«Свобода» хоче демонтувати у Ковелі російський напис

29 Жовтня 2017, 10:15
5615

Відповідне звернення на сесії Ковельської міської ради озвучив голова депутатської фракції ВО «Свобода» Вадим Ткачук (на фото внизу).

«У нас в центрі міста на будинку «Укртелекому» метровими буквами написано на мові агресора: «Почта». Ми у Ковелі не будуємо «рускій мір». У мене прохання демонтувати це», – заявив він.

Міський голова Олег Кіндер сказав, що почув, і попросив звернути на це увагу головного архітектора міста Людмилу Мурай.

«Хоча, коли ми з Вірою Іванівною (секретар міськради Віра Федосюк, – ред.) їхали в Суми, що мене здивувало: дуже багато районних центрів, це Полтавщина і Сумщина, є вулиця Леніна», – зауважив Олег Олексійович.

Вадим Ткачук був ініціатором та автором проекту рішення Ковельської міської ради про розірвання в односторонньому порядку договору про співпрацю з російським містом Ржев (депутати разом із мером прийняли документ одноголосно навіть без обговорення), також добився, щоб комунальна служба спиляла назву колишнього міста-побратима, яка була в центрі міста на ліхтарі, де вказані напрям та відстань до усіх міст-партнерів Ковеля.

 

