У Ковелі «тріщить» меморіал радянським воїнам

01 Листопада 2017, 09:43
7577

У меморіалу в центрі міста цього літа був ювілей: минуло 40 років, як його відкрито на честь полеглих воїнів Червоної армії, які у липні 1944 року оволоділи Ковелем після кількамісячної запеклої битви за місто з німецько-фашистськими військами.

Цей комплекс пам’яті творили архітектор Валентин Жигулін, скульптори Василь Вінайкін та Болеслав Карловський.

Гранітна стела у вигляді георгіївської стрічки із викарбуваними прізвищами загиблих вже почала місцями сипатися і відвалюватися. Також руйнується підніжжя бронзового монумента радянського воїна з мечем та щитом.

«Не личить нам, українцям, на 26-му році Незалежності України ще й досі поклонятися головній державній емблемі Радянського Союзу – серпу і молоту, що «красується» на щиті пам’ятника, який є уособленням «совітської» войовничості. Щоб сказали про це патріоти, які віддали своє життя за самостійну Україну?», – нарікає онук легендарної зв’язкової УПА Ганни Зеленої («Гива») і водночас спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк.

Весь у щілинах й пам’ятник воїнам радянської армії, яких називають «інтернаціоналістами», що розташований поруч. 

 


















Коментарі
01 Листопада 2017, 11:48
Колись мусор Заєць примусово збирав гроші з базарників на той памятник
01 Листопада 2017, 11:54
В ТІ ЩІЛИНИ ПОЗАПИХАТИ РІЗНИХ ЗАЙЦІВ ТА ДУБОВИКІВ
01 Листопада 2017, 11:55
Мопедика підігнати
01 Листопада 2017, 11:57
І КОЛИ ВЖЕ ЗОВСІМ ТРІСНЕ
01 Листопада 2017, 12:01
Нема нічого вічного - завалиться саме!
01 Листопада 2017, 12:13
ТРЕБА ВІДНОВИТИ ПАМ'ЯТНИК. В ТІ ЧАСИ НАШІ ДІДИ ВОЮВАЛИ І ГИНУЛИ ЗА НАС. ЦЕ З ІСТОРІЇ НЕ СТРЕТЕ
01 Листопада 2017, 12:18
То в чому зміст статті? Кому має бути соромно? Мертвим не соромно, вони полягли, як герої. А наша влада?.... Народ? ....... Немає про що говорити.......
01 Листопада 2017, 12:19
Якого кореня той Силюк з його "Божевільною думкою"......
01 Листопада 2017, 12:22
бидло ніколи не шанувало історію. тому так і живемо. люба епоха в житті держави була прекрасною, крім війни яку розвязали гітлерівці а пособниками у них була бандерня. тому й муляе той памятник вбивцям українського народу. ганьба бандерлогам. і не кажіть що я совок. мені всього 25. і я люблю свою країну. бандерлоги- ганьба нації
01 Листопада 2017, 12:27
Те дибільне ще й зарплату отримує за свої "опуси"?
01 Листопада 2017, 12:28
Для Совка " ЧЕМОДАН. ВОКЗАЛ. РОССИЯ."
01 Листопада 2017, 12:29
правильно -досі поклонятися головній державній емблемі Радянського Союзу – серпу і молоту,
01 Листопада 2017, 12:49
Мудро сказав! Стан історичних памятників показує на культуру народу і влади!
01 Листопада 2017, 13:07
не плачте так за Советским Союзом, держава яка трималася на крові, репресіях і ненависті вже не відродіться ніколи, але ви можете поїхати в недоімперію до Путіна, там ще є залишки того вашого сраного Союзу
01 Листопада 2017, 13:11
А чому б вам, в головах яких лише "недоімперія" і "Путін" не піти, і не порахувати, скільки на тому Меморіалі українських прізвищ?
01 Листопада 2017, 13:20
зніміть звідти серп і молот і не моліться на Союз, імперії зла вже не буде і ваші сльози не допоможуть її реанімувати
01 Листопада 2017, 13:33
Ти, ЧМО, краще собі купи хоч однокімнатку квартиру та й поживи трохи нормально. А то все життя прожив в хливі. Звідки ти можеш судити про культуру, патріотизм, любов до людей, якщо ти ЧМО. Жінка й та пішла з того хліва.
01 Листопада 2017, 14:06
Серп і молот зняти. Пам'ятник і стеллу реставрувати. Всі прізвища зберегти. Вічний вогонь також має горіти. Оголосити конкурс на кращий проект реставрації і винести на обговорення громади. Проводити патріотичне виховання дітей. УКРАЇНА і УКРАЇНЦІ внесли великий вклад в визволення земель від фашистських загарбників. Не все можна стерти з пам'яті.
01 Листопада 2017, 14:08
