У Ковелі очистили вулиці від реклами наркотиків

30 Жовтня 2017, 10:40
2746

Близько місяця тому активістами «Національного Корпусу» були помічені перші випадки реклами наркотиків на вулицях Ковеля.

Про це активісти повідомляли в правоохоронні органи, а також поширювали інформацію про це в соціальних мережах та створили великий резонанс серед населення.

На жаль, майже за місяць ані влада, ані комунальні служби, ані поліція не зробили жодних дій для ліквідації таких написів, – повідомляється на сторінці «Національного Корпусу» у Фейсбук.

«Національний Корпус виступає за здоровий спосіб життя тому реклама наркотиків на вулицях нашого міста не має права на існування. Активістами було проведено роботу по очистці вулиць Ковеля від таких написів.

Враховуючи байдужість та бездіяльність державних структур, у разі появи нових написів такого плану просимо повідомляти у штаб Національного Корпусу у Ковелі за тел: 063 507 20 31», – йдеться у дописі активістів.

 






 

Коментарі
30 Жовтня 2017, 13:17
Боженьки, люди що то робиться???!! реклама такої гидоти у нас під носом.<br/>дякую небайдужим за те, що роблять таку хорошу справу . хай Бог береже!
30 Жовтня 2017, 13:26
спочатку самі написали, тепер самі й стирають. ось вам і добре діло. Колись ніхто й не знав, що з мку опій виходить. тепер по телевізору розповіли як його готувати. І самі ж успішно боряться з наркобізнесом. Окозамилювання все це. А хоч одного за тією адресою зловили? Нехай виведуть на площу хоч одного торговця наркотою і покажуть людям.
30 Жовтня 2017, 13:56
Хлопчик Помагай правий! В тому &quot;корпусі добрих справ&quot; одні торчки і тусуються!
30 Жовтня 2017, 14:22
Для вас, шановні дегенерати поясню, що цю схему нереально вирахувати. З нею боряться у всьому світі. єдиний зараз можливий спосіб - знищення такої реклами
30 Жовтня 2017, 14:27
зайди вечором в міський парк до новонезбудованої сцени, чи до бувшого кінотеатру Л. Українки і все візьмеш без реклами.
30 Жовтня 2017, 15:33
Не, ну не спорю, молодці звичайно! Но черговий раз попахує піаром Філона) <br/>Це його газета, признавайте?)
30 Жовтня 2017, 15:54
Молодці, хлопці! Боріться з моїми конкурентами. Кожному з вас - по дозі за акційною ціною.
30 Жовтня 2017, 20:45
Черговий піар від Фуфлона і ко. Головне 30 фото в мережу виложити в вітровках шарашкіного корпусу і складається видимість якоїсь діяльності.<br/>То з ножиком в києві виручав то біля фонтану стіни псували мазнею. <br/>По суті нічого толком не робиться а видимість роботи є.
31 Жовтня 2017, 12:36
А чому кукукнутого не запросили? Ото відірвався б по повній!