У Ковелі асфальт в калюжу трамбують КАМАЗом

07 Листопада 2017, 10:13
4096

Показали як винахідливо у Ковелі асфальтують дорожні ями.

«Технологія і винахідливість вражає: у Ковелі асфальт в калюжу трамбують КАМАЗом! Фото-відео репортаж у 2 серіях з місця укладання асфальту в калюжі по вул. Театральній у м. Ковелі», – з сарказмом пише секретар громадської ради при Ковельській міській раді Галина Артюшенко на своїй сторінці у Фейсбук.

На честь цього вона додала чотиривірш:

«Дощ іде... ми асфальтуєм!
Дороги так для себе ремонтуєм,
І закатані в калюжу гроші, 
Не вважаємо за кримінальний злочин».

Користувачі мережі у коментарях до допису пишуть, що бракує слів для вираження емоцій.

 


 

 

Коментарі
07 Листопада 2017, 12:20
Працівники ШБУ - професіонали своєі справи!!!
07 Листопада 2017, 12:37
Так це новий екологічний асфальт на водній основі.
07 Листопада 2017, 12:49
Не видавайте секрети нової технології укладки асфальту
07 Листопада 2017, 12:59
То ми мостили, щоб Артюшенко ніжки не замочила.
07 Листопада 2017, 13:27
це вже не смішно, шановні добродії. Складається враження що Товстига ( відповідальний за стан комунального господарства в місті) та комунальний відділ займаються саботажем і намагаються нанести якнайбільше шкоди місту. Чи не пора вже того Товтсигу взяти за одне місце та спитати його сувороза все що він накоїв будучи на посаді заступника мера.
07 Листопада 2017, 14:19
Артюшенко вказує на недоліки, хай краще покаже досягнення громадської ради , що хорошого сама зробила!<br/>Хай краще за сином -- торгівцем зброї слідкує!!!!
07 Листопада 2017, 14:37
Це вже народ не до сміху, коли по місті хватає не зроблених доріг, дворів, а вони асфальт викидають в калюжі.
07 Листопада 2017, 15:06
А може виноваті два дебіла яким глибоко накласти на ту владу, на технологію укладки і на здоровий глузд разом взяті. Дрочиш, п'єш і не жонатий то Товстига винуватий?
07 Листопада 2017, 16:04
Приберіть мандуючу книгу з тими лавками на інше місце!<br/>Архітектурні винаходи Ковеля вражають італійців своєю красою , потужне місто!
07 Листопада 2017, 16:17
У нас винні дійсно два дебіла. Один керує містом другий комунальниками.
07 Листопада 2017, 17:33
два дебіла це точно: хабарники і &quot;злодії в законі&quot;! Скільки ти товстий з кіндер-сюрпризом будете красти? Коли воно вже вам поперек горла стане?!
07 Листопада 2017, 17:44
А ніхто не звернув увагу ДЕ КаМАз трамбує асфальт?
07 Листопада 2017, 17:48
До речі, хто знає, як правильно пишеться назва автомобіля?
07 Листопада 2017, 20:40
А чий це автомобіль?
07 Листопада 2017, 20:46
Камаз трамбує в калюжу асфальт. Все. Асфальт - то гроші громади. В похожі калюжі закатував каток ассфальт і на дорозі біля досаафу.
07 Листопада 2017, 21:44
Чому відео скинули без звуку,не розумію?
