Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ковелі відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

12:16 11.11.2017
1014

Фестиваль «Кіно проти корупції», який стартував в Україні у вересні, дістався до Ковеля: з ініціативи Волинської регіональної дирекції НСТУ та за підтримки міської влади в приміщенні культурно-просвітницького центру відбувся кінопоказ журналістського розслідування «Вбивство Павла» про загибель відомого журналіста Павла Шеремета.

Мета проекту – розповісти широкому загалу: як виникла корупція, як з нею борються у світі та що може зробити кожен українець для їх подолання, – повідомляє «Телевізійний центр Ковель».

«Фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися. І показати саме засобами кіномистецтва за посередництвом добротного європейського кіно та журналістських розслідувань», – каже завідувач корпункту Волинської регіональної дирекції НСТУ у Ковелі Ігор Чайка.

«Ми намагалися привернути увагу молоді до проблеми корупції, бо саме молодь має в майбутньому збудувати по-справжньому сильну, незалежну і правову державу», – говорить працівник центру соціальних служб, керівник ГО «Велика ідея» Людмила Зубарєва.

Після перегляду документального фільму молодь дискутувала про різні прояви корупції в повсякденному житті, роботу правоохоронних органів. В ході дискусії обговорювалось і те, що може зробити кожен українець для подолання корупції.

«Планую стати журналістом в майбутньому. Тому було цікаво подивитися цей фільм. Для мене — це пізнавально і корисно...», – каже учениця ковельської школи №3 Владислава Парадуха.

«В повсякденному житті навіть не задумувалась над цією проблемою. А сьогодні зрозуміла суть проблеми та те, наскільки це важливо...», – ділиться враженнями учениця ковельської школи №3 Діана Турик.

Окрім Ковеля фестивальні кінопокази на теренах Волині відбулись також в Нововолинську та Луцьку.

Коментарі

Гість

14:24 11.11.2017

Як кіно може протидіяти таким як Кіндер з Товстигою????? Коли ці посиденьки відбуваться за підтримки тих самихже корупціонерів... Цей цирк на довго.....

Гість

14:27 11.11.2017

Є відео де Івахів говорить що наче по мужскі дав Кіндеру бабла але ніде воно не чилисться. Це і є корупція. Дача взятки посадовій особі яка потім лабіює інтереиси того ж Івахова в Ковелі. А ви кіно дивіться....

123

00:40 12.11.2017

Чайка покажи про нашу владу не спереду а з заду.

Місцевий

00:58 12.11.2017

Закрийте лохотрони. Мінти розводять корупцію!

24 липня
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин