У Ковелі суд відібрав малолітніх дітей у батька і передав їх матері до США

01 Листопада 2017, 17:00
4994

У Ковельському міськрайонному суді оголосили рішення у цивільній справі за позовом колишньої ковельчанки, а нині мешканки містечка Глен Еллин, що в 37-ми кілометрах від міста Чикаго (штат Іллінойс, США).

Жінка просила суд відібрати у чоловіка і повернути їй двох їхніх спільних неповнолітніх дітей: одній дитині – п’ять, а іншій – дев’ять років.

Головуюча у справі суддя Ірина Логвинюк за участю позивача, відповідача та адвокатів від обох сторін позов задовольнила повністю. «Рішення суду в частині відібрання дітей у батька та передачі їх матері звернути до негайного виконання», – йдеться у судовому «вердикті».

Ковельчанин також має сплатити 640 гривень судових витрат.

Коментарі
01 Листопада 2017, 19:37
Ще на 2 громадянина в Україні стало менше. А що ж там тая мати робить? Як її туда занесло?
01 Листопада 2017, 19:39
отак два плюс два і виходять мільйони українців, а ми дивуємось чого нас так мало стає з кожним роком
01 Листопада 2017, 21:00
Цікаво, а американський суд виніс би таке рішення за аналогічних обставин?
01 Листопада 2017, 21:06
Никогда! Вони своїх громадян захищають!
01 Листопада 2017, 22:28
мамі дали баблдо і вона вивезла туди дітей для того, щоб продати їх на донорські органи
01 Листопада 2017, 23:03
Схоже що ти свої мізки продав, бо з ними людина такого не напише
02 Листопада 2017, 00:32
Це не ковельчанка, а смєсь москальо львівська. Цікаво скільки взяла суддя бабла, що не звернула уваги на сльози дитини...?
02 Листопада 2017, 00:53
Да полюбом без хабаря не обійшлось!!!!
02 Листопада 2017, 13:25
саме для того наших діток і забирають в Америку. Ще не чула я не одной доброї новини про діток, яких забрали жити в америку. То заб"ють до смерті, то скалічать, то взагалі на запчпстини поріжуть. І мізок немає у тебе, баране, якщо ти видачу наших діток, громадян України вважаєш черговою перемогою демократії.
02 Листопада 2017, 13:55
Чому видалено коментар "закон як дишло"? Що нецензурного побачив в коментарі АДМІН? Свободи слова вже нема, чи видалено на чиєсь замовлення? Висновок - ви самі створюєте ситуацію щоб не поважати ваше інтернет-видання.
02 Листопада 2017, 15:08
Суддя винесла чергове законне рішення
02 Листопада 2017, 19:31
Про яке законне рішення може бути мова? Хочеться запитати шановну суддю Ірину Логвинюк за скільки штук американського бабла продала своє судове рішення? Коли хлопча зі слізьми просить:" я хочу лишитись з татом, бо мама нас кривдила" . Всі присутні сльози витирали. Та суддя напевне цього не чула. Шелест ,,зелені,, не дав. Нажаль з таким правосуддям далеко незайдем.
02 Листопада 2017, 19:47
Шановна суддя!<br/>Як можна віддати дітей,не запитавши документальних доказів про забезпеченість матері?Ви прийняли рішення спираючись на безпідставні слова матері.А потрібно мати докази її доходів.Це нічого що вона в Америці проживає,там теж бомжі є.
02 Листопада 2017, 19:50
Підтримую!!! Суддю на мило!!!!!! Одного взяли за хабарництво, ще і цю треба.
03 Листопада 2017, 01:25
Згідно конвенції із захисту дітей, такі маленькі дітки не можуть бути відокремлені від матері, за винятком загрози життю і здоров'ю. Не так як Дана Вельма з Сарапіною Вірою і адвокатом Демчук відібрали малолітню дитину від батька з приватного будинку і помістили в реабілітаційний центр до пянички за кермом Олени Гануліч...
03 Листопада 2017, 01:25
Згідно конвенції із захисту дітей, такі маленькі дітки не можуть бути відокремлені від матері, за винятком загрози життю і здоров'ю. Не так як Дана Вельма з Сарапіною Вірою і адвокатом Демчук відібрали малолітню дитину від батька з приватного будинку і помістили в реабілітаційний центр до пянички за кермом Олени Гануліч...
03 Листопада 2017, 01:48
повністю підтримую, без перевірки доходів, не вислухавши свідків ,суддя за гроші лишила дітей щасливого дитинства .Ця з дозволу сказати мати, не ковельчанка ,була народжена в Москв,і проживає в Америці з мексиканським бойфрендом, не має постійної праці .Скільки ще скалічених доль дітей потрібно щоб таких суддів притягли до відповідальності.
03 Листопада 2017, 11:39
То була фатальна помилка, не того суддю взяли...
03 Листопада 2017, 13:52
Ну чого ви, ще не все втрачено, є ще апеляція, напевно скаргу батько подав?
03 Листопада 2017, 16:27
Не будь наївним. В апеляції набагато справедливіші судді, тому й тарифи вищі. Але в цієї курви московської бобла вистачить.
03 Листопада 2017, 18:31
А що мали Ірину Логвинюк взяти???? Та помилилися.????? Жаль......
17 Листопада 2017, 00:26
Шановні коментуючі, думаю, вам потрібно більше деталей, щоб, побачивши повну картину, робити висновки.<br/><br/>Отже, особи в цій справі:<br/>Жінка: емігрантка з Росії ( редакція зробила помилку в основній статті вказавши що вона ковельчанка ), громадянка США.<br/>Чоловік: емігрант з України (ковельчанин), громадянин США.<br/>Діти: неповнолітні, народжені в США отже громадяни США.<br/><br/>Хронологія подій:<br/>1) Одруження чоловіка та жінки в США.<br/>2) Діти народження дітей в США.<br/>3) Розлучення чоловіка та жінки в США.<br/>Згідно вироку суду в США, діти залишаються з жінкою. Чоловік має право на побачення з дітьми за згодою жінки та зобов'язаний влаштувавшись на роботу сплачувати аліменти<br/>4) Запланований гостьовий візит в Україну чоловіка разом з дітьми за згодою жінки з письмовим зобов'язанням чоловіка повернутись з дітьми до США у відповідний термін.<br/>5) Чоловік, прибувши в Україну, повідомляє жінку про намір не повертатися до США та залишити дітей в себе.<br/>6) Жінка звертається до суду в США після того як закінчився термін повернення дітей, підписаний чоловіком. Проти чоловіка порушується справа згідно законів США.<br/>7) Жінка неодноразово звертається до різних установ та організацій і в США і в Україні, намагаючись захистити свої права на протязі 1,5 року.<br/>8) Відбувається суд в Україні.<br/>9) Рішення суду ви вже прочитали в основній статті.<br/><br/>Після того як ви маєте додаткову, скажіть де, з юридичної точки зору, порушення права у цій справі?
20 Листопада 2017, 17:02
Шановний(а можливо і сама суддя пише під псевдонімом бо дуже усвідомлено і хронологічно)хронологія це одне а життя зовсім друге . Чому не було перевірено документально від налоговоі служби США дохід матері (а тільки зі слів) чому не прийняли до уваги ,що у матері немає постійного місця проживання ,чому 9ти літня дитина сказала що мати обманює і плакав лишити їх з татом . Доречі жінка цілий рік не згадувала за дітей а найняла адвоката весною (перший суд у Ковелі) . Суддя просто отримала зелені купюри і зробила все «по закону»
20 Листопада 2017, 18:37
До якоі пори ми будем терпіти корупційних суддів але усі надіємся на щасливе майбутнє України де у майбутньому ми зможем справедливо захістити наших діток від продажних суддів від морально впавшоі мами але на превеликий жаль гроші переважають правосуддя,товарищ суддя перестаньте працювати за хабарі.