Коментарі
29 Жовтня 2017, 12:42
О.о, може і нам "уліцу чЛєніна" повернути? Нах ту декомунізацію, народ схаває...?
29 Жовтня 2017, 12:51
відразу видно що реформатор :)
29 Жовтня 2017, 12:56
Дебили бля.Инших проблем не бачать.
29 Жовтня 2017, 12:59
А че так мелко? Все здание нафиг демонтируйте - его ж советы строили! Новое возведите, и надписи сделайте. ДБЪ
29 Жовтня 2017, 13:06
"Ми тут не строим руській мир..." Дв вы вообще ничего не строите, только разрушаете то что в наследство досталось .
29 Жовтня 2017, 13:09
ти дурню іди в укртелеком і там пропозиції внось,,,,,
29 Жовтня 2017, 13:16
А КОЛИ ВЖЕ =СВОБОДА= ЩОСЬ ЗМОНТУЄ А НЕ ПОЛАМАЄ
29 Жовтня 2017, 13:19
народу якраз і пох як ту вулицю називати ! то різним ботам важливо.
29 Жовтня 2017, 13:29
Серйозніший курйоз! Як ми жили раніше з цим? Дебілізму дорогу!
29 Жовтня 2017, 14:03
А буковки то, буковки - алюминиевые.
29 Жовтня 2017, 14:10
Блін, як ви вже дістали, планокури чортові!!!! Можливо, пора демонтувати "Свободу" і таких придурочних депутатів, які нічого не роблять менш важливого, а тільки верщать "грандіозні" справи, як цей недоумок Ткачук?
29 Жовтня 2017, 15:26
29 Жовтня 2017, 15:26
29 Жовтня 2017, 15:26
29 Жовтня 2017, 15:27
29 Жовтня 2017, 15:27
почитай недоумку статтю "У Росії знищують все українське – представник діаспори", може трохи порозумнішаєш, хоча я в цьому сумніваюсь
29 Жовтня 2017, 15:27
https //www.radiosvoboda.org/a/28701641.html?utm_source=join&utm_medium=cpc&utm_campaign=join&utm_c
29 Жовтня 2017, 15:51
а я то думаю, чого ми так х.....во живемо. А виявляється причина в букві. замість Пошта. Це як в тому анекдоті- ти знаєш як москалі пиво називають? - Піво. повбивав би. А я хочу щоб повернули совкову мінімальну зарплату в 60 крб за яку можна було прожити без субсидій і не голодаючи, хочу совкове молоко по 20 копійок за літру, і кефір по 15 ком. Хочу совкове світло по 4 копійки за кіловат і хочу проїзд в автобусі за 5 копійок. Хочу совковий гах по 24 копійки з людини в місяць, А ви можете хочаб повернути той рівень життя, який був за тоталітарного режиму шановні Бандеро руйнівники? Ви є запроданці і бандити.
29 Жовтня 2017, 15:51
а я то думаю, чого ми так х.....во живемо. А виявляється причина в букві. Почта замість Пошта. Це як в тому анекдоті- ти знаєш як москалі пиво називають? - Піво. повбивав би. А я хочу щоб повернули совкову мінімальну зарплату в 60 крб за яку можна було прожити без субсидій і не голодаючи, хочу совкове молоко по 20 копійок за літру, і кефір по 15 ком. Хочу совкове світло по 4 копійки за кіловат і хочу проїзд в автобусі за 5 копійок. Хочу совковий гах по 24 копійки з людини в місяць, А ви можете хочаб повернути той рівень життя, який був за тоталітарного режиму шановні Бандеро руйнівники? Ви є запроданці і бандити.
29 Жовтня 2017, 15:52
а я то думаю, чого ми так х.....во живемо. А виявляється причина в букві. Почта замість Пошта. Це як в тому анекдоті- ти знаєш як москалі пиво називають? - Піво. повбивав би. А я хочу щоб повернули совкову мінімальну зарплату в 60 крб за яку можна було прожити без субсидій і не голодаючи, хочу совкове молоко по 20 копійок за літру, і кефір по 15 ком. Хочу совкове світло по 4 копійки за кіловат і хочу проїзд в автобусі за 5 копійок. Хочу совковий газ по 24 копійки з людини в місяць, А ви можете хочаб повернути той рівень життя, який був за тоталітарного режиму шановні Бандеро руйнівники? Ви є запроданці і бандити.
29 Жовтня 2017, 15:55
Господи спаси!
29 Жовтня 2017, 16:02
не називайте себе ковельчанами, бо ви сукі московскі і душу продалиб за ковбасу по 1.20, де вас падлюк стільки в ковелі взялося, Ткачук молодець хоть хтось Ковель Українським робить. а цих сепарів треба на ніч довгих ноже..,, падли, слів невистачає
29 Жовтня 2017, 16:16
Ти когут з робочою клоакою, а не ковельчанин. Мізочки у тебе курячі, тому й кукурікаєш чужими кацапськими бородатими шаблонами.
29 Жовтня 2017, 16:17
ти скотиняка "резонне запитання" зайди в гості до хлопців зісвободи вКовелі іспрорбуйїмцевочі сказати, буде дуже цікаво!!!!!! свобода молодці
29 Жовтня 2017, 16:42
Засранці бандерівські.
29 Жовтня 2017, 16:45
ОСЬ НА ТАКЕ БАНДЕРЛОГИ ТІЛЬКИ Й ЗДАТНІ. НЕ БУДУВАТИ А РУЙНУВАТИ,
29 Жовтня 2017, 16:45