У нас усе місто так тріщить. При теперішній владі іншого варіанту не може і бути.<br/>Міняли освітлення по незалежно попсували всю бруківку. Люди ноги викручують собі коли ходять і нікому на має діла. <br/>А коли квіти до пам'ятника недавно покладали в мережі було море фото для піару. І жодного фото жалюгідного стану цього ж пам'ятника.<br/>Ще постоїть до виборів а там хай ті кого виберуть паряться.
01 Листопада 2017, 14:22
це символ дружби робітників і селян. Чи бандерлоги проти дружби робітників і селян?
01 Листопада 2017, 14:45
10 млн. українців загинуло в тій війні. І виросло бидляче покоління яке не береже память про загиблих. До війни на Волині проживало 2 млн., а після 1 млн. і до цих пір населення не відродилось. І чого це серп та молот стали радянськими символами? Ленін, Сталін, Хрущьо туфльой користувався і в руки їх не брали, а на каторжній праці їх використовували.
01 Листопада 2017, 15:33
Таки є Бог на світі!!! Хоча рідко на Ковель дивиться. Але Його можна зрозуміти: стільки лайна красножопі по світу залишили - відразу все не прибереш...
01 Листопада 2017, 16:00
Это памятник не Сталину и не Берии. Это памятник советским солдатам, в том числе и украинцам, погибшим за освобождение, в том числе и Украинской земли, и Ковеля от людей, которых международный трибунал признал военными преступниками. Их имена на этой стелле. Для кого то это святое. Я думаю, легендарная бабка-связистка в гробу переворачивается от того, какой дебил у нее внучек. Уже давно в Киеве на 9 мая обнялись ветераны УПА и Советской армии, время всех примиряет. Только дебилы воюют с мертвыми. Чтобы так человеку фамилия подходила. На одну букву ошибка. Селюк надо было.
01 Листопада 2017, 16:17
Ви вірно все сказали. Це пам&quot;ять про полеглих на війні і політика тут ні при чому.
01 Листопада 2017, 16:39
В мене один дядько воював в УПА, другий в Червоній армії. Обидва загинули! Світла їм память! В УПА загинув біля Грабово в 47 році, місцева шлюха здала &quot;ястребкам&quot;, закидали їх схрон гранатами. Другий при визволенні Кеннігсберга. Вони обидва воювали за Україну. Але бачили її по різному. І на мою думку було б дуже толерантно якби біля радянського солдата поставити постать вояки УПА. Як визволителям України від вдячних нащадків. Для говновисірив! Якщо ви такі круті, то їдьте на Схід, закоханим в комуняк якщо вам не подобається народження України їдьте до Росії чи Европи. Але ж ви нікуди не поїдете бо ви не потріб і тільки вмієте срати на свою країну, на свій народ. Вирішайте свою статеву орієнтацію, а потім пишіть.
01 Листопада 2017, 16:42
Украина - это земля украинцев, евреев, поляков, крымских татар и других миролюбивых народов. Россия - это нация убийц и фашистского режима (все руководство страны носит погоны - хутна), которая под надуманным предлогом защиты &quot;русского мира&quot; постоянно воюет со своими соседями: Украина, Грузия, Ичкерия... Куда только вероломно ступила нога зверской русской военщины, там сразу война, разрушения, кровь и смерть мирного населения. Убирайтесь прочь с Украины!!!
01 Листопада 2017, 16:45
хунта
01 Листопада 2017, 17:25
Хлопчику! Одінь свіжий памперс і йди до Ковельського РВК, або їдь до Володимира в 14 ОМБ там у тебе буде можливість доказати, що ти правий. А поки зніми з себе памперс і підітри носа та губи.
01 Листопада 2017, 19:36
Да все правильно той написав. А ти красножий ще тут? На поїзд до Москвабаду ще є квитки, чеши звідси придурок
01 Листопада 2017, 19:41
Ти також 6 місячним народився?
01 Листопада 2017, 19:55
добре хоч ти переношеним зявився кацапюра путінська
01 Листопада 2017, 20:05
А хто у нас щось взагалі доглядає? Ліхтарі- падають....самшит минулого року посадили - гроші виділили. а поливати - зась ... дешевше кожного року садити) Золоту підкову з книжками, нещодавно відремонтували - а знову поламана стоіть.......
01 Листопада 2017, 20:10
Тож так! Поясни мені ось це: Украина - это земля украинцев, евреев, поляков, крымских татар... З яких пір Україна стала землею цих народів? Недоношений запамятай, що Україна це земля українців яку населяють різні єтноси. А то зараз ці єтноси та ще румуни, мадяри землю нашу розірвуть на шматки і сам побіжиш до пупкіна під крило, дупу йому цілувати мало нам Криму та Донецьку? Тупориле створіння думай, що пишеш. Наші кращі сини нації гинуть на Сході, а ти тут сепаратистську розмову ведеш. Дуй нахер з нашої пісочниці зі своїми іграшками.
