У Ковелі на набережній «розходиться» бруківка

04 Листопада 2017, 11:00
9666

Через неякісне укладання у Ковелі на набережній «розходиться» бруківка.

«Вчора писали про неякісні ліхтарі на набережній. А про якість укладки бруківки не згадали», – пише Микола Бойчук на сторінці «Ковель Life» і додає фото. 

 




 

Користувачі мережі у коментарях до допису припускають, що причина в тому, що по бруківці літають машини і немає нiякого обгородження.

На підтвердження цього, Микола Бойчук опублікував ще одне фото і зазначив: «Ось одна із причин.Трактор досить часто там їздить. Набережну зробили, а як її обслуговувати ніхто не думав. І їздять тракторами по пішохідній бруківці».

 


 

Однак, деякі коментатори не погоджуються і зазначають: «Це не трактор. Подивіться які рівчаки вниз ідуть - це підмив і обвал основи внаслідок відсутності водовідведення. Халатність, тяп-ляп, і-так-сайдьот», – пише Богдан Мініч .

Коментарі
04 Листопада 2017, 15:10
Хто підписав акт прийому , нехай за свій рахунок і усовує недоліки ...
04 Листопада 2017, 15:12
Так там мащинами їздять їух .
04 Листопада 2017, 15:19
Заасфальтувати і все! Для пішохідних зон бруківка не зовсім підходить. Але хтось її виробляє і мабуть Кіндеру отктат дав і положили, а ви люди вивіхуйте ноги!
04 Листопада 2017, 16:12
Це ще робилось при корупціонерові балаку. Подивіться в центрі біля ДЦ яку бруківку він поклав. там відкат був дуже немаленький.
04 Листопада 2017, 16:46
згадайте скільки раз активісти піднімали проблему неякісного укладання бруківки, якості самої бруківки. І скільки раз там був присутній прямий полідовник корупційної справи Товстига. Не слухали нас. ось і мають ковельчани набережну з дирками. Коли вже ту банду посадять?
04 Листопада 2017, 17:26
Поребрик мав ставиться на бетон. В актах 100% так, а по факту вкрали.
04 Листопада 2017, 18:24
Асфальт на тротуарі-це совок<br/>В цивилізованих країнах або плитка(бруківка),<br/>Або бетон.<br/>Кому асфальтні доріжки подобаються, пройдіться по Заводській від колишньої дорожньої міліції до Відродження.<br/>Якщо ноги будуть цілі- значить вам повезло.<br/>Коріння дерев повність зруйнувало доріжки,п коли бруківка то все можна виправити, як і в цій ситуації
04 Листопада 2017, 23:01
Знаєте наше місто схоже на років 50 відстає від цивілізації. Хто згоден?<br/>#перенестиМандруючуКнигу!!!
05 Листопада 2017, 00:10
В наше місто не знає що таке цивілізація. І при даній владі ніколи не взнає.
05 Листопада 2017, 04:29
Перш за все, якщо Ви і бували в цивілізованих країнах то Ви повинні розуміти, де кладуть бруківку- для пішоходів, де кладуть бетон- в перспективі, що покладуть синтетичне поліеретанове покриття для бігу, або просто для катання по бетоні на роликах, скейті! І врешті решт широко використовують укладання асфальту на половину з бруківкою поруч, і не тому, що там совковий підхід, а тому, що дбають перш за все про можливість активного пересування та пропаганди здорового способу життя! Це довгострокова стратегія в якій не має допущень, що бруківку швидко ремонтувати! Ну, а на Відродженні асфальт поклали мабуть років 40 назад дерева повиростали, а бруківка рік лиш пролежала і вже до водойми котеться! То краще нехай би без тої картинки романтичної ходити було б краще по травичці! Але ж прошу дуже так громада заслуговує на таку владу, яка може буде прогнана тою ж бруківкою, що вкладають по місту девше на 7 відсотків по собівартості вкладання асфальту. Всім гарних виборів: від яких залежить подальше Ваше життя!
05 Листопада 2017, 04:29
05 Листопада 2017, 12:07
гнати цю владу бруківкою, яка вже розлазиться, а казав громадський активіст Сергій Панасюк, коли протестував і своїм запорожцем перекривав та не давав ложити цю кляту бруківку, що це ненадовго, що це марна трата наших коштів, але дехто Сергія піднімав на сміх, пропонував запорожця зіпхнути у водойму, а тут виявилось що бруківка сама лізе у водойму, а Сергій їздить на запорожцю як справжній патріот, не то що Кіндер, знов на новій іномарці. але влада через підставних осіб клепає бруківку та ще й відкати має на укладці, а на слідуюче літо здере з бюджету кошти на капітальний ремонт, а парк чим більше вгроблять, то тоже більше коштів треба буде на відновлення, з яких більша частина піде по кишенях.
05 Листопада 2017, 13:23
Машини по бруківці не літають.І це трактор.Ще при помпезно у відкритті Гунчиком цієї будови віку, я казав, що проектувати це чудо напівграмотні недоумки...Бруківка населена у зоні грантового прибережної зсуву.Є Надія, що на весну цей пам'ятник кретинам, наполовину піде в воду. Оті рейки, що наставили, не допоможуть.
05 Листопада 2017, 13:37
Машини по бруківці не літають.І це не трактор.
05 Листопада 2017, 13:47
Якщо тяп ляп , нащо було взагалі робити набережну, тим більше біля смердючої річки з фекаліями.....
05 Листопада 2017, 17:00
Товстигу на нари
09 Листопада 2017, 19:36
Цікава ситуація , нам зробили набережну де з дітьми можна погуляти, ввечері пройтися чи пробігтися, і всеодно погано!!! Згадайте як в кінці світильник виламали, на авто по бруківці їздили, можливо просто потрібно з шаною відноситись даному . А можливо потрібно було не чіпати нехай би були чагарники, зарослі і так було б краще!!!!! Принцип не знаю як , але точно не так!!!!
09 Листопада 2017, 19:38
Думаю нормальний господар міста вже давно все виправив би , як би хотів але політика заважає!!!!