Депутат з Ковельщини «пригрозив» заблокувати Волинську ОДА

23 Жовтня 2017, 12:14
5179

Ультиматум виконавчій владі поставив на сесії Ковельської районної ради депутат з фракції ВО «Батьківщина», директор ТзОВ «Торіс» Олександр Титомир.

До нього, як до обранця громади, звернулися жителі села Уховецьк з проханням пришвидшити завершення робіт з газифікації їхнього населеного пункту. За словами депутата, регіональній газовій компанії «Волиньгаз» за ці роботи уже проплачено 758 тисяч 135 гривень.

«Виконуючи свої депутатські обов’язки, я десять разів був на прийомі у заступника голови ПАТ «Волиньгаз» Бонюка Дмитра Михайловича (директор з капітального будівництва, – ред.). За цей час, що я тільки з його вуст не чув! Я прошу вас, Андрій Петрович і Віктор Теодосійович, до вирішення цієї проблеми, і надати відповідь: коли… про перспективи виконання даних робіт. Віктор Теодосійович, я вже казав Андрію Петровичу, дві неділі – і я найму автобуса і ми заблокуємо облдержадміністрацію. Я вас офіційно попереджаю», – застеріг Олександр Титомир голову Ковельської РДА Віктора Козака та голову райради Андрія Броїла.

«Волиньпатгаз блокуйте», – порадив Віктор Козак, маючи на увазі ПАТ «Волиньгаз».

«А я до ОДА поїду», – наполягав депутат.

Депутатський запит Олександра Титомира до голови РДА з приводу газифікації Уховецька сесія районної ради підтримала майже одноголосно.

 


 

Коментарі
23 Жовтня 2017, 16:23
При чому тут обладміністрація? Не має права Гунчик втручатися в бізнес приватного Волиньгазу. Це є пряма корупція От якби Титомир за свої гроші найняв потужного адвоката і за свої гроші для бідних селян оформив пару сотень позовів у суд від людей на Волиньгаз то це був би герой. А так просто баламут.
23 Жовтня 2017, 17:35
На зовні всі вони розумні!)
23 Жовтня 2017, 18:18
люди добрі! На....я вам той газ!!!!
23 Жовтня 2017, 18:46
Пропоную на прокат класні польські вила
23 Жовтня 2017, 19:54
Як не БЮТораст - так популіст та крикун.
23 Жовтня 2017, 20:35
Нехай краще Титомир розповість, як напівдохлих тварин переробляє на протухше м'ясо, яке потім іде на ковбаси, як біля свого Торіса (колишня ПМК-22) зробив скотомогильник, як викидає останки дохлих тварин, як вітер на кілометр розносить трупний сморід. Скоро Торіс перейменуємо на Ветсанзавод-2!
24 Жовтня 2017, 01:31
А мені казала бабця,що кооператив с.Уховецьк який проводить газ торчить газовикам 500 тис. грн. І шо виходить? Просто черговий піар недодепутата
24 Жовтня 2017, 13:49
Колишній зав смітюхової яйцебази Титомир - не Косцьовят, але також добре кукукнутий. Подивіться, чим займається його Торіс і яку небезпеку становить для оточуючого середовища та наших шлунків!
24 Жовтня 2017, 16:07
Олександр Михайлович -- "Почесний житель с.Уховецьк". Це депутат, який всі свої сили прикладає для розквіту нашого села. Він знає всі наші проблеми і радості, допомагає кожній людині без привселюдних оголошень. Ще таких депутатів треба пошукати! Всім потрібно рівнятись на нього! За два роки його депутатської діяльності зроблено стільки добрих справ для людей села, скільки не було зроблено за весь період незалежності України! Це Людина з великої літери! Мені дуже неприємно читати ці непорядні коментарі! Чому не ставите своє ім'я? Напевно, чорна заздрість і особиста неприязнь керує вашими думками. Конкурент? А що ви зробили для людей?
24 Жовтня 2017, 16:11
Дорогий наш Олександр Михайлович, не звертайте увагу на таких людців, які бояться відкрито в очі сказати все, що думають. Ми вас шануємо, поважаємо і дуже любимо!!!
24 Жовтня 2017, 16:14
Шановний Олександ Михайлович, щиро дякую Вам за милосердя, підтримку у важкі для мене хвилини, розділене горе. Оцей пасквіль не вартий уваги. Бережіть своє здоров'я, підтримуйте людей, хай Бог Вам посилає ще багато сил і енергії!
24 Жовтня 2017, 17:48
Шановний Олександре Михайловичу, хочу подякувати вам за ті добрі справи,які ви робите для людей! Дуже прикро читати ось тут подібні образи та "бруд" у вашу адресу. Адже не з голих слів, а на основі зроблених вами хороших справ, можу із впевненістю сказати, що ви є прикладом інтелектуальної та ділової людини, яка стане генератором майбутніх змін. Ви один із небагатьох депутатів, який цікавиться життям людей, допомагає їм у скрутну хвилину чи теплим словом, чи порадою, чи ділом. Попри кар"єрний ріст, посади та усілякі інші фактори ви залишаєтеся Людиною! А цей момент є найголовнішим! А щодо написаних тут коментарів, то Ви навіть і не зважайте! Адже вас осуджують ті люди, котрі навіть не відповідають за свої слова, пишуться усілякі нісенітниці, не вказуючи навіть свого імені! Міцного здоров'я вам та терпіння! Нехай усі ваші добрі справи повертаються сторицею!
24 Жовтня 2017, 17:48
24 Жовтня 2017, 18:17
Дуже дякую Вам, шановний Олександр Михайлович, за те, що мої діти ходять в дитячий садочок, а я в цей час спокійно працюю на роботі. Натхнення Вам для нових добрих справ!
24 Жовтня 2017, 18:27
Люди добрі, скільки років ми вже чекаємо на обіцяний газ, вже й труби закопано, і &quot;гусаки&quot; біля хат стоять, і по 10 тисяч гривень заплатили. На той час це були великі гроші, я їх шукала, бо ж надіялась, що хоч на старість легше буде. І знову обдурили. <br/>Олександр Михайлович правильно каже, поїдемо всі під ОДА вимагати. Дуже добре, що він в нас є. Я дуже дякую йому, тільки він за нас, простих уховчан, переживає!
24 Жовтня 2017, 23:14
цікаво скільки коштує хороший.добрий позитивний коменар.?Я теж хочу підняти трохи лаве
25 Жовтня 2017, 13:04
То зробіть стільки добра людям! Бо людська повага та любов безцінна! А такі коментарі ваше &quot;лаве&quot; тільки понижають.
30 Жовтня 2017, 10:21
великодушний газифікаторе титомире проявіть милість скиньте копійоччку і на підведення світла до хаток бідноі хапужниці директорки людожерки юрчик думається що це буде наступним вашим кроком
01 Листопада 2017, 16:37
В селі люди вже давно знають хто є хто, шановний &quot;правдомир-брехун&quot;
02 Листопада 2017, 12:48
б<br/>езсоромна шавко директорська хто б говорив про правду тільки не ти. ти ще відповісиш за брехню, неправдиві свідчення, зло та інші чорні справи.