В Виннице и Яготине активисты заблокировали завод и логистический центр президентской компании &quot;Рошен&quot;.<br/><br/>Они требуют от Петра Порошенко создать антикоррупционный суд и принять закон об импичменте Президента.<br/><br/>Поскольку глава государства игнорирует требования протестующих, которые митингуют под Верховной Радой, активисты начали блокировать его бизнес, объяснил нардеп от &quot;Самопомочи&quot; Егор Соболев. Он выразил надежду, что такое давление должно повлиять на решение Порошенко выполнить требования митингующих.<br/><br/>Читайте также: Что больше всего пугает украинскую власть: неожиданная версия<br/><br/>&quot;В ответ на блокирование президентом важных для страны антикоррупционных решений ветераны войны за независимость начали блокировать его заработки. При поддержке местных жителей была перекрыта дорога к логистическому центру компании &quot;Рошен&quot; в Яготине Киевской области. Также в Виннице началось блокирование одноименного завода. Без оружия, без разрушений, спокойно и организованно. Завтра пойдем по магазинам сладостей убеждать людей не давать ни одной гривны бизнесмену, который пренебрегает президентскими обязанностями. Если Петр Порошенко не руководствуется ни законами, ни голосом разума, пусть хотя бы желание не терять прибыли приведет его в чувство&quot;, — написал Соболев на своей странице в Facebook.<br/><br/><br/>https://24tv.ua/ru/ukraina_tag1119?utm_source=seocopy
29 Жовтня 2017, 16:46
За совком плачете?свок мою прабабцю в 1946 в Сибір вислав за сніп жита щоб дітей нагодувати.Виродки совковські,їдьте на Донбас наїстесь русского міра!Нити що стало погано жити можуть всі!Станьте і зробіть щось для міста аноніми(ананісти) довбані
29 Жовтня 2017, 16:46
За совком плачете?свок мою прабабцю в 1946 в Сибір вислав за сніп жита щоб дітей нагодувати.Виродки совковські,їдьте на Донбас наїстесь русского міра!Нити що стало погано жити можуть всі!Станьте і зробіть щось для міста аноніми(ананісти) довбані
29 Жовтня 2017, 17:00
скажи куди бандерівці поділи ковельські заводи, фабрики, всі підприємства. куди поділась українське суднобудуваття, теплдовозобудування, вагонобудування, авіапромисловість? Ось де ваша заслуга бандерлоги-руйнівники. Ви і є вороги народу і української держави. Кака Божа на вас прийде неодмінно. Ви є прокляті.
29 Жовтня 2017, 18:11
Божа Матір покриє всіх своїм аморфом
29 Жовтня 2017, 18:52
В принципі Ткачук правий. Назва повинна бути на українській мові. Але, тоді будьте послідовними і активно ліквідовуйте назви на англійській мові - різні SHOP, Market, Curves, Fitness і т.п. Та й для того, щоб змінити вивіску &quot;Почта &quot; на &quot;Пошта&quot;не обов'язково робити депутатські звернення. Можна за партійні кошти &quot;Свободи&quot; замовити нову сучасну вивіску. Одночасно була б вивіска і піар-акція для партії з 1,5 % прихильників...
29 Жовтня 2017, 19:15
Колишній дуже мудро висловився.12Балів за це...
29 Жовтня 2017, 19:17
я з Свободою повністю згідний треба цей савок ліквідовувати Вадим Ткачук молодець а цих любітелей совка нехай їдуть в московію там срср відроджують і на рахунок 1.5% незгідний бо тоті вони небулиб в раді - дурень думкою багатіє
29 Жовтня 2017, 19:21
Є пропозиція - в Москвабаді вивіски &quot;почта&quot; замінити на &quot;пошта&quot;. Ото вата буде рада!
29 Жовтня 2017, 19:26
бандерлоги є гальма розвитку держави. у них той самй кінець що й у Рухові. бандерня отстой.
29 Жовтня 2017, 20:20
Розкудахтались критики такі розумні.Вам все рівно,що в центрі міста великими літрами написано мовою агресорів?Так,дійсно є і важливіші проблеми,але що тоді цим питанням тепер не потрібно займатися?!&quot;Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову (Л. Костенко)&quot;...Як що ми не можемо захистити свою мову,гріш нам ціна.
29 Жовтня 2017, 20:23
Тоді так і продамося за &quot;совкове молоко по 20 копійок за літру&quot; !
29 Жовтня 2017, 20:41
&quot;Якщо ми не можемо захистити свою мову, гріш нам ціна&quot;. Цілком згідний з цим. І вже починаю захищати...<br/>1) Не &quot;Вам все рівно&quot;, а &quot;Вам однаково&quot;. 2) Не &quot;великими літрами&quot;, а &quot;великими літерами&quot;. 3) Правильно пишеться &quot;Якщо&quot;, а не &quot;Як що&quot;. 4) Молоко не &quot;совкове&quot;, а &quot;коров'яче&quot;. І ціна його була 22 коп\літр.
29 Жовтня 2017, 21:59
бандерня - руйнівна сила держави
29 Жовтня 2017, 22:13
Свобода- сосуни. Ткачук - толстожопий гермафродит. Так вам подобається, нацики? Ні? То чого інших обзиваєте? А напис демонтуйте, тільки разом з будівлею бо її комуняки побудували. Ви ж своїми поганими жопами тільки кричати вмієте, а в житті собачої буди не збудували.
29 Жовтня 2017, 22:32
ох сукі московскі будете висіти на стовбах на радість людям
29 Жовтня 2017, 22:46
ти хочеш сказати що ти людина? Ти бидло, запроданець і рйнівник держави Україна.
29 Жовтня 2017, 23:50
Нехай Ткачук спочатку покаже що корисного зробив,будучи депутатом!!! Тільки гавкає без толку!!!
30 Жовтня 2017, 11:17
А чому Ткаччуууууук не зверне увагу на будинок на проти пошти,( незалежності 51) шанхай,труби обірвани розмалований, що папуга, стовпи посеред тратуару(а земля міська) Напевно там потрібно щось зробити а ламати легко.
30 Жовтня 2017, 11:35
А СВОБОДА - це не мовою агресора?
30 Жовтня 2017, 15:02
только не верьте тем, кто пишет ерунду, что в России идет как это модное слово у вас ДЕУКРАИНИЗАЦИЯ, в каждом городе даже маленьком есть улица , которая называется &quot;украинская&quot;, в Москве снесли гостиницу Россия, но гостиница Украина осталась, дури такой даже в головах нет ни у кого что то убирать что связано с Украиной, это история, ее в России не меняют как у вас, только давайте без оскорблений в мою сторону, будьте вежливы.....
