Головна новорічна ялинка Ковеля 2022 буде штучною і матиме нову локацію

25 Листопада 2021, 12:37
Нова головна ялинка Ковеля 7338
Нова головна ялинка Ковеля

У Ковелі розпочали підготовку до встановлення новорічної ялинки.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Цьогоріч новорічна ялинка засяє не у звичному для усіх місці, біля Палацу учнівської молоді, а в центрі площі Героїв Майдану. Нині працівники КП «Добробут» здійснюють роботи для забезпечення електроживлення для головної ялинки громади.

 

Підготування
Підготування

Ялинка
Ялинка

У міськраді зазначають, що у Ковелі загалом зміниться новорічне оформлення центральної частини міста. Крім того, що придбали чотирнадцятиметрову штучну ялинку, докупили ще каркаси на стовбури дерев на бульварі Лесі Українки. Вони зможуть служити впродовж року і додатково освітлювати центральну частину міста під час свят. Прикрасять і зелені зони біля міської ради. Також буде використана ілюмінація, яка була у попередні роки.

Прикрасять ялинки і в районі Сільмашу та на другому Ковелі. 

 

Новий рік
Новий рік

Коментарі
25 Листопада 2021, 17:28
За півмільйона які витратили на штучний непотріб можна як мінімум три живих ялинки купити з доставкою та пересадкою з корінням, з використанням спец.техніки без додаткових робіт. І це наголошую три живих ялинки, які радуватимуть багато років, а не одна штучна, яку за років 5 потрібно будет замінити. Бездарна влада або не знає як правильно використовувати кошти, або спеціально використовує так щоб ще й собі в карман покласти більшу частину. Думайте!
Коментар
08/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021
06.12.2021