У Ковелі водій маршрутки побив пасажира

02 Листопада 2017, 17:35
6696

Учора, 1 листопада, до працівників поліції звернувся 44 - річний місцевий житель. Чоловік повідомив, що на території автостанції у Ковелі, його побив водій маршрутного таксі. 

Про це повідомляється на сторінці «Поліції Волині» у Фейсбук.

Інцидент трапився вранці 30 жовтня. На місцевій автостанції водій маршрутного таксі відмовив заявнику у пільговому перевезенні, в результаті конфлікту, що виник між заявником та водієм, останній завдав йому тілесних ушкоджень. 
Потерпілий звернувся до лікарні. Після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовився.

Поліцейські встановили особу провапорушника, ним виявився 33-річний житель Луцького району.

За фактом нанесення легких тілесних ушкоджень слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України. Правоохронці з’ясовують усі обставини інциденту. Досудове розслідування триває.

Коментарі
02 Листопада 2017, 19:42
уже абарзелі еті пінсіанері
02 Листопада 2017, 22:30
Зразу видно, що школу ти закінчив українську в 2000-них роках. Мушу тебе розчарувати. Пільговик був не пенсіонером. Черговий АТОшник.
02 Листопада 2017, 22:55
Всім пільговикам треба йти під мою кришу...
03 Листопада 2017, 00:55
ти, довбню, не знаєш не пиши. пільговик був інвалід зору. засуджую водія, а якби там був нормальний атошник то не відомо хто звернувся б в лікарню!
03 Листопада 2017, 01:51
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ ТРАСПОРТНИМ МАРШРУТНИМ ТАКСІ СКАСОВАНО , І Є НЕ ЗАКОННО . ЇЗДИТЬ НЕЛЕГАЛ .
03 Листопада 2017, 12:03
аби там був атошник з числа добробатів то звернувся б у лігу сексуальних меншин.
03 Листопада 2017, 15:13
заїбали ви сукі атошні!героії срані. поробили з себе рицарів доблесних шо піздєц!за кого ти воюєш гнидо?за шоколадного жида і даунбасят які взагалі нахєр ніякі не українці?ото вже ж бляль і гордості!
03 Листопада 2017, 16:55
Гарно сказано <br/>Я з Вами повністю згідний
03 Листопада 2017, 20:23
До попереднiх двух мавп: Типовi ковельськi рагулi...
03 Листопада 2017, 21:04
А от з тебе галицький рагуль зі свинячим писком аж вискакує. І запамятай, недоумку, термін рагуль стосується вас, галицьких прошу-пререпрошую. В наших краях на таке бидл кажуть простіше &quot;бикота&quot;. Вчись йолопе, то може коли ковельчанином і станеш, якщо від бандерівщини вилікуєшся.
04 Листопада 2017, 13:04
Ти козломордий чи засланий?
05 Листопада 2017, 08:10
Шоколадний втіче, а тебе недоношеного буряти взводом педіком робити будуть. Бо ти вже голубоглазенький підріло!
05 Листопада 2017, 11:37
Якщо у Вас АТОшників така проблема з психікою то чому Ви просто розгулюєте по місту тим більше в нетверезому стані<br/>Вас потрібно боятися, в своїх дітей тримати вдома <br/>Бо у Вам з ПСИХІКОЮ не все гаразд <br/>Вас потрібно в закритий заклад помішати поки не пройдете лікування <br/><br/>Бо зможете накинутися на безневинних жінок дітей