягом дня величезними камазами тією дорогою (поліцію викликали, вона бездіяльна). Селищна рада на це не реагує.<br/>Навіть автобус який довозить людей ходить через Білин і лісом до Колодниці (уявляєте скільки часу добираються додому сільські мешканці), при тому водій немає великого бажання взагалі мати маршрут до Колодниці, адже з такими дорогами, він постійно змушений ремонтувати машину.