У Тойкуті горіла пилорама депутата Ковельської міської ради

16 Жовтня 2021, 13:20
У Тойкуті горіла пилорама депутата Ковельської міської ради 2470
У Тойкуті горіла пилорама депутата Ковельської міської ради
 

Горіла пилорама депутата Ковельської міської ради.

Про це інформує видання Ковель media.

Пожежа сталася у селі Тойкут Ковельської територіальної громади. За словами очевидців, вогонь спалахнув на деревообробному підприємстві депутата Ковельської міської ради від Аграрної партії Павла Семенюка, який очолює постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, містобудування, планування та розвитку територій об’єднаної громади, утворення та функціонування старостинських округів, сільського господарства, природокористування та використання надр.

При цьому трапилася дорожньо-транспорта пригода – перевернулася пожежна машина.

На виклик виїхали шість пожежних спецавтомобілів, — розповіла Суспільному начальниця відділу Головного управління ДСНС Волині Ірина Варварук.

Виклик про пожежу у селі надійшов на телефон диспетчерської частини о 23-й годині ночі, 14 жовтня. Пожежа трапилася в одній із господарських споруд.

Зі слів Ірини Варварук, навколо приміщення вигоріло 0,5 га сухої трави, 432 метри квадратних зовнішньої покрівлі, 392 метри квадратних брезентових стін та 50 метрів квадратних відходів деревини.

Пожежу рятувальники локалізували о першій годині ночі, повністю ліквідували вогонь о 01:21.

«З Ковельської пожежної частини на ліквідацію вогню виїхали чотири спецавтомобілі, ще дві рятувальні машини, які прибули на місце – були автівками місцевої пожежної охорони. Саме одна із них і перевернулася»,— розповіла Ірина Варварук.

Місцева пожежна охорона створюється органами виконавчої влади за погодженням з територіальним органом державної пожежної охорони в населених пунктах, де немає підрозділів державної пожежної охорони, для забезпечення пожежної безпеки.

Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності підрозділів МПО здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, надходжень від надання платних послуг, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших не заборонених законодавством джерел.

 

 

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром