Суд визнав протиправними дії головного архітектора Ковеля

31 Жовтня 2017, 10:29
7536

Мешканка мікрорайону Ковель-ІІ звернулася з адміністративним позовом до виконавчого комітету Ковельської міської ради в особі начальника відділу містобудування та архітектури Людмили Мурай (на фото).

За словами позивачки, головний архітектор міста відмовила їй погодити будівельний паспорт та внести зміни до нього в частині добудови до житлового будинку топочної, площею 3,62 квадратних метрів.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Петра Бойчука постановив визнати неправомірними дії Людмили Мурай, зобов’язавши останню видати будівельний паспорт з внесеними змінами, та стягнути з виконавчого комітету Ковельської міської ради в користь позивачки судовий збір в сумі 640 гривень.

Коментарі
31 Жовтня 2017, 13:31
а коли вже приберуть кнопин магазин з неашого двору?
31 Жовтня 2017, 14:00
тобто, дії Мурай визнано протиправними, а судовий збір за рахунок держави? Вона що малоімуща чи інвалід?
31 Жовтня 2017, 14:04
пардон, так загребло, що не те написав, треба було не з держави, а з виконавчого комітету Ковельської міської ради, тобто сплатить громада!
31 Жовтня 2017, 14:22
Як може суд виновити рішення без врахування статусу відповідачів. До чого тут виконком, коли орган місцевого самоврядування, що має назву Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради є окремою юридичною особою з ідентифікаційним кодом 21735556. А зобов'язаний судом сплатити судовий збір орган місцевого самоврядування з назвою Виконавчий комітет Ковельської міської ради є окремою юридичною особою з ідентифікаційним кодом 04051313. Як Мурай може працювати в двох юридичних особах одночасно?
31 Жовтня 2017, 14:29
Вангую: апеляція скасує.
31 Жовтня 2017, 14:36
правильно, не може Мурай працювати ні в одній юридичній особі, давно пора на нари
31 Жовтня 2017, 16:47
Подаруйте падлі мопедика
31 Жовтня 2017, 17:43
Після закінчення каденції Кіндера в Ковелі буде великий судовий процес. І головними підсудними будуть Кіндер, Товстига, Мурай, Логвінов, Балак. Хто ще буде сидіти на тій лаві підсудних, покаже час. Може хто ще отямиться і прийде з повинною. Матеріалу на цих злочинців вже є на років так з 15 з конфіскацією. Чекаємо судного дня.
31 Жовтня 2017, 19:13
Конащука забули, без нього жодна земельно-будівельна "оборудка" не обійшлася!
01 Листопада 2017, 00:16
Помиляєтесь. Мурай з Логвіновим сидіти не будуть. Вони здадуть кіндерів так само як здавали всіх попередніх мерів....
01 Листопада 2017, 01:01
Ми весь БЮТ в повному складі чекаємо з Валькою Дубій
03 Листопада 2017, 00:27
Обнагліла влада. Вона бачиш на власний розсуд вирішує кому видавати паспорт , а кому ні! Ми з податків їй зарплату платимо! Багато бере на себе......
03 Листопада 2017, 09:33
Зі сторони Мурай це корупційне правопорушення, що є підставою складення протоколу про корупцію СБУ, поки НАЗК не працює...
03 Листопада 2017, 10:14
На Мурай стільки "висяків", що їй на пятьорочку з гаком вистачить.
03 Листопада 2017, 12:57
Вона грошей хотіла здерти з людини. Як обично це робить.
07 Листопада 2017, 16:51
Любить коза капусту.