01 Листопада 2017, 20:14
на 26 році Незалежності бовваніє образ окупанта в центрі міста. нехай розвалиться, на його місці поставити Романа Шухевича в повен зріст. Народ України повинен знати своїх героїв!
01 Листопада 2017, 20:43
Так народ і знає. Твого Шухевича, якщо поставити в повний ріст, він якраз Гітлеру по х... буде.
01 Листопада 2017, 20:57
Дурню, а що ти знаєш з історії України, якщо ти підручник з коноплею за шкільним туалетом скурив? Тільки те, що в твою пусту голову вклали шкіряки, геращенки і інші зомбовульники? Тоді все правильно - Шухевичу, який носив форму німецького вермахту (збереглися фотодокументи), треба поставити памятник - кілок осиковий.
01 Листопада 2017, 21:11
Респект і повага!
01 Листопада 2017, 21:21
не будьте такими злими. Я за Україну і проти русифікації. Але той меморіал не памятник комуністам, а всім хто дійсно воював з фашистами.
01 Листопада 2017, 21:26
Замість того, щоб демонтувати цей ганебний пам'ятник переокупації України, пам'ятник визволителям України від хліба і сала, наші білодомівські нікчеми транжирять мізерний місцевий бюджет на газ. Хай би вам у ваших сраках газ вічним вогнем загорівся, ідіоти! <br/>Але природа вже втрутилась, набридло і їй це блюзнірство. І зробить вона декомунізацію замість наших путінських сраколизів. Впаде назабаром ота камяна брила, дай Бог на голову хоч би одного комунофашистського залишка.
01 Листопада 2017, 21:40
Відразу і не подумаєш, що в Ковелі стільки дебілів живе. Це мабуть жертви аборта, що так не шанують свою історію, своїх громадян, що загинули. Вас в унітазі знайшли?
01 Листопада 2017, 21:49
ЯК ХОЧЕТЬСЯ ЩОБИ ПОВИЗДИХАЛИ НОВІТНІ ЗАЙЦІ ТА ДУБОВИКИ
01 Листопада 2017, 22:50
Дико, що серед нас стільки псів кусацьких, силюків і інших покручів. Але ж історія написана, і ніякі виродки її не перепишуть. Окремо &quot;чумаййданам - вокзалам&quot;: я українець, я люблю свою країну, поважаю тих, хто працює для неї, а не возить сигарети за Буг; однаково ненавиджу катів гітлера, сталіна, путлера і вас - безпамятних виродків. І нікуди я звідси не поїду, а буду боротися за дійсно вільну і самодостатню країну, незалежну і від росії і від курви-америки, якій ви дупу лижете. А тепер - пишіть, хоч показіться.
01 Листопада 2017, 22:55
Молодець, все правильно сказав. Слава Господу, не одні лиш рагулі з бандерами в мізках живуть в Ковелі.
02 Листопада 2017, 00:05
Кусацьких дійсно багато, а ти один під сорока ніками. Таких подонків підзаборних як ти в ольгіно цілий барак, але на всі наші сайти не вистачить.
02 Листопада 2017, 00:31
Ветеринари почали щеплення робити, сказ появився. Ти б сходив, перевірився, бо в таких кусацьких собак, особливо хворих на бандеризм, які хоч болячки можуть бути. Скотина ти і є скотина.
02 Листопада 2017, 01:13
І здадуть цигани на металобрухт кольоровий метал
02 Листопада 2017, 02:44
Я ТІЛЬКИ НА ПАМЯТНИК ЗБИРАВ І ТРІШКИ СОБІ НА КВАРТИРУ І АВТО
02 Листопада 2017, 03:10
Мопедика тобі падлюко
02 Листопада 2017, 04:36
Скоро природа всіх розбудить.
02 Листопада 2017, 04:36
Скоро природа всіх розбудить.
02 Листопада 2017, 04:36
Скоро природа всіх розбудить.
02 Листопада 2017, 04:36
Скоро природа всіх розбудить.
02 Листопада 2017, 04:36
Скоро природа всіх розбудить.
02 Листопада 2017, 04:36
Скоро природа всіх розбудить.
02 Листопада 2017, 04:37
Скоро природа всіх розсудить .
02 Листопада 2017, 09:08
комуняку - на смітник історії. нехай десь бовваніє в дворі другого жеку. там саме йому і місце. а ще краже, переплавити на урни для сміття. або на ЛЕД-діхтарі вуличного освітлення. які ще варіанти будуть, бандерівці?
02 Листопада 2017, 09:18
Варіант один - щоб ти здох, скажений, повітря чистіше буде.
02 Листопада 2017, 11:27
І кому воно треба. той памятнік. хай собі тріщить. сміття з нього піде на вимостити землю десь на болоті
