У Ковельському пологовому будиноку створили післяпологові палати «сімейного типу»

10 Листопада 2017, 11:30
16369

Ковельський пологовий будинок відкрив післяпологові палати «сімейного типу» для цілодобового перебування біля породіллі близької людини.

Про це повідомляється на сторінці Ковельського пологового будиноку у Фейсбук.

В акушерському обсерваційному відділенні (1-й поверх, пологового корпусу) проводиться постійна робота над покращенням умов сумісного перебування Матері та новонародженої дитини, – зазначають в медзакладі.

 

9

4

4

2

2

2

 

Коментарі
10 Листопада 2017, 14:10
Скільки коштує?
10 Листопада 2017, 19:23
250 думаю,,,(з кожного).це точно не бесплатно,ще й список напишуть,,,,серветки,лампочки... сміттєві пакети...так ще на 250
10 Листопада 2017, 21:21
Помітьте статтю як реклама. Бо наскільки розумію що рекламують нову платну палату. Бо досягненням це не назвеш.
11 Листопада 2017, 00:43
Супер,а те що платно то не є страшно.За для свого комфорту і дитинини не шкода віддати гроші)
11 Листопада 2017, 20:11
Краще хай навчать персонал спілкуватись нормально і спеціалістів адекватних. Взагалі не знаю як жінки погоджуються родити в цій бурсі
11 Листопада 2017, 22:45
Ви ремонти в лікарях проведіть а не в палатах! Особливо у вас там є лікар Алєксійчук(чоловік), який дітей ліктями видавлює і матюкається на породіль. Кінець такий, дитина рік сама не ковтає і харчується через зонд! Після своїх родів мені тепер навіть страшно дивитись на ті палати! Я сама собі пообіцяла, ногою більше туди не ступлю! І всім порада, обминайте другою стороною.
11 Листопада 2017, 22:49
Там лікарі вже геть позажиралися! Шановні спустіться на землю і зніміть свої корони!
16 Листопада 2017, 13:45
Легезу теж потрібно минати 10-ми дорогами!!!
28 Листопада 2017, 21:45
Я родила трьох діток, на родах був лікар Войтюк Аркадій Аркадійович, відношення супер,як для мене це лікар дуже хороший, жінку дуже підтримує на родах. А палати це не саме головне! Головне , щоб з дитинкою і мамою було все добре!!!!!