Срібло і бронза – доробок ковельських борчинь на чемпіонаті України

16 Листопада 2021, 13:43
Срібло і дві бронзи – доробок волинських борчинь на чемпіонаті України 668
Срібло і дві бронзи – доробок волинських борчинь на чемпіонаті України

Волинянки виступили на Чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005–2007 років народження.

У змаганнях, що відбувалися 9–12 листопада в Києві, участь узяли понад 500 спортсменів з різних регіонів України, в тому числі й з Волині, які показали гідний результат, здобувши 3 медалі.

Срібною призеркою змагань стала вихованка Ковельської ДЮСШ №1 Діана Рисьова у ваговій категорії 46 кг. Тренери – Стус О.П. та Раковський О.Г.

Бронзову нагороду виборола учениця Іваничівської ДЮСШ Валерія Шептор у ваговій категорії 46 кг. Трененує призерку Палій І.Б. та Раковський О.Г. Володаркою другої бронзи стала ще одна вихованка Ковельської ДЮСШ № 1 Ірина Буяджи у ваговій категорії 61 кг. Тренери спортсменки Стус О.П. та Падошик І.Б.