У Ковелі помер відомий скрипаль, заслужений працівник культури України Михайло Тлумак

25 Листопада 2021, 10:53
Михайло Тлумак 522
Михайло Тлумак

На 89 році життя помер відомий у Ковелі скрипаль, викладач Ковельської школи мистецтв, заслужений працівник культури України Михайло Тлумак.

Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

Першим учителем у Михайла Тлумака був батько, який подарував на День Святого Миколая здібному синові скрипку. Дарований Богом талант до музики юнак поглиблював спершу в Львівській музичній школі, а потім у Дрогобицькому музичному училищі. До Ковеля учитель музики та співів приїхав у 1959 році. 1970–1985 роках  очолював струнно-смичковий відділ. З  його ініціативи в 2000 році при школі мистецтв відкрили клас віолончелі. Понад шість десятиліть Михайло Тлумак навчав дітей гри на скрипці в Ковельській школі мистецтв. Тут він працював до останніх днів свого життя.

Михайло Тлумак був засновником відомого на Волині інструментального гурту «Чардаш», солістом знаного ансамблю пісні й танцю «Лісова пісня» та інструментального ансамблю «Ретро».  Високої оцінки заслуговує його праця з оркестром народних інструментів. Під керівництвом Михайла Тлумака оркестр здобув чимало нагород на обласних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях. Музикант зі скрипкою об’їздив усю Європу.  У 2013 році йому надали почесне звання заслужений працівник культури України.

Серце талановитого скрипаля перестало битися 24 листопада.

Район Ковель висловлює співчуття рідним та близьким Михайла Тлумака.

 

Коментар
08/12/2021 Вівторок
07.12.2021
06.12.2021