У Ковелі лінивий «автоандон» через пішохідний тротуар заїхав на парковку

11 Листопада 2017, 15:44
6773

На привокзальній площі у Ковелі водій «Рендж Ровера» проігнорувавши пішохідний тротуар проїхав прямо до паркувального майданчика перед супермаркетом «Салют».

Свідком такого грубого порушення правил стала працівниця ресторану «Classic», яка і поділилась знімками із нашим виданням у мережі Фейсбук.

«Хами на тротуарах», – зазначила вона.

 



 

Коментарі
11 Листопада 2017, 17:47
Паша Саша як тобі не стидно!!!!
11 Листопада 2017, 17:53
Ще один доказ про хамство водіїв на "бляхах"
11 Листопада 2017, 17:57
Тут бляхи не при чому...якщо воно бидло,то воно і в Африці бидло.!!!
11 Листопада 2017, 19:11
цікаво, а яку інформацію потрібно ще поліції, щоб оштрафувати дебіла?
11 Листопада 2017, 20:48
Нема нічого срашнішого, коли бидло трохи вилізло в люди! Корона починає давити в пусту голову.
11 Листопада 2017, 21:39
Бик і Африці Бик ...!!! Шановна - " рехформована " поліція захистіть будь - ласка громадян нашого міста від такого безладу ... Фото з номерами є , не чекаймо коли в неї " замкне " проводка... Так хочеться жити по закону , додаткові кошти для цього не потрібні !!!!!!!
11 Листопада 2017, 22:15
Це моя тачіла
11 Листопада 2017, 23:14
Ти дебіл
11 Листопада 2017, 23:15
Завідуйте молчя
11 Листопада 2017, 23:36
Завідувати тому, що ти дебіл? Плакати хоцця! Яких дурнів манда народжує!? Сів на металобрухт який на помойку викинули і крутим став?))))
12 Листопада 2017, 00:07
Соси за мать хуйца казел
12 Листопада 2017, 00:07
Соси за мать хуйца казел
12 Листопада 2017, 00:10
Там машина от пешеходного перехода три метра очі розуйте дурні
12 Листопада 2017, 00:11
Там машина от пешеходного перехода три метра очі розуйте дурні
12 Листопада 2017, 00:53
Вапроси???
12 Листопада 2017, 01:12
Та хоч 5 метрів! Заїхав ти туди як??? Тротуаром? <br/>ПДД України - 11.13 Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під’їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1, 26.2 та 26.3 цих Правил.
12 Листопада 2017, 02:35
Цвях від переднього до заднього крила як вам ? БАРАНИ.
12 Листопада 2017, 04:26
Пусть сделают не гипермаркет большой а парковку для машин дебилы.больше аренды больше денег страна дураков и все через жопу.увидите через два года будут на дорогах стоять машины.все аслам пишу мыж в европу идем там все так паркуют.идиоты
12 Листопада 2017, 04:27
Чем больше штрафы тем багаче милиция.
12 Листопада 2017, 10:27
Почекай, бику, згорить ще твій тарантас.
12 Листопада 2017, 11:21
а де Філон з своїми активістами? Чи команди фас від хазяїв не було?
12 Листопада 2017, 11:31
Літру бензини та запалку
12 Листопада 2017, 12:56
Не савєтую рискувати здаровьєм
12 Листопада 2017, 13:24
Запомните долбоеби наших людей не переучиш только власть багаче станет.не пишите хуйни
12 Листопада 2017, 13:56
Сосати вам всім Лесик дасть
12 Листопада 2017, 18:14
Як тобі не соромно писати нецензурні слова?ЧМО є ЧМО
12 Листопада 2017, 19:32
А ви не думали що це не Паша пише???просто якась бредятина з ваших вуст йде....вин даже не вкурси що тут пишуть,а ви гнили люди,хватить травити друг друга
12 Листопада 2017, 19:32
А ви не думали що це не Паша пише???просто якась бредятина з ваших вуст йде....вин даже не вкурси що тут пишуть,а ви гнили люди,хватить травити друг друга
12 Листопада 2017, 19:32
А ви не думали що це не Паша пише???просто якась бредятина з ваших вуст йде....вин даже не вкурси що тут пишуть,а ви гнили люди,хватить травити друг друга
12 Листопада 2017, 19:39
Не шифруйся
12 Листопада 2017, 19:39
Бля,скильки е ситуаций на яки закривають очи,а тут припаркувася не правильно,недавно писали що дитину з матир'ю чуть не збили биля оранджу,и не стильки коментив було,а тут Паша припаркувався не так ,розуйте свои очи суки!!!мене це виводить,дивиться за собою бо Бог все бачить,и ми вси розплатимось за свое,хто за заздристь ,хто за обсудження и тд и тп..прочитали пост и пройдить стороною,не пишить хуйни....
12 Листопада 2017, 20:54
Правильно зробив, треба було ще на другий поверх піцерії заїхати,дибіл!!!Почитай ПДР
12 Листопада 2017, 21:53
В Щвейцарії люди на елітних авто стоять в заторах і їздять по правилах- ах Да там штраф на жовте світло проїхав 700€. Так от шановні водії протрусіть свою 5 точку від найближчої парковки... яких<br/>У нас не достатньо але... батькам своїм двері підіпріть вхідні а коли будуть сердитися- то думайте що вони вам заздрять )))вам! На бляха ніхто не заздрить бо то як діагноз вже вся Україна сприймає. А як буде вільний час то послухайте пісню про себе - беха на Литовських номерах!
13 Листопада 2017, 01:12
Пососіте всі хуйца олені.і не пишіть херні тількі і вмієте писати а як до діла всераєтесь.каждий день стоять на тратуарах сотні машин.якщо комусь треба дам номера набери тількі ляшкі не обосри
13 Листопада 2017, 01:16
То залупа а непісня . Дали сукам команду , тай хуйню співають.
13 Листопада 2017, 01:19
Хай би їбали каждого козла і козлиху за телефон що за кермом їздять і повороти не включяють.ато за хуйню разну кідають
13 Листопада 2017, 01:23
Хто кідає такі фото думайте трошкі.такіх фото можна накідати за день дуже багато.
13 Листопада 2017, 01:26
Перш стоянкі постройте а не магазини великі.автоандони
13 Листопада 2017, 01:26
Як мажори на наших намерах так паркуються то ніхто уваги незвертає
13 Листопада 2017, 11:24
нам просто не вистачає ввічливості. все інше - суєта, тільки перша буква буде &quot;х&quot;.
13 Листопада 2017, 13:33
Тяне на звичайну адмінку...ніхто ні накого не наїхав та не збив. А коментів більше ніж треба...
13 Листопада 2017, 19:47
Плужара ти ще попадеш до мене в гості!!!!
14 Листопада 2017, 00:35
Плужара
14 Листопада 2017, 14:57
Ото завiсть в людей. Ви сначало заробiть на такого джипа, а тодi кукарiкайте, маминi синочки :) Купив престижний авто - маю право ставити де захочу. Я на нього сам заробив, менi нiхто грошi не давав!
14 Листопада 2017, 14:58
Ото завiсть в людей. Ви сначало заробiть на такого джипа, а тодi кукарiкайте, маминi синочки :) Купив престижний авто - маю право ставити де захочу. Я на нього сам заробив, менi нiхто грошi не давав!
14 Листопада 2017, 14:58