30 Жовтня 2017, 15:51
Ти ще порахуй скільки у твоїй расеї українських шкіл та бібліотек? Не знесли у москвобаді готель &quot;Україна&quot; зате віроломно, загарбницькі російська солдатня перейшла державний кордон України на День Незалежності нашої країни. &quot;история, ее в России не меняют как у вас&quot; Так вся історія у вас клятих кацапів крадена і сфабрикована! Космодемянская, панфіловци, 23 лютого і ще багато різної срані - все ж брехливе!
30 Жовтня 2017, 16:32
я думаю вы еще очень маленький или маленькая по возрасту, воспринимаешь все что пишут СМИ Украины за чистую монету, ты просто не жило в те времена, и головку свою забило и забиваешь всяким спамовским мусором, но еще есть вариант , что тебе просто платят за всякую гидкую инфу, (лишь бы нацизмом пахло) как это сегодня модно, еще раз постарайся показать свою воспитанность, без оскорблений, тебе ж за это деньги не платят....
30 Жовтня 2017, 16:52
Журналисты делали запрос по поводу того, сколько действующих российских военных находится в украинском плену. Сколько? Ноль? Это мы [Украина] так с Россией «воюем»? В Крыму стоит российская армия, почему там не воюет украинская армия? Что вы защищаете? Зачем вы постоянно лжете, что Россия является участником гражданской войны на Украине?
30 Жовтня 2017, 18:22
А коли вже Мавп здохне
30 Жовтня 2017, 18:51
От скажіть, люди добрі, де у світі справедливість?! Живе якась кацапська морда в Україні, їсть український хліб, ходить по українській землі і постійно гадить на Україну. І бреше-бреше путінський холуй, все хоче втягнути у їхній клятий &quot;рускій мір&quot;. А там де той &quot;рускій мір&quot; - там війна. Їм, кацапам, мало Голодомору і репресій українського народу, масового вивезення українців до Сибіру, тепер &quot;їхтамнєти&quot; порушили державний кордон України, розв'язали гібридну війну. І це падло ще запитує &quot;Что вы защищаете?&quot; У расеї українця запроторили би у каталажку, якби жив там і писав про те ху&quot;ло. А цій кацапській собаці все сходить з рук.
30 Жовтня 2017, 23:29
ви ще будете гвандіти про росію щось добре та вас всіх гнид треба ... падли https://censor.net.ua/news/461058/v_rezultate_diversionnogo_napadeniya_pod_kievom_pogibla_amina_okueva
30 Жовтня 2017, 23:30
коментатору 14:52 30.10.2017 &quot;Зачем вы постоянно лжете, что Россия является участником гражданской войны на Украине?<br/><br/>Служба прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) розпочала аналіз інформації щодо того, чи потрапляє під юрисдикцію МКС загибель українських військових в Іловайську в 2014 році. Про це в понеділок, 30 жовтня, повідомляє УНІАН з посиланням на посла України в Нідерландах Всеволода Ченцова.<br/><br/>«У звіті за 2016 рік Служба прокурора попередньо дійшла висновку, що між Україною і Росією має місце міжнародний збройний конфлікт на сході України, а також має місце фактична окупація РФ Криму і Севастополя. Тепер повинен бути встановлений ступінь підтримки Росією збройних сепаратистських груп на сході України», – сказав Ченцов.<br/><br/>Як повідомляв ZAXID.NET, наприкінці серпня ГПУ завершила досудову експертизу по Іловайську і повідомила, що передає справу у суд.<br/><br/>Нагадаємо, наприкінці серпня 2014 року після масштабних боїв військовослужбовці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом. Бойовики і російські військові обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці.<br/><br/>За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військовослужбовців і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважають зниклими безвісти.
31 Жовтня 2017, 10:20
Всім сеперам по пів кілограма гексогену в дупу
01 Листопада 2017, 12:52
Треба було ще дописати, що в обстліхах безпосередню участь приймав Шойгу на білому коні і на чолі бурятських спецназівців. Там крутіше звучить.
01 Листопада 2017, 13:01
В українській мові немає терміну &quot;файна&quot;. його вживають, і то напідпитку, лише галіцайські рагулі. Тому сепар ти, бо протиставляєш себе основній масі нормальних українців, чмо.
01 Листопада 2017, 14:01
Читаю коментарі і дивуюсь: здавалося б в тихому містечку, на Заході України, україномовному є стільки бидла савдепівських часів. Здивувало! Але нічого, до вас ще доберемося! І поки не пізно, вдумайтесь у всім відомий вираз &quot;Чемодан, вокзал, расєя&quot;. <br/>Вадим молодець! Україна, культура, мова, манери поведінки починається з нас! А вам, шавкам, думаю не довго залишилось тявкати в Ковелі! Слава Україні!!
01 Листопада 2017, 20:47
Ми доберемось... Ти спочатку спробуй добратись до свого пісюна, щоб не впісятись. Ти бидлом своїх батьків назви, вилупку, бо вони точно совдепівські. Гнида бандарівська.