02 Листопада 2017, 15:03
В Польщі вирішили знести всі памятники кацапським &quot;визволителям&quot;. Скільки крокодилячих сліз вилилось із кремля, а ще більше замочились кацапські тролі. Але поляки на них поклали... І нам давно пора!
02 Листопада 2017, 19:18
ТАКЕ Земля Українська не носить.
02 Листопада 2017, 21:16
Звичайно, що не носить. Бо УКРАЇНСЬКОЇ землі вже практично не лишилось. Все в руках олігархів з числа єрусалимських козаків, а решта буде віддана піндосам за позики МВФ,
02 Листопада 2017, 21:22
А и вважаєш, що це нормально і правильно? Так вони і бандерівські захоронення зносять. А твої побратими галіцаї в відповідь нищать польські захоронення. Це нормально? Для будь-якої цивілізованої країни - ні. Зверни увагу, що в Росії памятники жертвам Катинської трагедії, жертвам у Сандармоху не тільки ще не знесли, а навпаки, дбайливо доглядають. А от піндоси в себе згадали події ще Громадянської війни і взялись навперейми зносити памятники. <br/> То хто ж кращий, чи розумніший?
02 Листопада 2017, 22:07
Ось витяг із сторінки на Фейсбук відомого правосека А. Скоропадського:<br/>Артем Скоропадский<br/>31 октября в 16:31 · Город Киев, Ukraine · <br/>Мария Берлинская (Марія Берлінська) написала текст о том, что нас всех убьют. И это правда. Только не очень-то и страшно. На хую я вертел всех этих убийц - вместо нас встанут новые тысячи патриотов, националистов и революционеров. Про нас в учебниках истории уже пишут и памятники нам ставят, а наших убийц будут хоронить, как ёбаных собак в секретных могилах - так уже и хоронят всяких оккупантов в Донецке и Луганске. Только не думайте, что мы просто так сдадимся;)<br/> Так знаєте що, нацики? Більшість наших співгромадян, які просто хочуть мирно жити і заробляти собюі і дітям на шматок хліба, моляться, щоб влада вас усіх скоріше прибрала. Що і почала успішно робити.
02 Листопада 2017, 23:29
А Заєць Кролик всеодно здохне
03 Листопада 2017, 02:13
Скоро та совіцька брила провалиться в Пекло, де їй з її &quot;асвабадітєлямі&quot; й місце
03 Листопада 2017, 12:07
В пеклі хоч тепло, бо в руїні скоро нагрітись розкішшю буде. І мушу тебе, нацику, знову розстроїти : чорти в пеклі нациків приймають тільки зі своєю смолою. На вас всіх там вже не хватає.
03 Листопада 2017, 16:23
В одному ти, ольгінський пасивний гомосексуалісте, правий - чорти в пеклі нациків-комунофашистів приймають. Там і моторола, і гіві, і бурятські трактористи, і псковські десантники. Там і александров з єрофеєвим, яких віддала України путіну, а той їх швиденько нагородив квитками до пекла. І ти туди попадеш, не сумнівайся!
03 Листопада 2017, 17:21
Так хочеться вигукнути обніміться брати моі , прошу вас благаю як писав Шевченко. Чому так.багато ненависті один до одного не краще зібратися історикам і розтавити всі крапки над і!!!!!! А історію потрібно знати тільки справжню і вивчайте хто є хто.
03 Листопада 2017, 21:09
О, появився. Без тебе, гомику львівський, сумно, нема на кого й погавкати. Гав-гав! Як там чемодани з вокзалами, ти ще не в піндостані? Чи збираєшся в гості до жидівської нацистки Аміни Охуєвої? Забирай з собою всіх побратимів, проводи достойні будуть. Чмошник.
04 Листопада 2017, 02:23
Подайте на віночок
04 Листопада 2017, 16:31
комунофобе, здохни, ы не смерди.
05 Листопада 2017, 01:47
Правильно і розумно. Повірте, при реальній демократії за Ваше побажання проголосувало б значно більше 50%.
07 Листопада 2017, 16:15
Як комуняцька пропаганда проїла залишки мозку яничарам та їх послідовникам.Діти і внуки ще будуть дого чубитись за ідеали комуністів,жидів,фашистів.Зтерти все українське,культуру,історію,пам&quot;ять.Яничари ставитимуть пам&quot;ятники жидівському каганату,олігархам,меркелям,рабіновичам,валюцванам,молитимуться на Юлю,расєю,братьєв старших і дєдов.Українці ! Ми в своїй хаті і в нас своя провда !!! Історія написана під диктовку суслова,табачника не може бути ІСТОРИЧНОЮ ПРАВДОЮ.
13 Травня 2018, 01:09
Програв би совок виб дохли і милостині просили!