07 Листопада 2017, 22:05
А хто з вас умніків хоча б додумався визвати ментів чи хоча б того товстигу. А із за угла ,,срати,, всі вміють.
07 Листопада 2017, 22:10
Паша,ти не бачиш як краде влада в нас з під носа і з наших кишень.Я звернулась до Артюшенко,щоб розібратись,а ти олень ,тільки і вмієш кості перимивати,ти на себе дивись,тут навпаки треба озброюватись,війна на вулиці,чого вчипились до її сина,ви не знаєте як би ви самі помтупили,тим більше якщо бігають і гроші поопонують.Дивіться на себе,мені аж протівно.Не має в нашій країні закону про зброю,люди мають условкі не за що,а Аваков зброю роздає))))Я виклала відео з проблемою відмивання грошей з асфальтом,а ти дибіл її сина зачіпаєш.
07 Листопада 2017, 22:14
Потрібно давно озброюватись, гляньте,в Київі майдан,ментов в 20 разів більше ніж людей,від кого вони захищають ,а має бути навпаки,нас поліція має захищати,бо живе на наші податки.Люди думайте про себе,а не кості перемиваєте іншим.
07 Листопада 2017, 22:17
Може це ти там трамбував асфальт,того і переводили стрелкі на Артюшенко,та її сина))))
07 Листопада 2017, 22:23
перейдіть вище по ссилці =Галина Артюшенко на своїй сторінці у Фейсбук= і подивіться оригінал із звуком - жесть, респект автору!
08 Листопада 2017, 01:42
Ну вообще-то оригінал я на телефоні в себе можу подивитись,а ось Артюшенко, допомагає розібратись ,я до неї за допомогою прийшла,бо це абсурд,щоб так гроші людські просирали!!!
08 Листопада 2017, 09:42
АЛЕ ЧОМУ ГРОМРАДА З ТАКИМ &quot;ПРАВИЛЬНИМ&quot; СЕКРЕТАРЕМ НЕ СТВОРИТЬ КОМІСІЮ І НЕ ПРИЙМЕ РІШЕННЬ ЩОДО ТИХ ПОРУШЕНЬ, ЯК ТО ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОСАДИ НЕРАДИВИХ ЧИНОВНИКІВ ? ГАЛЯ ЗВИКЛА ВИКОНУВАТИ РОЛЬ ПРОВОКАТОРА І ТІТУШКИ, А ПРАЦЮВАТИ В ПРАВОВОМУ ПОЛІ ЇЙ ВАЖКО. ВСЕЖ ТАКИ ЗА ОСВІТОЮ МАЛЯР-ШТУКАТУР.
08 Листопада 2017, 13:42
А В ЧОМУ ПРОВОКАЦІЯ ? Я НЕ БАЧУ НІЯКОЇ ПРОВОКАЦІЇ. В ПЕШОМУ ВІДЕОРОЛИКУ АВТОР КАЖЕ , ЩО ЗАКИНЕ ВІДЕО В ІНТЕРНЕТ , АЛЕ ЗГОДОМ КАЖЕ - ТРЕБА ДАТИ ГРОМАДСЬКІЙ РАДІ. ВИ ВВАЖАЄТЕ ЩО АРТЮШЕНКО , ЯК СЕКРЕТАР ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ НЕ ПОВИННА БУЛА МАТЕРІАЛ ВИКЛАДАТИ В ІНТЕРНЕТ , БО ТО КОМУСЬ ЗАШКОДИТЬ ? КОМУ КОНКРЕТНО - ВЛАДІ ЧИ ГРОМАДІ ? ЧИ МОЖЕ ВИ ХОТІЛИ Б ЩОБ ГРОМАДА НЕ ЗНАЛА І НЕ ЗАВАЖАЛА? А ЩЕ ТАКЕ ПИТАННЯЧКО : ЗА РОЗКРАДАННЯ ГРОШЕЙ ДИПЛОМОВАНОЮ ВЛАДОЮ МАЛЯР-ШТУКАТУР МАЄ МОВЧАТИ ? ВИ МАБУТЬ Є ОДНИМ ІЗ ДИПЛОМОВАНИХ ЗЛОДІЇВ , А ІНАКШЕ - НЕ ПРОХОДЬТЕ МИМО КАМАЗОУКЛАДЧИКІВ АСФАЛЬТУ , АБО ІНШИХ ЗЛОЧИНІВ , ФІЛЬМУЙТЕ , ІДІТЬ В ПОЛІЦІЮ І РАЗОМ З ГРОМРАДОЮ ЗВІЛЬНЯЙТЕ З ПОСАДИ НЕРАДИВИХ ЧИНОВНИКІВ!!!
24 Листопада 2017, 01:26
По вул.Грибоєдова декілька років тому поклали 100 метрів асфальту. а 200 м нікому навіть грейдером пройтись.Ще таких поганих доріг, як в останній рік,давно не було.Кіндера гнати треба як скаженну собаку.